رفتن به مطلب

سوال در مورد خدمات اپلود سنترها

BehnamFrz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یه مدتی هست تو فکر راه اندازی یه سایت ویدیویی هستم که خودش به نوعی اپلود سنتر هست ،یعنی کاربرها ویدیو هایی حداقل با حجم ۵۰۰ مگ تا ۱ گیگ رو اپلود میکنن،سوالی که برام پیش اومده اپلودسنترهای که رایگان سرویس میدن درامدشون از کجاست؟و ایا میشه با مخابرات قراردادی بست که به ازای پهنای باند مصرف شده توسط کاربر سایت خودم از مخابرات پورسانت بگیرم یا نه؟یا اگه نمیشه هزینه این همه هاست رو از کجا باید تامین کنم و برگشت سرمایه ش به چه صورته

توجه داشته باشید من نمیخوام پنل اپلود یا هاست نامحدود از سرویس دهنده واسطه بگیرم بلکه میخوام واسطه رو بردارم و خودم اون سرویس دهنده باشم ولی برای کاربرهای خودم

ممنون میشم نظراتتون رو بگید

لینک به دیدگاه

بله وقتی سرور داخلی باشه بابت میزان ترافیکی که سایتتون داره از سازمان زیرساخت یا مخابرات کسب درامد دارین 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

سواله یه میلیون دلاریه :D

🤣

3 ساعت قبل، mitternacht گفته است:

بله وقتی سرور داخلی باشه بابت میزان ترافیکی که سایتتون داره از سازمان زیرساخت یا مخابرات کسب درامد دارین 

میشه‌بیشتر راهنمایی کنید که چطور میشه از زیر ساخت یا مخابرات کسب درامد کرد،یعنی برای طرف حساب شدن با مخابرات از کجا و چجوری باید شروع کنیم و شرایط مورد نیاز برای همکاری چیه؟

آیا برای دانلود شده ها هم میشه از این روش استفاده کرد؟

ویرایش شده توسط BehnamFrz
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، BehnamFrz گفته است:

🤣

میشه‌بیشتر راهنمایی کنید که چطور میشه از زیر ساخت یا مخابرات کسب درامد کرد،یعنی برای طرف حساب شدن با مخابرات از کجا و چجوری باید شروع کنیم و شرایط مورد نیاز برای همکاری چیه؟

آیا برای دانلود شده ها هم میشه از این روش استفاده کرد؟

راستش خودم خیلی اطلاعات ندارم در این مورد فقط در همین حد میدونم که بابت ترافیک قطعا میشه درامدی داشت از این راه

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، BehnamFrz گفته است:

سلام دوستان

یه مدتی هست تو فکر راه اندازی یه سایت ویدیویی هستم که خودش به نوعی اپلود سنتر هست ،یعنی کاربرها ویدیو هایی حداقل با حجم ۵۰۰ مگ تا ۱ گیگ رو اپلود میکنن،سوالی که برام پیش اومده اپلودسنترهای که رایگان سرویس میدن درامدشون از کجاست؟و ایا میشه با مخابرات قراردادی بست که به ازای پهنای باند مصرف شده توسط کاربر سایت خودم از مخابرات پورسانت بگیرم یا نه؟یا اگه نمیشه هزینه این همه هاست رو از کجا باید تامین کنم و برگشت سرمایه ش به چه صورته

توجه داشته باشید من نمیخوام پنل اپلود یا هاست نامحدود از سرویس دهنده واسطه بگیرم بلکه میخوام واسطه رو بردارم و خودم اون سرویس دهنده باشم ولی برای کاربرهای خودم

ممنون میشم نظراتتون رو بگید

همیشه این سوال منم بوده

لینک به دیدگاه

دوستان اگه کسی میدونه راجب جزییاتش یه توضیحاتی بده 

لینک به دیدگاه

اگه میخوایید اطاعات بیشتری به دست بیارید به صورت مستقیم به یکی از سرویس دهنده های دیتاسنتر تیکت بزنید یا میتونید از یکی از فروشندگان سرور های ایران تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...