رفتن به مطلب

تا به حال وضوی دیجیتال گرفته اید؟

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

454343.jpg

جمعی از اهالی رسانه و فعالان فضای مجازی در حرکتی خودجوش طرح «وضوی صفر و یک» را کلید زدند.

ببه نقل از سیتنا؛ محمدرضا موذن زاده نویسنده‎ی وبلاگ از جنس خدا نوشته است: باز هم روزهای خوب ماه شعبان و خیابان های در حال آذین بندی شهر، نوید فرارسیدن یک جشن تولد را می دهند. جشن تولد امام زمان مان، صاحب امورمان، امام پاکی ها…

نشستیم و فکر کردیم که برای تولد عزیزترین کس مان باید چه چیزی کادو بدهیم؟! مثل سالهای قبل، دیدیم کادوی خوبی که در حد و اندازه ی او باشد نداریم. اما فکری به ذهن مان رسید تا هم در آستانه ماه مبارک رمضان برای خودمان کاری کرده باشیم و هم حداقل بتوانیم دل ایشان را شاد کنیم. مگر نه اینکه خود حضرت در توقیع به شیخ مفید می نویسند:

«تنها چیزی که ما را از شیعیان مان پوشیده نگه می دارد همانا چیزهای نا خوشایندی است که از ایشان به ما می رسد و از آنان انتظار نمی رود.»

پس باید همت کنیم تا بیش از این فرج آقایمان را با دست خود، به تاخیر نیندازیم.

بزرگی در لابلای وعظ ش نکته جالبی گفت که جرقه انتخاب «کادوی تولد» امسال من به آقا زده شد. می گفت «اگر همین الان امام زمان ظهور کنند و به تو بگویند موبایل ت را به من بده، می دهی؟! از محتویات آن مطمئنی و خیالت راحت است؟ عکسی، موسیقی ای، کلیپی یا هر چیزی که مورد رضایت ایشان نباشد و او را آزرده کند نداری؟!»

01ha.jpg

امسال با جمعی از اهالی وب، و همه کسانی که با ابزارهای فناوری سر و کار دارند، می خواهیم قراری بگذاریم و یک کادوی تولد متفاوت به آقا هدیه بدهیم. همچنین خود را برای ورود به ماه مبارک رمضان آماده کنیم. طی دو هفته فاصله میلاد آقا تا ماه رمضان، با هم وضوی صفر و یکی بگیریم. مگر نه اینکه وضو برای طهارت و پاک کردن جسم و روح ماست. کادوی امسال ما به آقا هم همین است. همه با هم از پنجشنبه، روز نیمه شعبان تا آغاز ماه مبارک رمضان، لپ تاپ، موبایل، انواع حافظه ها و ابزارهای دیجیتالی مان را تطهیر کنیم. از دید ایشان، یک دور همه وسایل مان را دقیق چک کنیم و هرچه را فکر می کنیم نمی پسندند، هم به نیت خوشحال کردن ایشان و هم برای طهارت خودمان، حذف کنیم و دور بریزیم.

همه به این طرح دعوت اند. اگر دوست دارید در این برنامه جمعی شرکت کنید می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

• به سایت وضو http://vozoo.ir مراجعه کنید و ثبت نام کنید. (این بهترین راه است)
  • مشخصات خود شامل نام، ایمیل، آدرس سایت یا وبلاگ (در صورت تمایل) و یک جمله کوتاه را به شماره ۳۰۰۰۱۳۴۱۴۴ پیامک کنید.
  • همین جا در قسمت نظرات همین مطلب آمادگی خود را اعلام کنید و مشخصات تان را درج نمایید.

همچنین با نوشتن مطلب، بنر، پوستر، پادکست، مینیمال و … درباره این طرح یا انتشار همین مطلب در سایت و وبلاگ تان، یا ارسال پیامک به لیست خود، در فرصت باقی مانده دوستان و آشنایان تان را از این طرح با خبر نمایید و در بهره های معنوی آن سهمی داشته باشید، انشا الله. التماس دعا.

لینک به دیدگاه

مرسی روبیک جان،

خطابم به نویسنده: آخه خدا وکیلی آیا همین ویندوزی که ازش استفاده کردی این رو نوشتی خداییش از صاحبش خریدی؟ اورجیناله؟ آیا رضایتش رو جلب کردی که داری استفاده میکنی؟ این جزو اموال یه بنده خداییه که اونور دنیا میفروشتش نون در بیاره، شما 1500 میدی (که یک قرونش تو جیب صاحب بچه نمیره) کپی شده اش رو بدون اطلاع و رضایت یارو استفاده میکنی بعد میخای باهاش کادوی تولد بدی؟؟ بهترین کادوی دیجیتال صفر و یک اینه که بدون رضایت صاحب مال از محصولش مفتی استفاده نکنی. تازه این کادو نیست، نباید غیر از این باشه. شما اول بیا تک تک نرم افزارها و فایل هایی رو که روی سیستمت به صورت کپی داری رو اورجینال از صاحبهاشون بخر، رضایتشون رو جلب کن، بعد ببینم اصلا چیزی روی سیستم دیجیتالت باقی میمونه که به فکر دیلیتشون باشی؟

استغفرا... داشتیم از شب بارونیمون لذت میبردیم ها، اگه گذاشتن.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

مرسی روبیک جان،

خطابم به نویسنده: آخه خدا وکیلی آیا همین ویندوزی که ازش استفاده کردی این رو نوشتی خداییش از صاحبش خریدی؟ اورجیناله؟ آیا رضایتش رو جلب کردی که داری استفاده میکنی؟ این جزو اموال یه بنده خداییه که اونور دنیا میفروشتش نون در بیاره، شما 1500 میدی (که یک قرونش تو جیب صاحب بچه نمیره) کپی شده اش رو بدون اطلاع و رضایت یارو استفاده میکنی بعد میخای باهاش کادوی تولد بدی؟؟ بهترین کادوی دیجیتال صفر و یک اینه که بدون رضایت صاحب مال از محصولش مفتی استفاده نکنی. تازه این کادو نیست، نباید غیر از این باشه. شما اول بیا تک تک نرم افزارها و فایل هایی رو که روی سیستمت به صورت کپی داری رو اورجینال از صاحبهاشون بخر، رضایتشون رو جلب کن، بعد ببینم اصلا چیزی روی سیستم دیجیتالت باقی میمونه که به فکر دیلیتشون باشی؟

استغفرا... داشتیم از شب بارونیمون لذت میبردیم ها، اگه گذاشتن.

والا...

راستی، ببینم آرمین جان ، ویندوزت رو از کجا میگیری؟

500 بهت گرون میدن بیا خودم برات برایتم. :D

لینک به دیدگاه

والا...

راستی، ببینم آرمین جان ، ویندوزت رو از کجا میگیری؟

500 بهت گرون میدن بیا خودم برات برایتم. :D

قربون محبتت :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی من دو هفته وقت دارم بازیارو تموم کنم بعدش باید کل کامپیوترمو بندازم سطل اشغال! :D

(از دیگر دوستانی که کامپیوترشونو می خوان بندازن سطل اشغال درخواست دارم بگن من سطل اشغالمونو بهش قرض بدم!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین ایول

نیما منم سطل رو حمل میکنم ولی 50% ماله من / حله ؟

باز این + ها تعطیل شدن که !!!!

لینک به دیدگاه

یعنی روبیک عزیز ، خودت این متنی که گذاشتی خوندی ؟ یعنی اگه الان آقا ظهور کنه ، بگه این متن رو از کجا آوردی ، تو چی جواب می دی وقتی منبع خبر رو ذکر نکردی؟ وقتی آقا ظهور کنه بگه ، Poorya_Lion چند بار بهت اخطار داده تا منبع خبر رو توی خبر بگذاری ، چی جواب می دی ؟ آیا این متن و امتیاز مثبتی که بابتش گرفتی حلاله ؟ آیا به چیزی که اینجا گذاشتی اعتقاد داری ؟

من نگفتم دفعه آینده برخورد می شه ؟؟؟ :angry:

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:huh:

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...