رفتن به مطلب

خرابی مادربرد AORUS Z390 PRO

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ، من امروز سیستم رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم مادربرد دچار مشکل شد . با فشار دادن دکمه کیس اصلا هیچ اتفاقی نمیفته. کابل برق پاور رو جدا کردم و دوباره متصل کردم ، فقط یک لحضه همه ی RGB ها روشن میشن در حد نیم ثانیه و خاموش میشن. یک صدای ویز ویز هم از پل جنوبی مادر برد میاد و led های کوچیک نشانگر وضعیت cpu و gpu و .. هم روشن نمیشن  . پاور رو هم تعویض کردم تغییری نکرد. رم ها و فن ها و گرافیک رو جدا کردم فقط 24 پین و برق cpu رو وصل کردم باز همون وضعیت هست. حتی با چند دفعه تست کردن احساس کردم اون نیم ثانیه که RGB ها روشن و خاموش میشن نور RGB ها ضعیف تر شد. مادربرد گارانتی آواژنگ داره ، آیا بفرستم گارانتی کاری می تونن بکنن ؟ اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

spacer.png    صدای ویز ویز از پل جنوبی.     spacer.pngled های کوچیک نشانگر وضعیت cpu و gpu و .. هم روشن نمیشن.

ویرایش شده توسط kiaspid
تغییر توضیحات
لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

اصلا صبر نکن و بفرست گارانتی.

ممنون ، نیاز هست که cpu هم همراه مادربرد بفرستم یا فقط مادربرد رو بفرستم ؟

لینک به دیدگاه

۴۵ دقیقه قبل، kiaspid گفته است:

ممنون ، نیاز هست که cpu هم همراه مادربرد بفرستم یا فقط مادربرد رو بفرستم ؟

خیر نیازی نیست فقط برد ارسال بشه

لینک به دیدگاه

سلام اول از همه با یه فرچه نرم مادربرد را تمیز کن بعد با دقت مادربرد را چک کن که لکه ای مثل لکه آب روش نباشه الگه بود با یه دستمال نرم پاکش کن مورد بعدی براکت کولر سی پی یو هم باز کن حتما بعد پین های سی پی یو هم چک کن صاف باشن همه بعد بفرست گارانتی . چون همین چیز های کوچک باعث بهانه ای برای لغو گارانتی میشه.

لینک به دیدگاه

46 دقیقه قبل، zen گفته است:

سلام اول از همه با یه فرچه نرم مادربرد را تمیز کن بعد با دقت مادربرد را چک کن که لکه ای مثل لکه آب روش نباشه الگه بود با یه دستمال نرم پاکش کن مورد بعدی براکت کولر سی پی یو هم باز کن حتما بعد پین های سی پی یو هم چک کن صاف باشن همه بعد بفرست گارانتی . چون همین چیز های کوچک باعث بهانه ای برای لغو گارانتی میشه.

سلام ممنون بابت راهنمایی ، من بندرعباس هستم ، صبح تحویل نماینده دادم تا ارسال کنن تهران . پین های سی پی یو رو هم خودم هم نماینده چک کرد مشکلی نداشت، برد هم تمیز بود . امیدورم بهونه الکی نیارن ، واقعا نگرانم چون الان 8 تومن پولشه. این تصویری که گذاشتم آخرین وضعیت مادربردم بود قبل ارسال. یعنی بخاطر یکم گرد و غبار ممکنه بگن از گارانتی خارجه ؟!!!

ویرایش شده توسط kiaspid
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا نتیجه ارسال به گارانتی رو در همین تاپیک اعلام کنین که ببینیم آواژنگ واقعا چقدر گارانتیه

تا چه تاریخی گارانتی داشتین؟

لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است:

دوست عزیز لطفا نتیجه ارسال به گارانتی رو در همین تاپیک اعلام کنین که ببینیم آواژنگ واقعا چقدر گارانتیه

تا چه تاریخی گارانتی داشتین؟

بله حتما، دو تا سه روز طول میشکه برسه تهران ، گفتن بین یک هفته تا دو هفته طول میشکه بررسی کنن و جواب بدن . دقیق یادم نیست ولی تقریبا تا 14  15 ماه دیگه گارانتی داشت.

لینک به دیدگاه

سلام مادربرد من خراب بود از کارتن بیرون آمد تماس گرفتم  گفتند مادربرد همراه با سپیو بفرستید مشکل من نشناخته نشدن یک اسلات رم  شما قبل از ارسال یک تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام مادربرد من خراب بود از کارتن بیرون آمد تماس گرفتم  گفتند مادربرد همراه با سپیو بفرستید مشکل من نشناخته نشدن یک اسلات رم  شما قبل از ارسال یک تماس بگیرید

حق با شماست قبلش تماس بگیرید ولی آواژنگ فکر کنم تکمیله 

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام ، من سیستمم مشکلی نداشت ، هم رم رو میشناخت هم سی پی یو ، بدون مشکل کار میکرد.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

امیدوارم مشکل تون حل بشه.

حتما قبل رسیدن مادربرد تماس بگیرید و مشکل رو برای مسئول اونجا توضیح بدین.

اگه کار به تعمیر کشید حتما قبل از اینکه مادربرد رو براتون پس بفرستن ازشون بخواین تست کنن بعد بفرستن!

خودم یه مادربرد P310-D3 داشتم که چیپش ایراد پیدا کرده بود و یه سری قسمت ها مثل پورت HDMI و درگاه های ساتا و . . . از کار افتاده بودن؛ آواژنگ سه مرحله مادربرد رو تعمیر کرد و به من تحویل داد بدون اینکه حتی یه بار تستش کرده باشن ببینن درست شده یا نه! 😐 هر بار تحویلم دادن تست کردم دیدم یکی، دو جاش درست شده ولی باز بعضی چیزاش کار نمیکنه تا اینکه وقتی برای سومین میخواستن تحویلش بدن اصرار کردم قبل تحویل جلوی خودم تستش کنن که اونجا تازه به کارشناس ثابت شد HDMI واقعا تصویر نمیده. قبل از اون هر بار موقع تحویل به گارانتی ذکر میکردم HDMI تصویر نمیده و هر بار یه برگه میچسبوندن روش که نه بابا سالمه! 😑

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، Poori_CAPITAL گفته است:

سلام دوست عزیز

اگه کار به تعمیر کشید حتما قبل از اینکه مادربرد رو براتون پس بفرستن ازشون بخواین تست کنن بعد بفرستن!

خودم یه مادربرد P310-D3 داشتم که چیپش ایراد پیدا کرده بود و یه سری قسمت ها مثل پورت HDMI و درگاه های ساتا و . . . از کار افتاده بودن؛ آواژنگ سه مرحله مادربرد رو تعمیر کرد و به من تحویل داد بدون اینکه حتی یه بار تستش کرده باشن ببینن درست شده یا نه! 😐 هر بار تحویلم دادن تست کردم دیدم یکی، دو جاش درست شده ولی باز بعضی چیزاش کار نمیکنه تا اینکه وقتی برای سومین میخواستن تحویلش بدن اصرار کردم قبل تحویل جلوی خودم تستش کنن که اونجا تازه به کارشناس ثابت شد HDMI واقعا تصویر نمیده. قبل از اون هر بار موقع تحویل به گارانتی ذکر میکردم HDMI تصویر نمیده و هر بار یه برگه میچسبوندن روش که نه بابا سالمه! 😑

یا خدا ! انقدر گیجن !!! ؟؟ فردا پیگیری می کنم ، متاسفانه من بندرعباس ساکنم ، خودم حضوری نمیتونم پیگیری کنم.

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، Poori_CAPITAL گفته است:

سلام دوست عزیز

دوست گلم گارانتی ها هیچ کدوم توان تعمیر رو ندارن به قول استاد عزیز اقا آرمین تعمیرشون بدرد خودشون میخوره

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت همه دوستان باید بگم بعد این همه حس بد و نا امیدی تو این کشور ، امروز حال خوبی داشتم . آواژنگ مادربرد رو کامل تعویض کرد و یه مادربرد نـــــــــــــــــــــو  ، آکبنددددد با تمام متعلقات به من تحویل داد و من بسیاااار خوشحالم و از شرکت بخاطر این سطح از خدماتشون واقعا تشکر می کنم .

ویرایش شده توسط kiaspid
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...