رفتن به مطلب

راهنمایی خرید بین هارد بنفش با بلو وسترن تنها برای آرشیو کردن گیم اینا

mehdi125
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام من قصد خرید هارد وسترن دارم الان هارد وسترن بنفش در حدود 6 ماه گارانتی اون باقی مونده دیدم داخل دیوار 1 میلیون تومن تنها کارم هم اینه که گیمهام داخل اون هارد آرشیو کنم نه نصب روسیستم هارد بلو دارم که ویندوز گیمها روی اون نصب هستن تنها فایل iso بازیها بهمراه فیلمهارا میخوام آرشیوکنم رو اون یکی هارد الان ارزش داره من 600 بیشتر بزارم بلو نو بخرم یا همین هارد بنفش بردارم برای آرشیو بازیها آیا سری بنفش با سیستمهای دسکتاپ خونگی مشکلی ندارن چون میگن برای دوربین مدار بسته با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

صرف نظر از اینکه کجا و چه مدل قیمت بهتری داره،اگه هر دو رو نو حساب کنیم،برای آرشیو وسترن بلو بهتره چون ارزون تر هست و کار خاصی هم قرار نیست باش انجام بشه

در مورد خرید از دیوار همینجور راحت اعتماد نکنید ،وسترن بنفش رو همه نمیخرن،کسی میخره که قراره خیلی سیستم یا دستگاه رو روشن بزاره،پس اینی که گفتید مشخصا خیلی استفاده شده 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mehdi.n۱۱ گفته است:

با سلام من قصد خرید هارد وسترن دارم الان هارد وسترن بنفش در حدود 6 ماه گارانتی اون باقی مونده دیدم داخل دیوار 1 میلیون تومن تنها کارم هم اینه که گیمهام داخل اون هارد آرشیو کنم نه نصب روسیستم هارد بلو دارم که ویندوز گیمها روی اون نصب هستن تنها فایل iso بازیها بهمراه فیلمهارا میخوام آرشیوکنم رو اون یکی هارد الان ارزش داره من 600 بیشتر بزارم بلو نو بخرم یا همین هارد بنفش بردارم برای آرشیو بازیها آیا سری بنفش با سیستمهای دسکتاپ خونگی مشکلی ندارن چون میگن برای دوربین مدار بسته با تشکر

اگر قصد معامله در دیوار دارید حتما اول تست کنید بعد خریدتون انجام بدین.برای ارشیو هم فرقی نمیکنه بین این دو هارددیسک و نکته مهم اینکه هارد با گارانتی اصلی خرید کنید.

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، mehdi.n11 گفته است:

درود

قبل از هر چیز پیشنهاد می کنم کالای دست دوم رو از جاهای مطمئن و درست خریداری کنید تا در صورت وجود هر گونه کم و کاستی فروشنده بهتون پاسخگو باشی ، دیوار چندان جای مناسبی برای همه نوع معامله نیست و اگر کمی آماتور باشید و یا کم دقت کلاه های بزرگی سرتون میره !

هارد های آبی وسترن همون هارد های معمولی هستن که سال ها تولید میکرد و وقتی خواست هارداش رو رده بندی کنه و برای هر کدوم رنگی مشخص کنه این مورد رو آبی گذاشت کاربردشون مصارف عادی نظیر کامپیوتر خونگی هست سری بنفش تخصصی طراحی شده تا روی دوربین نصب بشه و بتونه 24 ساعته و هر روز خدا مداوم کار کنه پس در نتیجه از نظر کیفیت ساخت بالاتر از نوع آبی قرار میگیره لازم به ذکره رنگ تخصصی وسترن دیجیتال جهت آرشیو اطلاعات رنگ سبز هست و دورشون متغییره هم کم مصرفن هم عمر خوبی دارن !

اینکه بین آبی و بنفش کدوم بهتره خوب بنفش طول عمر مفید تری داره و برای آرشیو اونم در سطح مورد نظر شما چندان نوع هارد به میون نمیاد ( بماند که توی بازار هر نوع هاردی رو هرجا برسن استفاده می کنن ! ) فقط در خرید هارد دست دوم به شدت دقت کنید چون هارد و پاور دست دومشون خیلی دقت میطلبه !

خودتون هم برای طول عمر مفید هارد اول اون رو خنک نگه دارید و نذارید زیاد گرم بشه بعدم از پاور با کیفیت استفاده کنید جریان برق غیر استاندارد و دمای نا متعارف دشمن هاردیسکه در لول پایین هارد رو دچار بد سکتور و در موارد شدید تر باعث سوختن هارد میشه!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی هارد وسترن بنفش یکسال خورده ای گارانتی داشت مال کلوپ بود در آخر یک هارد دو ترا بلو نو تهیه کردم دیدم به دردسرش نمیارزه هارد استوک کار کرده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...