رفتن به مطلب

PES یا FIFA ؟

اشتراک گذاری

PES یا FIFa  

31 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما بازی PES محبوب تر هست یا FIFA ؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

من چند روزی به دلیل مشکلات شخصی نبودم و امروز دوباره فعالیت رو از می گیرم.

اتفاقا چند روز پیش با چند تا از بازیکنهای تراز اول داشتیم بررسی میکردیم و خیلی هم عالی شد که تاپیکش زده شد.یکیشون نفر اول PES شهرمون و نفر سوم کشور شد سال 86-87 بوده.

در اینکه PES در ایران پرطرفدار تر هست که شکی نیست ولی ...

عملا اذعان داشت که PES داره در زمینه گرافیک و گیم پلی از فیفا عب میفته و با توجه به پیش نمایش های PES 2013 پیش بینی میکرد فیفا پیشی بگیره از PES.

جالب میگفت اوایل FIFA تقلیدی از PES بوده و کم کم نزدیک شده و در یکی دو نسخه ی قبل کاملا داره برتری هاش رو به رخ PES میکشه.

یه ایراد دیگه ای هم که خیلی ها از PES میگیرن غیر قابل کنترل و پیش بینی بودن بازی هست و اینکه دیگه یک بازیکن برتر همیشه برتر نیست!برتری مطلق تبدیل به برتری نسبی شده.واضح تر اینکه اگر برای مثال من 10 بار PES08 با دوستم بازی میکردم تمام 10 بار رو با اختلاف 4 گل میباختم و به زحمت میتونستم بهش گل بزنم.این در حالی هست که در نسخه های جدید PES مخصوصا در کامپیوتر گیم پلی به طرزی تغییر یافته که خبری در برتری مطلق نیست و شاید کی بار هم شکست رو تجربه کنه بازیکن حرفه ای!

لینک به دیدگاه

درود

من چند روزی به دلیل مشکلات شخصی نبودم و امروز دوباره فعالیت رو از می گیرم.

اتفاقا چند روز پیش با چند تا از بازیکنهای تراز اول داشتیم بررسی میکردیم و خیلی هم عالی شد که تاپیکش زده شد.یکیشون نفر اول PES شهرمون و نفر سوم کشور شد سال 86-87 بوده.

در اینکه PES در ایران پرطرفدار تر هست که شکی نیست ولی ...

عملا اذعان داشت که PES داره در زمینه گرافیک و گیم پلی از فیفا عب میفته و با توجه به پیش نمایش های PES 2013 پیش بینی میکرد فیفا پیشی بگیره از PES.

جالب میگفت اوایل FIFA تقلیدی از PES بوده و کم کم نزدیک شده و در یکی دو نسخه ی قبل کاملا داره برتری هاش رو به رخ PES میکشه.

یه ایراد دیگه ای هم که خیلی ها از PES میگیرن غیر قابل کنترل و پیش بینی بودن بازی هست و اینکه دیگه یک بازیکن برتر همیشه برتر نیست!برتری مطلق تبدیل به برتری نسبی شده.واضح تر اینکه اگر برای مثال من 10 بار PES08 با دوستم بازی میکردم تمام 10 بار رو با اختلاف 4 گل میباختم و به زحمت میتونستم بهش گل بزنم.این در حالی هست که در نسخه های جدید PES مخصوصا در کامپیوتر گیم پلی به طرزی تغییر یافته که خبری در برتری مطلق نیست و شاید کی بار هم شکست رو تجربه کنه بازیکن حرفه ای!

معین جان سلام مطالبت خیلی جالب و خواندنی بود استفاده کردیم عزیز

لینک به دیدگاه

حالا دیگه مگه حریف قدری باشه کل بندازیم وگرنه همین طوری اصلا حال بازی نداریم پ

تا یکی دو سال پیش pes برتری مطلق داشت به فیفا اما الان واقعا فاصله شون خیلیی کم شده تو ورزن 2009 فیفا بود که فک کنم خیلی از مزایای pes را در فیفا گنجوندن و واقعا فیفا هم خوب شده

من چند وقتیه دیگه pes بازی نکردم اما این فیفا هم یه باگ اساسی داره که حتی تو نسخه های 10 سال پیش pes نبود اونم شوته

کافیه شوت فرکانس روی 53 باشه از خط وسط زمین رد بشیو بشوتی

کاملا خنده دار شده هیچ دروازه بانیم نمیتونه بگیرش

الانم اگه قرار ی=باشه بازی کنم فیفا بازی می کنم اما ای ن مسله شوت دیگه از باگ گذشته سیاه چاله شده

لینک به دیدگاه

من این قضیه شوت رو در مورد فیفا نمی دونستم ! دوستان دیگه که فیفا بازی می کنند هم ، همین نظررو دارند؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم طرفدار PES هستم. غیر از fifa 99 که عاشقش بودم دیگه هیچ وقت از fifa خوشم نیومد. همیشه برام خنده دار بود. بیشتر رو قیافه بازیکن ها کار میکردن. نسخه های جدیده بازی خیلی بهتر شده. اما من بازی نکردم. یکی از دوستان که داشت بازی میکرد. دیدم. اما بازم خوشم نیومد. PES هم فراز و نشیب داشت. من 2009 رو خیلی دوست داشتم. 2011 هم بازی کردم. بنظرم خوب بود. 2012 رو بازی نکردم.

میگم حالا که بحث فوتبال و گیم شد. یکی بیاد بگه PES رو میشه آنلاین بازی کرد؟ نسخه ی آخرش رو میگم. منظورم بازی ارجینال نیست. اگه میشه بیاد یه کاپ بزاریم. من پایم.

لینک به دیدگاه

غیر از بازی اورجینال مجید جان ، موقعی که وارد قسمت بازی آنلاین می شی ، ازت یه کد ریجیستر شده می خواد اونجا با وارد کردن کد معتبر با یوزری که درست کردی وارد آنلاین گیم می شی و طبق راهنمایی خود بازی مرحله به مرحله جلو می ری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...