رفتن به مطلب

باز نشدن بازی فارکرای یک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

بازی فارکرای یک کلاسیک رو از ویجی دی ال نسخه GOG دانلود کردم بعد از نصب و اجرا با دسترسی ادمین یه تصویر از بازی میاد بالا ولی هرچی وایمیسم اتفاقی نمیفته توی خود سایتش هم پچی واسه دانلود نبود همه نسخه های دایرکت ایکس و پیش نیاز ها اوکی هستن

ویندوز ده هست

لینک به دیدگاه

سلام

farcry 1  بازی قدیمی هست و با ویندوز 10 سازگاری نداره شما باید بازی از طریق  compatibility mode  اجرا کنید و ویندوز تغییر بدید به Windows 98SE, 2000 and XP

How_to_Run_Old.Programs_in.Windows_10.4.thumb.jpg.6c8782a755550a15408abf68b376de0a.jpg

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Unhappy گفته است:

سلام

farcry 1  بازی قدیمی هست و با ویندوز 10 سازگاری نداره شما باید بازی از طریق  compatibility mode  اجرا کنید و ویندوز تغییر بدید به Windows 98SE, 2000 and XP

How_to_Run_Old.Programs_in.Windows_10.4.thumb.jpg.6c8782a755550a15408abf68b376de0a.jpg

ممنون روی ایکس پی سرویس پک 2 گذاشتم درست شد عجب بازی سختیه!

لینک به دیدگاه

۱۶ دقیقه قبل، YUNKI گفته است:

ممنون روی ایکس پی سرویس پک 2 گذاشتم درست شد عجب بازی سختیه!

خواهش میکنم

نسخه farcry 3  بهترین بود بین سری farcry

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Unhappy گفته است:

سلام

واقعا انتطار نداشتم مشکل به این شکل حل بشه! بلاخره این کامپتیبیلیتی مود ویندوز یه جایی کار کرد!!

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، Unhappy گفته است:

سلام

سلام دوست عزیز.این compatibility mode نرم افزاره که باید دانلود کرد یا توی خود ویندوزه؟؟؟دربارش توضیح میدید.ممنون از شما.

لینک به دیدگاه

فارکرای 1 یه شاهکار تکرارنشدنی بود. بنظرم از نظر گیم پلی و غرق شدن توی دنیای بازی، حتی از 3 هم بهتر بود ولی خب نسخه 3 از لحاظ گرافیکی شاهکار بود و گیم پلی هم که عالی. پیشنهاد میکنم نسخه 1 رو با درجه سختی آخر (veteran) هم بری حتما. دقیقا با یه اشتباه کوچیک قطعا کیل میشی. باید بی نقص و بسیار دقیق بازی کنی.

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، mostafa-b گفته است:

فارکرای 1 یه شاهکار تکرارنشدنی بود. بنظرم از نظر گیم پلی و غرق شدن توی دنیای بازی، حتی از 3 هم بهتر بود ولی خب نسخه 3 از لحاظ گرافیکی شاهکار بود و گیم پلی هم که عالی. پیشنهاد میکنم نسخه 1 رو با درجه سختی آخر (veteran) هم بری حتما. دقیقا با یه اشتباه کوچیک قطعا کیل میشی. باید بی نقص و بسیار دقیق بازی کنی.

دقیقا برعکس farcry 6 که فاجعس و فوق العاده چرت و پرته به نظرم

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، mostafa-b گفته است:

توی درجه متوسط دارم کم میارم😆

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، YUNKI گفته است:

توی درجه متوسط دارم کم میارم😆

اگه شماره دو رو بازی نکردی اونم بازی کن ،به شخصه از یکو دو بیشتر همه خوشم میومد ،نسخه های بعد زیادی mainstream شد ،مثل بلایی که سر اساسین اومد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...