رفتن به مطلب

شرکتهای گارانتی کننده و مشکلات و تجربه ها

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

منم پرسیدم از صاحب اولش گفت داغ بود رفتم با دستکش بردارم چسبید به دستم رنگش

من باور کردم! نون که از تو تنور نمیاره بیرون .ریگ ماینش مشکل داشته یحتمل

لینک به دیدگاه

• ارسال 310
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 10 ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

منم پرسیدم از صاحب اولش گفت داغ بود رفتم با دستکش بردارم چسبید به دستم رنگش

به نظر منم جای رنگ رفتگی دقیقا مطابق با محل تماس کارت با شاسی ماینینگ ریگ هست. احتمالا هر 2 انقدر داغ شدن که رنگ سطح جفتشون تغییر حالت داده و به مرور زمان به سطح مقابل چسبیده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Atlas1370 گفته است :

من 3dmark گرفتم گرافیک اسکوریش شد ۵۸۸۸ یعنی کارت داغونه؟

اسکرینشات بزارید ببینیم چه تستی رو با چه تنظیماتی گرفتید. زمان تست گرفتن هم بزنید فقط کارت گرافیک

این نتایج تست این کارته: https://benchmarks.ul.com/hardware/gpu/AMD+Radeon+RX+Vega+56/review?_ga=2.84677214.671138418.1577953058-237116249.1575346034

البته در نظر داشته باشید اکثرا با سیستمی که هیچ نرم افزار اضافه ای روش نصب نیست و بعضا حتی با اعمال تنظیمات خاصی تو بایوس تست میگیرن. کارت شما در حد میانگین هم باشه اسکورش خوبه.

پ.ن: اگر تو تست TIME SPYو توی تنظیمات پیش فرض اسکورش این باشه قابل قبوله و کارت مشکلی نداره

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

اسکرینشات بزارید ببینیم چه تستی رو با چه تنظیماتی گرفتید. زمان تست گرفتن هم بزنید فقط کارت گرافیک

این نتایج تست این کارته: https://benchmarks.ul.com/hardware/gpu/AMD+Radeon+RX+Vega+56/review?_ga=2.84677214.671138418.1577953058-237116249.1575346034

البته در نظر داشته باشید اکثرا با سیستمی که هیچ نرم افزار اضافه ای روش نصب نیست و بعضا حتی با اعمال تنظیمات خاصی تو بایوس تست میگیرن. کارت شما در حد میانگین هم باشه اسکورش خوبه.

پ.ن: اگر تو تست TIME SPYو توی تنظیمات پیش فرض اسکورش این باشه قابل قبوله و کارت مشکلی نداره

دیروز گرفتم 

دمای کارت تو بالاترین حالت ۸۵

تو سه حالت 3dmark

بدون اورکلاک 

سیستم cpu corei5 2400

Ram4gig

مادربرد z68p ds3

حالت timespy  = graphics score 5821

حالت firestrike=graphics score 19163

حالت firestrike ultra=graphics score 4398

Screenshot_۲۰۲۰۰۱۰۲-۱۴۱۳۱۲.png

Screenshot_۲۰۲۰۰۱۰۲-۱۴۱۲۲۸.png

Screenshot_۲۰۲۰۰۱۰۲-۱۴۱۲۴۴.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Atlas1370 گفته است :

دیروز گرفتم 

دمای کارت تو بالاترین حالت ۸۵

تو سه حالت 3dmark

بدون اورکلاک 

سیستم cpu corei5 2400

Ram4gig

مادربرد z68p ds3

حالت timespy  = graphics score 5821

حالت firestrike=graphics score 19163

حالت firestrike ultra=graphics score 4398

اسکور های خوبی گرفته تو تست. ولی CPU تو بازی احتمالا خیلی کم بیاره و نتونی از حد اکثر توان کارت گرافیکت استفاده کنی

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

اسکور های خوبی گرفته تو تست. ولی CPU تو بازی احتمالا خیلی کم بیاره و نتونی از حد اکثر توان کارت گرافیکت استفاده کنی

سیستم دارم جمع میکنم. یه پاور ماژولار ۸۵۰ دارم با یه مادربرد b350f gaming و دوتا ۸ گیگ رم gskill repjaw

یه کیس دور و بر ۴۰۰ تومن میخوام با یه cpu که نطرم روی ryzen 5 3600 هست.

پس از لحاظ کارایی به نظر شما مشکلی نداره؟ چون من رو ساده ترین حالت تست گرفتم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Atlas1370 گفته است :

سیستم دارم جمع میکنم. یه پاور ماژولار ۸۵۰ دارم با یه مادربرد b350f gaming و دوتا ۸ گیگ رم gskill repjaw

یه کیس دور و بر ۴۰۰ تومن میخوام با یه cpu که نطرم روی ryzen 5 3600 هست.

پس از لحاظ کارایی به نظر شما مشکلی نداره؟ چون من رو ساده ترین حالت تست گرفتم

در مورد رایزن اطلاعات زیادی ندارم ولی برای این CPU به نظرم B450 گزینه ی مناسبه و به روز تریه. CPU و رم انتخابی خوبه. کیس هم مدل مورد نظرتو بگو و چون سیستم خوبی میخای ببندی یه کیس با گردش هوای مناسب بخر.به نظرم 400 تومن در حال حاظر برای کیس کمه. باز مدلشو بگی دوستامون راهنمایی میکنن.یه تاپیک جداگانه بزنی و سوالاتت رو بپرسی بهتره که اینجا اسپم نشه

نتایج تست هم کاملا طبیعی هست که کمتر از مقادیر تو سایت باشه به همون دلایلی که بالا گفتم. و مال شما هم با سایت 15 درصد اختلاف داره پس مشکلی نیست.

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

در مورد مادربرد جداگانه تاپیک بزن و بپرس چون در مورد رایزن اطلاعات زیادی ندارم ولی به نظرم B450 گزینه ی مناسبه و به روز تریه. کیس هم مدل مورد نظرتو بگو و چون سیستم خوبی میخای ببندی یه کیس با گردش هوای مناسب بخر.به نظرم 400 تومن در حال حاظر برای کیس کمه. باز مدلشو بگی دوستامن راهنمایی میکنن. برای اونم یه تاپیک جداگانه بزنی بهتره که اینجا اسپم نشه

ممنون . از لحاظ گرافیک فقط خیلی نگران بودم که با راهنمایی شما مشکلم حل شد🙏

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان. 

میدونم مورد من مربوط به کامپیوتر نمیشه ولی ممنون میشم اگه کمک یا راهنمایی به ذهنتون میرسه بفرمایید.

من یه اولد LG C7 خریدم با گارانتی 18 ماهه گلدایران. گلدایران گارانتی رو با پرداخت هزینه تمدید میکنه. منم بعد از حدود 1 سال زنگ زدم که تمدید کنم (هنوز دستگاه تو گارانتی هست) گفتن نماینده باید بیاد بازدید.

کارشناس اومد و با فلش 4تا عکس رنگ یکپارچه روی تی وی باز کرد. روی رنگ قرمز رو کل صفحه یه سری خطوط عمودی و افقی  به صورت سایه تیره دیده میشد که منم فوری متوجه شدم. طرف هم گفت این صفحه مشکل داره و من تمدید نمیکنم. منم گفتم دستگاه تو گارانتیه اگرم مشکل داره باید تعمیر بشه، گفت با شرکت صحبت کنید.

تماس گرفتم گفتن دوباره تکنیسین میفرستیم. یه نفر دیگه اومد یه ساعت ور رفت و عکس و فیلم گرفت و گفت بله پنل مشکل داره و باید عوض بشه.

بعد از 2 هفته پیگیری گفتن شرکت کره ای ایراد رو قبول نکرده و میتونید گارانتی رو تمدید کنید!

منم از وقتی اون ایراد رو به چشم دیدم دل چرکین شدم و اعصابم خورد شده. گارانتی رو محض اطمینان تمدید کردم ولی نمیدونم چیکار کنم که پنل رو عوض کنن.

اون ایراد رو هم تو نت سرچ کردم بهش ایراد UNIFORMTY (یکپارچگی) میگن و تو اولد شایع هست و ربطی به استفاده هم نداره، از ابتدا اینجوری بوده. شاید اگه روز اول هم با اون فایلها تست میکردم متوجه میشدم.

شرکت گلدایران هم شرکت گردن کلفتیه و میگن قیمت پنل هم حدود 16 میلیونه. اگه کمک یا راهنمایی به فکرتون میرسه بفرمایید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام کسی تجربه گارانتی شرکت گرین داره؟

گرافیک 580 msi armor دارم تصویرنمیده

2 ماه از گارانتی ش مونده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، PEYMANSTAR گفته است :

سلام کسی تجربه گارانتی شرکت گرین داره؟

گرافیک 580 msi armor دارم تصویرنمیده

2 ماه از گارانتی ش مونده

از مشکلش فیلم و تصویر تهیه کنید و روی کاغد بنویسید روی جعبه کارتن بچسبونید

سریعتر بفرستید انشالله که تعمیر میکنن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

از مشکلش فیلم و تصویر تهیه کنید و روی کاغد بنویسید روی جعبه کارتن بچسبونید

سریعتر بفرستید انشالله که تعمیر میکنن

امیدوارم درستش کنن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

گارانتی آواژنگ بعد از 75 روز تحویل گرفتن قطعه هنوز خبری نداده و جوابگو هم نیستن و حتی خود قطعه رو هم برنمیگردونن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، omidreza97x گفته است :

گارانتی آواژنگ بعد از 75 روز تحویل گرفتن قطعه هنوز خبری نداده و جوابگو هم نیستن و حتی خود قطعه رو هم برنمیگردونن

شهر سخت افزار آواژنگ نماینده صحبت کن

نشد بگو اتحادیه تعزیرات هر جایی دست برسه شکایت میکنی تا زور بالا سر اینا نباشه کاری نمیکنن

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام ، گارانتی آواژنگ الان سه الی چهار هفته هست که براشون پاور V750 رو فرستاده ام.

میخوان پاور رده پایین وایت رو  جایگزین کنند. زنگ زدند میگن من با مدیریت صحبت کردم گفتند هزینه ای بابت این موضوع از شما نگیرن. بهشون گفتم  داری جنس مدل پایین تر  رو میدی میخوای هزینه بگیری ؟!!!.

بعد دید من متوجه شدم گفت مابه التفاوت رو هم پرداخت می کنیم.

نمایندگی کولر مستر و آواژنگ هر دو از یه آخور ارتزاق می کنند و هر دو کلاهبردارند.  نماینده کولر مستر میگه من قیمت فروش به آواژنگ رو به شما میدم یعنی 4 تومن؟!!!

هر دوشون کلاهبردارند. من هم بهشون گفتم فقط جنس خودم رو میخوام. الان سه هفته هست منتظرم.

الان هم میخوام ازشون شکایت کنم . به چه جاهایی میتونم شکایت کنم؟

ویرایش شده توسط حمید رضا احمدی
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۳۱ در ۱۳:۲۶، حمید رضا احمدی گفته است :

سلام ، گارانتی آواژنگ الان سه الی چهار هفته هست که براشون پاور V750 رو فرستاده ام.

میخوان پاور رده پایین وایت رو  جایگزین کنند. زنگ زدند میگن من با مدیریت صحبت کردم گفتند هزینه ای بابت این موضوع از شما نگیرن. بهشون گفتم  داری جنس مدل پایین تر  رو میدی میخوای هزینه بگیری ؟!!!.

نمایندگی کولر مستر و آواژنگ هر دو از یه آخور ارتزاق می کنند و هر دو کلاهبردارند.  نماینده کولر مستر میگه من قیمت فروش به آواژنگ رو به شما میدم یعنی 4 تومن؟!!!

هر دوشون کلاهبردارند. من هم بهشون گفتم فقط جنس خودم رو میخوام. الان سه هفته هست منتظرم.

دوست خوبم، جنس خودتون که موجود نیست، الان فروشگاه ها رو نگاه کنید پاور کولر مستر خوب و در حد مدل شما اصلا موجود نیست. اون ها باید مدل مشابه شمارو داشته باشند و بدن. پیشنهاد می کنم باهاشون صحبت بفرمایید و تا موجود شدن محموله جدید پاورهای کولر مستر صبر کنید (ممکنه تا زمستان هم طول بکشه) و یا اگر عجله دارید، که مجبور هستید از راه های قانونی پیگیری کنید و انتظار هم نداشته باشید با قیمت های روز خسارت بدن، چون قیمت پاور ها بشدت بالاست و اینکه شرکت گارانتی قبول کنه با قیمت های فعلی هزینه پرداخت کنه، بعید میدونم موفق بشید مگر اینکه پاور رو تازه خریداری کرده باشید و فاکتور قطعه مربوطه رو داشته باشید تا به قیمت های فعلی خسارت بدن. (آنهم قیمت فروش به فروشگاه، نه قیمت فروش فروشگاه به خریدار)

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۳۱ در ۱۳:۲۶، حمید رضا احمدی گفته است :

داخل سایت کولرمستر که بری، اون (نماینده) کولرمستر همون (آواژنگ) هست 😁

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۳/۱ در 14:42، ARMIN گفته است:

دوست خوبم، جنس خودتون که موجود نیست، الان فروشگاه ها رو نگاه کنید پاور کولر مستر خوب و در حد مدل شما اصلا موجود نیست. اون ها باید مدل مشابه شمارو داشته باشند و بدن. پیشنهاد می کنم باهاشون صحبت بفرمایید و تا موجود شدن محموله جدید پاورهای کولر مستر صبر کنید (ممکنه تا زمستان هم طول بکشه) و یا اگر عجله دارید، که مجبور هستید از راه های قانونی پیگیری کنید و انتظار هم نداشته باشید با قیمت های روز خسارت بدن، چون قیمت پاور ها بشدت بالاست و اینکه شرکت گارانتی قبول کنه با قیمت های فعلی هزینه پرداخت کنه، بعید میدونم موفق بشید مگر اینکه پاور رو تازه خریداری کرده باشید و فاکتور قطعه مربوطه رو داشته باشید تا به قیمت های فعلی خسارت بدن. (آنهم قیمت فروش به فروشگاه، نه قیمت فروش فروشگاه به خریدار)

دوست عزیز از شما نحوه شکایت رو خواستم نه اینکه بیای حرفهای اون آقا رو واسه من تکرار کنی. انگار از مکالمه من و ایشون شما بیشتر مطلع هستید. چون تک تک حرفهای زده شده بین من و اون نماینده ی آشغال و دزد  کولر مستر رو شما می دونید.

من هم میخوام از راههای قانونی پیگیری کنم.

اون آقا هم غلطش رو کرده که بدون پشتوانه پاور فروخته است.  الان هم اگه موجود نیست  اگه عرضه داره  تن لشش رو بجنبونه زودتر پاور رو درخواست بده تا به دست مشتری برسونه.

اونها عرضه کلاهبرداری رو دارن  عرضه ارایه خدمت رو ندازند.

بی شعور فکر کرده با زبون ریختن ملت نرم میشن. جنس من رو بده حرف مفت نزن.

در ضمن امکان ویرایش نیست .

جمله ی آخر من این درسته

بی شعور فکر کرده با زبون ریختن ملت نرم میشن. حرف مفت میزنه به جای اینکه جنس ما رو بده.

لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

دوست عزیز از شما نحوه شکایت رو خواستم نه اینکه بیای حرفهای اون آقا رو واسه من تکرار کنی. انگار از مکالمه من و ایشون شما بیشتر مطلع هستید. چون تک تک حرفهای زده شده بین من و اون نماینده ی آشغال و دزد  کولر مستر رو شما می دونید.

من هم میخوام از راههای قانونی پیگیری کنم.

اون آقا هم غلطش رو کرده که بدون پشتوانه پاور فروخته است.  الان هم اگه موجود نیست  اگه عرضه داره  تن لشش رو بجنبونه زودتر پاور رو درخواست بده تا به دست مشتری برسونه.

اونها عرضه کلاهبرداری رو دارن  عرضه ارایه خدمت رو ندازند.

بی شعور فکر کرده با زبون ریختن ملت نرم میشن. جنس من رو بده حرف مفت نزن.

با فحش دادن چیزی درست نمیشه. و اینکه حرفهای من آشناست چون من سالهاست بارها به گارانتی ها مراجعه کردم و تجربه دارم. چیزی که گفتم به نفع شما بود، ما آنچه که شرط بلاغ است با شما گفتیم، شما دوست داشتی گوش کن دوست نداشتی نکن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

با فحش دادن چیزی درست نمیشه. و اینکه حرفهای من آشناست چون من سالهاست بارها به گارانتی ها مراجعه کردم و تجربه دارم. چیزی که گفتم به نفع شما بود، ما آنچه که شرط بلاغ است با شما گفتیم، شما دوست داشتی گوش کن دوست نداشتی نکن.

گور پدرش آدم آشغال رو میگن اشغال.

حتما به دلیل نزدیکی شما با  شرکتهای گارانتی کننده هست که  دقیقا میدونی که سری V پاور کولر مستر تاریخ وارداتش زمستان 1400 هست مثل همون حرفی که اون آقای مارموز  کولر مستر پشت تلفن به من زد.

اگه تونستی در مورد نحوه شکایت ( اون چیزی که از اول دنبالش بودم ) از اون آشغالها کمکم کنی بسم الله در غیر اینصورت بای.

تو هم نگی من خلاصه در میارم.

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

گور پدرش آدم آشغال رو میگن اشغال.

حتما به دلیل نزدیکی شما با  شرکتهای گارانتی کننده هست که  دقیقا میدونی که سری V پاور کولر مستر تاریخ وارداتش زمستان 1400 هست مثل همون حرفی که اون آقای مارموز  کولر مستر پشت تلفن به من زد.

اگه تونستی در مورد نحوه شکایت ( اون چیزی که از اول دنبالش بودم ) از اون آشغالها کمکم کنی بسم الله در غیر اینصورت بای.

تو هم نگی من خلاصه در میارم.

کمی رعایت کنید تو کلمه ها و واژه هاتون  چه کاربر اینجا چه گارانتی شما نباید بهشون سخت بگیرید

قبل عید پاور فرستادم گارانتی بعد 1 هفته گفتن دیگه وارد نمیشه و ... بخوای بجاش پاور دیگه بدیم (پاور متفرقه)خیلی راحت گفتم شده همونو تعمیر کنید و پلمپش رو بزنید تا استفاده کنم...1 ماه طول کشید اما همون پاور سالم و عالی برگشت

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

کمی رعایت کنید تو کلمه ها و واژه هاتون  چه کاربر اینجا چه گارانتی شما نباید بهشون سخت بگیرید

قبل عید پاور فرستادم گارانتی بعد 1 هفته گفتن دیگه وارد نمیشه و ... بخوای بجاش پاور دیگه بدیم (پاور متفرقه)خیلی راحت گفتم شده همونو تعمیر کنید و پلمپش رو بزنید تا استفاده کنم...1 ماه طول کشید اما همون پاور سالم و عالی برگشت

آقا سوال من رو جواب بدید من آدم سخت گیری هستم. تو این مسیر اگه میتونید کمک کنید بسم الله در غیر اینصورت چرا اذیت می کنید.

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

احساس کردم بد نیست تاپیکی با هدف بهبود خدمات گارانتی در ایران و ایجاد رقاب داشته باشیم

هدف فقط گفتن اعتراض و خاطرات بدتون نیست بلکه خاطرات خوبتون هست و هم از بدی هاش بگید هم از خوبی هاش هم راهکارهاتون

امیدوارم مدیران عزیز اجازه بدن این تاپیک مسیر خودش رو طی کنه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...