رفتن به مطلب

فروش یک عدد مانیتورLED SAMSUNG S19A360N PLUS

mobile-gsm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان این مانیتور بجا مانده از سیستم 1155 که فروختم و الان میخوام بفروشم دوستان اگر کسی هارد بالا داشت یا گرافیک بالا معاوضه هم هستم حالا بستگی به نوع قطعه هست

قیمت پایه:150ت

10973529025300501505.jpg

اگر کسی خواست عکس جدید خواهم گذاشت

لینک به دیدگاه

شرمنده عزیز زیر پایه قیمت نداریم هزینه ارسال که 10ت با خریداره

لینک به دیدگاه

من خریدارم 150 با تیپاکس

دوست عزیز شهرما تی پاکس نداره اما اگر بخواهی میتونم براتون ببرم مزکز استان یعنی ارومیه و از اونجا براتون ارسال کنم البته هزینه رفتنم با شما که 5ت میشه

لینک به دیدگاه

اذربایجان غربی .شهرستان اشنویه

پیکسل سوخته دیگه چیه .من اینو تازه دوماهه خریدم گارانتی سام سرویس داره

تا اخر 92گارانتی داره

ویرایش شده توسط hazhar-gomashin
لینک به دیدگاه

تا آخر 92 گارانتی داره؟! خوب این مورد هم ذکر می کردید اول تاپیک

هزینه پستی نصف نصف قبوله؟ یعنی من 145 به شما میدم که 5هزار هزینه با شما 5هزار با من

اگر هم نه بازم مشکلی نیست 150 خریدارم فقط یک لطف کنید عکس از ورودی خروجی ها و نمای پشت هم درج کنید

با تشکر و احترام

تشکر از پیشنهادتون ولی کمتر از پایه داده نمیشه هزینه پست بر عهده خریداره .عکس هم میگیرم البته اچ دی ام ای نداره

فعلا این دوستمون که قیمت پایه مشتری هستن اگر نخواستن طبق شرایطم میدم به شما :wub:

لینک به دیدگاه

سلام دوست من اگه کابل اچ دی میخوره من هستم درضمن از کوهدشت هستم

دوست گرامی اگر داشت هیچ وقت نمیدادم خودم هم میخوام یه دونه بگیرم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم کاک هژارجان ،من بچه مهابادم ،خواهشا اگه مانیتورو نفروختی من خیلی لازمش دارم ، این شمارمه 09141678574،اگه امکانش هست یک اس برام بفرست من خودم باهاتون تماس میگیرم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوست عزیزم کاک هژارجان ،من بچه مهابادم ،خواهشا اگه مانیتورو نفروختی من خیلی لازمش دارم ، این شمارمه 09141678574،اگه امکانش هست یک اس برام بفرست من خودم باهاتون تماس میگیرم

سلام

بخدا شرمنده شدم دیر به تاپیک نگاه کردم همین جا بصورت حضوری فروختم برای یه بار دیگه اگر قسمت شد

لطفا تاپیک بسته

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...