رفتن به مطلب

توجه توجه کلاهبرداری بزرگ

Recommended Posts

• کاربر ویژه

چه نامردای پیدا میشن

البته خدا رو شکر تو لیون از این خبرا نیست . اکثر بچه ها با سابقه هستن

اما فکر نمی کردم به این راحتی بشه گیرش آورد و پول رو پس گرفت

ایشالله موفق باشی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

عزیزم این اتفاق به کررات در پی تی افتاده.

من در جریان کار این بابا هستم.

سری قبلی برای خریدار بدبخت یه ست مجله باطله فرستاده بود شما که کتاب مولوی گرفتید.جدیدا بروس شده کاربرها در پی تی مولتی یوزر میشن و بعضا 10 تا آیدی دارند و با آیدی های مختلف به یکی مثبت میدن.

نمیدونم مدیران پی تی چرا جلوی مولتی یوزرها رو نمیگیرن و از طرفی شما هم باید دقت میکردید.

این اخطار من به همه هست چند وقته پی تی این برنامه ها توش اتفاق میفته در خرید فروش در این فروم دقت کنید تا اینگونه متضرر نشید.

با تشکر

موفق و موید باشید

سلام

دوست عزیز مشکل از پی تی نیست مشکل ازخود ایشون هست که خیلی ساده رفتار کرده و به یه آدم کاملأ غریبه اعتماد کرده

بعد هم مشتری با یاهو مسنجر با ایشون تماس گرفته نه در پی تی و نام کاربری هم جعلی بوده چون این نام در پی تی وجود نداره

درضمن میتونست تو هر فرومی اتفاق بیفته پس اشتباه از طرف ایشون بوده و پی تی هیچگونه تقصیر و مشکلی نداره

اگر کسی اینجا یه تایپیک بزنه بعد یکی از بیرون تماس بگیره و کلاه اون فروشنده یا خریدار را برداره مقصر لیون

هست درسته ؟؟

دوست عزیز شما هم امیدوارم هرچه زودتر به پولتون برسید ولی قبول کنید که زیادی به یه غریبه

اعتماد کردید و مقصر صد درصد خودتون هستید . باتشکر از همگی دوستان

ویرایش شده توسط m1348
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیز مشکل از پی تی نیست مشکل ازخود ایشون هست که خیلی ساده رفتار کرده و به یه آدم کاملأ غریبه اعتماد کرده

بعد هم مشتری با یاهو مسنجر با ایشون تماس گرفته نه در پی تی و نام کاربری هم جعلی بوده چون این نام در پی تی وجود نداره

درضمن میتونست تو هر فرومی اتفاق بیفته پس اشتباه از طرف ایشون بوده و پی تی هیچگونه تقصیر و مشکلی نداره

اگر کسی اینجا یه تایپیک بزنه بعد یکی از بیرون تماس بگیره و کلاه اون فروشنده یا خریدار را برداره مقصر لیون

هست درسته ؟؟

دوست عزیز شما هم امیدوارم هرچه زودتر به پولتون برسید ولی قبول کنید که زیادی به یه غریبه

اعتماد کردید و مقصر صد درصد خودتون هستید . باتشکر از همگی دوستان

درود به شما دوست عزیز

اول اینکه تاپیک مدتی از تاسیسش گذشته و الان موقع جواب دادن نبود.

نمیدونم ولی فکر میکنم مدیر یا ادمین پی تی هستید.

با تمام احترامی که برای سایت پرشین تولز قائلم ولی اوضاش خیلی خراب شده.

چند بار پیش نهاد عضویت در سایت های شی tan پرsti از طرف کاربر های مختلف داده شده و به ادمین ها هم اطلاع دادم ولی...

یکسری کاربرها با اسمهای مشابه کاربرهای باسابقه آیدی میسازن.

یکسری کاربرها دائم اسپم میدن در تاپیکها.

یکسری از الفاظ نادرست(بعضا توهین و ف.حش)استفاده میکنن در تاپیک ها.

یکسری الفاظ رک.یک رو به عنوان اسم ID استفاده میکنند فقط یک مورد دیدم که آیدیهای اینچنینی حذف شده اونم مستقیما بدترین ف.حشها رو برای ادمین به عنوان اسم آیدی استفاده کرده بود.

شما منکر میشید اکثر کاربرا مولتی یوزر هستند؟

منکر میشید از این اتفاق ها خیلی اتفاق افتاده تو پی تی؟

جالبتر برای یک آپ کاربر رو یک هفته تعلیق میکنید!

حرف شما مثل لیزینگ ها هست که در روزنامه ها آگهی میدن بد پول یک مشت بی نوا رو بالا میکشند و روزنامه میگه ما فقط تبلیغ کردیم خودتون باید تحقیق میکردید.نمیگه که ما شرایط کلا.هبرداری رو فراهم کردیم!آیا یک مدیر میتونه بهتر کاربرهای کلاهبردار و خاطی رو شناسایی کنه یا هرکسی بیاد یه تاپیک بزنه فلانی کلا.هبرداره ،فلانی مولتی یوزر هست.

فقط پرعضو بودن مطرح نیست!مدیریت اعضا خیلی مهمتره!؟

لینک به دیدگاه

آقا آخر چی شد؟

گرفتنش؟

چرا تو هیچ کدوم از این تاپیکای کلاه برداری کسی نتیجه رو نمینویسه؟

لینک به دیدگاه

تو PT دزد زیاد شده یعنی کلا تو نت دزد زیاد شدی و کلی کلاه برداری می کنند

از من تو همین پرشیان تولز سر خرید دلار اینترنتی یک میلیون و پانصد تومان بالا کشیدند

یارو شماره حساب یک بدبخت دیگه رو داده بود و خلاصه قضیه پیچیده شد و من هم در نهایت به پولم نرسیدم

خیلی باید توی معاملات اینترنتی حواسها جمع باشه و سعی بشه از آدمهای با سابقه و شناخته شده خرید کنید

لینک به دیدگاه

داداش نرفتی 110 ؟

یعنی اینجا اینقدر بی صاحابه؟!!!

لینک به دیدگاه

کلاه برداری تو همه جا هست_نه اینکه فقط تو اینترنت این وضع وجود داشته باشه_همچنین این وضعیت فقط مختص بازار کامپیوتر نیست_بوتیک ها _بازار ماشین_داروها_خوراکیها و...(بعنوان مثال خیلی ساده کافیه یه بار برید بازار،خرید حالا هرچی_کافیه یکم حواستون نباشه،تا بخودتون بیاید جوری تو پاچه آدم میکنن که هیچ پاچه گشادی گنجایشش رو نداشته باشه!)

روزانه هزاران هزار معامله تویه اینترنت انجام میشه و درصد خیلی بالایی از اونها (هم فروشنده+هم خریدار)راضی از خریدشون هستن و همچنین راحت تر شدن معاملات و حذف شدن هر گونه واسطه و بالارفتن گزینه ها و همینطور 24 ساعته در دسترس بودنش مزایایی هستن که هیچ جوره نمیشه ازشون اجتناب کرد.

استثناء هایی هم پیش میاد که نمونش اتفاق ناراحت کننده ای که برای این دوستمون پیش اومد.((ولی اصلاً همیشه اینطور نیست و خدا هم نکنه اینطور بشه))

ابزاری که الان همگی داریم ازش استفاده میکنیم(اینترنت و خرید و فروشش رو میگم)مشترکاً بهش وابسته هستیم و متشنج کردنش به ضرر خودمون تموم میشه.با این وضع قیمتها،بوجود اومدن یه بی اعتمادیه عمومی برای خرید و فروش قطعات- بین بچه ها، این بازار بی روح و کساد رو از این هم بدتر خواهد کرد.و افراد سود جو هم خیال میکنن که دیگه کلاه برداری یه اتفاق عادی و همه گیره دیگه_و چرا من نکنم؟؟؟(یعنی فهم و شعور در حد سبزیجات دیگه__که ماشالا کمم نیستن)

لینک به دیدگاه

درود به شما دوست عزیز

اول اینکه تاپیک مدتی از تاسیسش گذشته و الان موقع جواب دادن نبود.

نمیدونم ولی فکر میکنم مدیر یا ادمین پی تی هستید.

با تمام احترامی که برای سایت پرشین تولز قائلم ولی اوضاش خیلی خراب شده.

چند بار پیش نهاد عضویت در سایت های شی tan پرsti از طرف کاربر های مختلف داده شده و به ادمین ها هم اطلاع دادم ولی...

یکسری کاربرها با اسمهای مشابه کاربرهای باسابقه آیدی میسازن.

یکسری کاربرها دائم اسپم میدن در تاپیکها.

یکسری از الفاظ نادرست(بعضا توهین و ف.حش)استفاده میکنن در تاپیک ها.

یکسری الفاظ رک.یک رو به عنوان اسم ID استفاده میکنند فقط یک مورد دیدم که آیدیهای اینچنینی حذف شده اونم مستقیما بدترین ف.حشها رو برای ادمین به عنوان اسم آیدی استفاده کرده بود.

شما منکر میشید اکثر کاربرا مولتی یوزر هستند؟

منکر میشید از این اتفاق ها خیلی اتفاق افتاده تو پی تی؟

جالبتر برای یک آپ کاربر رو یک هفته تعلیق میکنید!

حرف شما مثل لیزینگ ها هست که در روزنامه ها آگهی میدن بد پول یک مشت بی نوا رو بالا میکشند و روزنامه میگه ما فقط تبلیغ کردیم خودتون باید تحقیق میکردید.نمیگه که ما شرایط کلا.هبرداری رو فراهم کردیم!آیا یک مدیر میتونه بهتر کاربرهای کلاهبردار و خاطی رو شناسایی کنه یا هرکسی بیاد یه تاپیک بزنه فلانی کلا.هبرداره ،فلانی مولتی یوزر هست.

فقط پرعضو بودن مطرح نیست!مدیریت اعضا خیلی مهمتره!؟

دوست عزیز به نظر من پرشین تولز بهترین وفعال ترین سایت در زمینه

خریدوفروش هست و نسبت به بقیه سایتها آمار خیلی بالایی در خرید و فروش

داره ولی فعلأ تنها مشکلی که داره مدیر فعال نداره و باید از بین سابقه دارها

یه چندتا مدیر فعال انتخاب کنه تا نظارت بیشتری بشه انموقع ازهمه لحاظ

میشه بیست

البته قصد بنده بی احترامی به لیون ویا دیگر سایتها نیست چون صحبت از

پرشین تولز بود منم نظر خودم را در رابطه با پرشین تولز گفتم.

باتشکر از شما عزیزان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز به نظر من پرشین تولز بهترین وفعال ترین سایت در زمینه

خریدوفروش هست و نسبت به بقیه سایتها آمار خیلی بالایی در خرید و فروش

داره ولی فعلأ تنها مشکلی که داره مدیر فعال نداره

حرفتون کاملا متین هست.

با آرزوی موفقیت روز افزون شما و فروم همسایه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

تو پرشین باید مراقب باشی!فقط معمله حضوری انجام بده!!!

منم با شما موافقم فقط معامله حضوری چون منم یه Msi x48c می خواستم اونجا پیدا کردم و حضوری مبلغ رو تقدیم فروشنده کردم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

کلاهبرداری ربطی به سایت و یا صاحبین و مدیران یک سایت نداره . PT یک سایت قدیمی و بسیار خوبه که مدیران بسیار خوبی داره . شما کاربران باید در معامله کردن با دیگران کاملا جوانب رو در نظر بگیرید و طعمه حرص و طمع نشید . و به راحتی اعتماد نکنید این تنها راهه دوستان گلم

لینک به دیدگاه

تو پرشین باید مراقب باشی!فقط معمله حضوری انجام بده!!!

احسنت! من تا الآن سه بار توی پرشین تولز معامله داشتم. هرسه بارش هم حضوری بوده.

اگر همه حضوری معامله کنن، دیگه از این مشکلات پیش نمیاد.

لینک به دیدگاه

در بعضی مواقع واقعا حضوری راه نداره .فاصله دوره . باید به فکر یه راه حل اساسی باشیم . [-(

لینک به دیدگاه

منم امیدوارم هر چه زودتر این کلاه بردارو پیدا کنید اگه هنوز گیر نیافتاده حقتو ازش بگیری. ایشالا نسل هر چی کلاه بردار دزده منقرض بشه غوزمیت بیافته تو جیبشون.

ویرایش شده توسط Undefined
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...