رفتن به مطلب

فرار از زندگی

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به عزیزان لیون

کسی میتونه یه کار با جای خواب توی تهران اوکی کنه حداقل چند ماه

میخوام ی مدت شاید هم برای همیشه از این زندگی که دارم فرار کنم به دلیل خستگی جسمی و روحی زیاد

لینک به دیدگاه

اگه اشتباه نکنم شما بودی که داشتی باشگاه بدن سازی میزدی چی شد؟

حالا چرا تهران. میخوای دود بخوری

تنها جایی که هم جای خواب میده هم کار شرکت های هرمیه تازه میتونی ارزو هات رو هم رو کاغذ بنویسی

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

اینکه نشد فرار

میخوای فرار کنی باید از این مملکت فرار کنی! وگرنه چه فرقی میکنه از یه شهری بری شهر دیگه,وضعیت همشون خرابه.

• لایک 5
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ۴۷۹۰k گفته است:

اگه اشتباه نکنم شما بودی که داشتی باشگاه بدن سازی میزدی چی شد؟

حالا چرا تهران. میخوای دود بخوری

تنها جایی که هم جای خواب میده هم کار شرکت های هرمیه تازه میتونی ارزو هات رو هم رو کاغذ بنویسی

باشگاه دارم +شغل دولتی مشکل همینه شب و روز کار اخر سرم بدی چند نفر قدر نشناس ،

واقعا خسته ام خیلی

لینک به دیدگاه

۲۲ دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

واقعا خسته ام خیلی

اگه که خیلی افسرده نیستی :یه سر برو بیمارستان فقط نگاه کن و یا قبرستون.تنظیمه باد میشی.

• لایک 7
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

خیلی عذرمیخوام که اینو میگم ولی اگر واقعا افسرده نیستین باید بگم این ناشکری و قدرنشناسی خود شماهست . برو ببین بقیه تو چه فلاکتی زندگی میکنن حتی ی کار ساده و بخورنمیر هم ندارن

حالا شما ماشالا دوتا شغل داری و از این مینالی که خرج کسی رو میدی که قدرنشناسه 

• لایک 7
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

واقعا خسته ام خیلی

شرایط شما رو تا حدودی میتونم درک کنم یه پیشنهادی دارم اگه وقتی برات میمونه سعی کن همیشه یه تفریح ثابت داشته باشی مثلا من از دور وریای خودم خبر دارم اون کسایی که از دوستام(متاهل هستن) که کاسبن تفریحشون سفره اونم با دوستاشون. شده بهترین روز کاری رو ول میکنن تا به تفریحشون برسن هر چه قدرم بدونن توی اون روز درامد دارن ول میکنن تا به تفریحشون برسن. خودشون میگن این تفریح نباشه سکته میکنیم مثلا من خودم تفریحم پرورش گل های معطره. حالا ببین با چه تفریحی میتونی از این سیستم دور بشی حتی شده برای یک روز در ماه خیلی روی روحیت تاثیر میذاره. الان برای تو جمع شده. شده اندازه یه کوه به قدری که میخوای 2 3 ماه از شهر بری. سعی کن خودت رو تو الویت قرار بدی واگرنه به خودت و چند نفر دیگه ضربه ی سختی میزنی

ویرایش شده توسط 4790k
  • لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

باشگاه دارم +شغل دولتی

جا داره تاپیک رو بابت اسپم زدن ببندم. 😑

• لایک 3
  • حالم خوب شد 6
لینک به دیدگاه

خوشی خیلی زده زیر دل این دوستمون :D

در کمترین حالت ماهی 20 تومن دارین

حالا نمیگم زیاده نه  به نظر من درامد ماهی 150 تومن الان نرماله که شما بتونه بعد از یک سال کار یه خونه 60 متری بخری :D

همون تهران که رفتی یه سر برو محله های پایین شهر ببین مردم برای یه لقمه نون چیکار میکنن قول میدم بعد از 24 ساعت خوب خوب شی

• لایک 6
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۹ ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

سلام به عزیزان لیون

کسی میتونه یه کار با جای خواب توی تهران اوکی کنه حداقل چند ماه

میخوام ی مدت شاید هم برای همیشه از این زندگی که دارم فرار کنم به دلیل خستگی جسمی و روحی زیاد

7 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

واقعا خسته ام خیلی

سلام

داداش من قضیه رو نگرفتم شما دو تا کار داری

بعد خسته ای از کار دنبال جای خواب با کار هستی ؟؟؟!!!

خوب اگه خسته ای یه مسافرتی چیزی برو ، هفته ای یکبار استخر برو واسه رفع خستگی خوبه بشین با دوستات متلک بگید روحیت باز بشه اینکه اکثرا مشکل روحی و ناامیدی داریم به کنار

دنبال دلخوشیت باش یه تفریحی واسه خودت جور کن

ولی کلا قضیه شما تناقضه ، اگه میخوای 3 ماه از محل زندگیت دور بشی و استراحت کنی خوب مسافرت یا اجاره مکانی یا موندن تو هتل (با وجود اینکه درامد داری) اگه وضعت هم خرابه باید بسازی و پس انداز کنی

خود بنده صبح تا شب تو خونه هستم یا پای سیستم ولگردی یا فکر کردن بیش از حد (دلم لک زده واسه مسافرت!)

در آخر سخت نگیر همه یه جور گرفتاریم

• لایک 6
لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستانی که ی جورایی مشاوره دادن

مشکل همینه این همه تلاش میکنم ولی حتی نمیتونم برا خودم ی چیزی بخرم هر بار ی نفر از خانواده ی مشکل داره و باید من ب مشکلش برسم

و تمومی هم نداره

واقعا فک کنم رد دادم دیگه از صدای زنگ تلفنمم متنفر شدم هر ده دقیقه ۱ بار زنگ میخوره تا ساعت ۴ و پنج صبح بعد باید بری سرکار تا ۲ بعد از ظهر اون یکی کار تا شب ۱۲

میگم ی مدت کلا نباشم حتی کم خط و همه چیو عوض کنم شاید مغزم ریست شه

لینک به دیدگاه

مشکل همینه این همه تلاش میکنم ولی حتی نمیتونم برا خودم ی چیزی بخرم هر بار ی نفر از خانواده ی مشکل داره و باید من ب مشکلش برسم

و تمومی هم نداره

واقعا فک کنم رد دادم دیگه از صدای زنگ تلفنمم متنفر شدم هر ده دقیقه ۱ بار زنگ میخوره تا ساعت ۴ و پنج صبح بعد باید بری سرکار تا ۲ بعد از ظهر اون یکی کار تا شب ۱۲

سلام خوبی عزیز؟
یه مسافرت دو سه هفته ای برو ریست میشی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

محل زندگی و خونتو عوض کن

محله تو  باید  عوض کنی برو یه سمت دیگه شهرتون

باید بری  یه مدت مستاجری

همه ینا به خاطر راکد موندن

عین اب گندیده و متعفن و راکد

شمارتو عوض کن حداقل یه مدت کوتاه

حتی مدل گوشیتو عوض کن

یه تغییراتی تو زندگی خودت بده

ویرایش شده توسط farhadii
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

درود دوست من 

من میدونم دقیقا شرایط شما الان چجوریه و چه حالیه خیلی از دوستان میگن خوشی زده زیر دلت و پول خوب در میاری و ...

شما فردی هستی به جای اینکه خودتو دوست داشته باشی اول دیگران رو دوست داری و نگرانی

و این هی گذشته و گذشته و مشکلات اطرافیان هم زیاده شده دیگه نمیتونی هندل کنی

اگه اشتباه نکنم شرایط شما جوریه داری مثلا بازی میکنی ولی تمرکزت رو بازی نیست دنیای دیگه ای هستی این مثال بود حالا کلا تو هر چی

دوری هم شاید بدترت کنه

ببین این چند تایی که میگم فکر کن 

یک مشاوره برو تلفنی هم نه حضوری خودت پیدا کن مشاوره کسی معرفی نکنه بهت غریبه باشه

یه تفریح پیدا کن بدون خرج کردن باشه مثال موتور داری برو نیم ساعت یه ساعت چرخ بزن یا برو پارک برا خودت بدو یا هر چیزی (یکی از دوستای ما تفریح میرفت ب ت میزد یه بار میبرد پنجاه بار میباخت نکنی همچین کارایی 😀😀)

کتاب هایی که به ثروت ربط دارن زیاد بخون و موسیقی گوش کن زیاد غمگین نه مثلا یه پلی لیست شاد از رادیو جوان 

من خودم خیلی داغونم شرایط همیشه یکسان نیست من دو سال پیش اصلا نمیدونستم درد چیه و ناراحتی چیه ولی الان ...

ببین یه چیزی هم بگم تو کل زندگی حتی زن هم داشته باشی اول خودت برا خودت مهمی بعد مادر و پدر بعد هیچکس

همه اینایی که گفتم تا خودت ادامه ندی همون چرخه قبلی 

فقط به زور شده انجام بده اینا به زور فکر کن میخوای چیز جدید یادبگیری به زور تا یه ماه 40 روز هم نه اینایی که میگن یه ماه 40 روز یه کار انجام بدید تکرار میشه چرت و پرت هر روز فکر کن یه کار زوری داری انجام میدی ولی این کار زوری داره تو رو به یه چیزی میرسونه !

ایشالله مفید باشه این حرفام برات

ولی اخر سر اگه میخوای بری دور باشی سعی کن بری خارج کشور

اینم تو پرانتز بگم ( من یه رفیق دارم 15 سال ازم بزرگتره حرف افتاد گفت من 5 سال تمام وقتمو گذاشتم برای رفتن خارج چون تصمیم رفتن بود کلا فراموش کرده بودم شاید نشه از پیشرفت تو کشور خودمم افتادم ) شما هم میخوای بری اصلا تهران یا خارج باشه برو ولی تمام تمرکزت رو رفتن نباشه 5 درصدم وقت بزار برای همونجایی که هستی پیشرفت کنی ایشالله شرایطت هم بهتر بشه

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

باشگاه دارم +شغل دولتی 

😂😂

لینک به دیدگاه

ما ایرانیا کلا همینیم به جا کمک کردن همیشه تو بحثا میخوایم از طرف بالاتر باشیم حتی تو بدبختی!

افسردگی و خستگی حتی تو آدمای پولدارم هست فقط به این نیست پول در بیاری و شکمت سیر باشه دیگه مشکلی نداشته باشی

آخه چرا به جا راهکار تخریب میکنید😐

به نظرم ما دانش لازم برای اظهار نظر در این زمینه رو نداریم کسیم که افسرده باشه فقط یه سری کامنت تو یه سایت باعث تغییرش نمیشه

از نظر من بهترین راهکار مراجعه به روان شناس یا تراپی هست کسی که بشه همه ی حرفای ته دلتو راحت بهش بگی بدون اینکه قضاوتت کنه یا بعدا علیهت استفاده کنه و بهترین راهکار رو جلوت بزاره

• لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

بنظر منم با مشاور صحبت کنین بد نیست

ویرایش شده توسط Amirresa
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

خوش بختانه با توجه به اینکه مشکل مالی ندارید، بهترین راهکار مراجعه به یک روان شناس خوب و کار بلد هست.

قطعا اینجا چون کاربران تمام شرایط زندگی شما رو نمی دونند، نمی توانند قضاوت و تصمیم و راهکار مناسبی را برای شما اتخاذ کنند.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

و تمومی هم نداره

از خوب بودنت برای اطرافیانت کم کن درست میشه 

۲۸ دقیقه قبل، Miad۰۰۷ گفته است:

آخه چرا به جا راهکار تخریب میکنید😐

👌

24 دقیقه قبل، Mreza123 گفته است:

بهترین راهکار مراجعه به یک روان شناس خوب و کار بلد هست.

28 دقیقه قبل، Amirresa گفته است:

بنظر منم با مشاور صحبت کنین بد نیست

روانشناس و مشاور فقط تا یه حدی جواب میده, باور بفرمایید خود آدم بهتر میتونه حال خودشو درک کنه و نسبت به بهبودی شرایط اقدام کنه 

• لایک 2
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

«چه دنیایی شده یکی با داشتن دو تا کار افسرده است اونوقت منم با هیچ کاری افسرده ام؛»

آخ ،، جمله سنگین بود کمرم شکست.😅😅😅

دوست عزیز بهتره همون طور که دوستان گفتند برید پیش مشاوره

حالا با مشاوره هم نشد حداقل پیش یه دوستی درد و دل کنید بهتره از اینه که همه چیزو تو خودت جمع کنی

خلاصه هر چی هست تو خودت رو بریز بیرون سبک شی

حتی اگه نیاز به گریه هم بود انجامش بده

3 ساعت قبل، Slasher گفته است:

از خوب بودنت برای اطرافیانت کم کن درست میشه 

👌

روانشناس و مشاور فقط تا یه حدی جواب میده, باور بفرمایید خود آدم بهتر میتونه حال خودشو درک کنه و نسبت به بهبودی شرایط اقدام کنه 

نه داداش بعضی وقت ها نمیشه حال خودت رو درک کنی

ینی برات پیش نیومده یه روزایی تو زندگی بی دلیل اعصابت کفری و داغون هست حتی اگه همه چی روبراه باشه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

حالا شما چرا ناراحتی که دیگران بهت تکیه کردند؟

اگه احساس میکنی ازت سواستفاده میکنن که یبار نه بگو و خودت رو خلاص کن.

ولی اگه واقعا تنها پشت و پناه کسی هستی به نظرم یه لطف که شامل حال شما هم شده.

شنیدین که میگن طریقت بجز خدمت خلق نیست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود بر تو پناهی جان..

من و شما هم درد هستیم عزیز..

بنده بخاطر فوت پدر .. حکم سرپرست خانواده رو دارم..

درست ماردم خودش حقوق بگیره و ولی خوب پسر بزرگ هستم و باید هوای همرو داشته باشم

گاهی اوقات برادرم مشکل پیدا میکنه .. گاهی مادرم و گاهی.... 

خلاصه اینطور بگم من خودم با درامد N تومن وفتی میخوام 100 تومن برا خودم خرچ کنم همش فکر میکنم نکنه به این مبلغ نیاز بشه ... بیخیال خرید خودم  میشم.

کلا خانواده رو پوشش میدم کسی غم تو دلش نیاد.

خیلی از علایق خودم رو چشم پوشی کردم

خیلی چیزا رو گذاشتم کنار ..

میخواستم به سیستم برسم، بیخیالش شدم دندون مادر رو درست کردم خودش 9 تومن آب خورد..

ادم باید بیخیال بقیه بشه که نمیشه واقعا..

منم خیلی دوست دارم خودم باشم و خودم 

هر چی درمیارم مال خودم باشه 

برا خودم خرج کنم

تنها سرگرمی منم گیم هست.. دوست دارم الان رینبو اکسترکشن رو بخرم که 1700 پولشه.... بعد دوباره فکر میکنم نکنه به این مبلغ نیاز بشه و بیخیالش میشم..

حس مسئولیت سخته... آدم دلش میخواد همیشه خانواده در رفاه و سلامت باشه و بخاطر همین باید قید خیلی چیزهای شخصی رو بزنه

میدونم جی میگی...

رفته بودم نمایشگاه موتور .. موتور دیدیم 200 میلیون با اقساط 10 میلیون ماهی ....بیخیالش شدم...

کلا همش به فکر خانوادم... خودم آخرین اولویت هستم..

گوشی خودم قدیمی شده

برای داداش کوچیکم یک گوشی بروز خریدم.... 

نمیدونم شاید این راه اشتباه باشه ولی خوب...

اینم بگم من فقط برای خانوادم مایه میزارم.. بقیه که هیچ...

خلاصه به قول مادرم الهی دست به خاکستر بزنی طلا بشه.....

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
  • لایک 6
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

آقا چیه این تاپیک آخه 🙃

بچه ها جای این تاپیک ها یک تاپیکی بزنید که عکس از نقاط و مناظر زیبا و بکری که رفتید و زیبا بوده و تو خلوتتون لذت بردید بگذارید

که بقیه هم باهاش آشنا بشن و به اون نقاط برن و لذت ببرن و لااقل برای ساعاتی فکرشون خالی بشه

حالا هر کاربری هر نقطه ای در هر جای این کشور پهناور و زیبا که رفته و از مناظر و طبیعت و آرامش روانیش لذت برده

فکر کنم هر کاربری در حد و اندازه خودش دراما اطرافش داشته باشه لااقل با این عکس ها و معرفی اون منطقه به بقیه در حد توانمون از دراما کم کنیم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱۳ دقیقه قبل، EHSAN.K گفته است:

آقا چیه این تاپیک آخه 🙃

بچه ها جای این تاپیک ها یک تاپیکی بزنید که عکس از نقاط و مناظر زیبا و بکری که رفتید و زیبا بوده و تو خلوتتون لذت بردید بگذارید

که بقیه هم باهاش آشنا بشن و به اون نقاط برن و لذت ببرن و لااقل برای ساعاتی فکرشون خالی بشه

حالا هر کاربری هر نقطه ای در هر جای این کشور پهناور و زیبا که رفته و از مناظر و طبیعت و آرامش روانیش لذت برده

فکر کنم هر کاربری در حد و اندازه خودش دراما اطرافش داشته باشه لااقل با این عکس ها و معرفی اون منطقه به بقیه در حد توانمون از دراما کم کنیم

کلا غم و غصه میخوای بیا توی همین تاپیک XD

لینک به دیدگاه

سلام 

کار با جا خواب پیدا کردن کار سختی نیست راحت تو دیوار پیدا میشه 

ولی ول کردن راهش نیست ،باید یجوری حلش کنید ،حتی اگه باعث بشه بقیه ناراحت بشن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...