رفتن به مطلب

فلش با سرعت رایت بالا؟

Saeed1980
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود:

usb stick 

با سرعت رایت بالای ۲۰MB/S چی موجود هست بازار و قیمت؟

ورژن usb شون رو هم بفرمایید لطفاً.

حجم۸ یا ۱۶.

ممنونم.

لینک به دیدگاه

معمولا فلشهایی که سرعت بالا دارن حجمشون هم زیاد هست یعنی 32 و 64 به بالا

محدوده قیمت را بگی بهتر هست تا اینکه حجم

چقدر میخوای هزینه کنی ؟

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، Royal گفته است:

محدوده قیمت را بگی بهتر هست

والا قیمت خبر ندارم که محدوده بودجه بگم

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

والا قیمت خبر ندارم که محدوده بودجه بگم

130 به بالا

پیشنهاد من به شما برند X-Energy هستش ولی سرعتش برای 16GB بین 18.5 تا 20MB در ثانیه برای نوشتن هست قیمتش هم بسیار مناسب هست

شاید برندش معروف نباشه ولی کارش درسته من 16 را دارم و نظرم از روی تجربه هست من از برند ADATA و Lexar هم مموری دارم واین موارد را خیلی وقت پیش خریدم که سرعت نوشتنشون تا 80 هم میرسه

ولی جدیدن هر کسی همین برندها را میخره ناراضی هست من جمله خودم با اینکه طرفدار برند Lexar بودم مدل  64GB M45 را خریدم و آخرین خریدم برای فلش مموری از این برند بود چون تقلبی بود

سرعتش متقیر بود و ثابت نبود قرار بود سرعتش بین 50 تا 80 باشه برای نوشتن ولی بین 35 الی 50 ریپ میزنه ولی مدل S25 را دارم تا 80 نوشتنش هست و ثابت هم هست

ADATA هم همین مشکل را داره که من مدل S102 را دارم جدیداش همشون همون مشکل ریپ زدن را دارن و داخل کامنتهای دیجیکالا میتونی مشاهده کنی و همشون هم با گارانتی آونگ هستن

حالا برندی را که گفتم خرید داشتم ازش و راضی هستم هر چقدر که سرعت داره ثابت هست

لینک به دیدگاه

فکر میکنم سلیکون پاور بسیار عالی باشه(البته تجربه جدید از محصولات جدیدشو ندارم ولی کمتر کسی دیدم نسبت به بقیه برندها بهش عیب بگیره)

من یه 8 گیگشو دارم مربوط به 10 سال پیش راحت 20 مگابایت سرعت رایتش میرسه(که البته مکس رایتش هست)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
تقریبا ارزونترین چیزی که بشه کاملا تایید کرد سرعت رایت بالای 25 رو
LEXAR M35 32GB
سرعت خواندن هم 140 هست
این اعداد برای حداقل 3 مورد استفاده هست
Untitled.jpg.205be512697df957b74c88189f3f175b.jpg
photo_2022-01-30_11-14-33.thumb.jpg.0baabc77f63071a7d8105677a4b2557a.jpg 

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

من ساندیسک داشتم و دارم هیچ وقت خراب نشدن یکیش گم شد یکیشو پسر عمه ام

ازم گرفت یه فلش گرفتم برای تلویزیون ۳۲ گیگ دقیق همین مدل تقریبا ۸ سال پیش 

الانم پسرم استفاده میکنه برای کارتن دیدن و اینا رو tv خدایی آخ نگفته اگه اصل گیرت بیاد حتمی بخر 

این عکسم از فلش الانمه ۱۲۸ گیگ که همیشه همراهمه ساندیسک اصل خراب نمیشه اگه گم نشه یا ازت نگیرن 😁

16435288487134053001512741445240.jpg

لینک به دیدگاه

58 دقیقه قبل، raajer گفته است:

من ساندیسک داشتم و دارم هیچ وقت خراب نشدن یکیش گم شد یکیشو پسر عمه ام

ازم گرفت یه فلش گرفتم برای تلویزیون ۳۲ گیگ دقیق همین مدل تقریبا ۸ سال پیش 

الانم پسرم استفاده میکنه برای کارتن دیدن و اینا رو tv خدایی آخ نگفته اگه اصل گیرت بیاد حتمی بخر 

این عکسم از فلش الانمه ۱۲۸ گیگ که همیشه همراهمه ساندیسک اصل خراب نمیشه اگه گم نشه یا ازت نگیرن 😁

16435288487134053001512741445240.jpg

اتفاقا فلش مموری خیلی خوبیه این مدل اما تنها مشکلش اینه که او تی جی داره و بعد از مدتی این دکمه کشویی خراب میشه و باید چوب کبریت بزاری لاش که بتونی استفاده کنی

لینک به دیدگاه

سلام برند patriot بگیر که خیلی خیلی شاخه 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، TECHNISAT گفته است:

سلام برند patriot بگیر که خیلی خیلی شاخه 

متاسفانه پاتریوت دیگه مثل سابق نیست. چند سال پیش Rage 32 گیگ داشتیم سرعت رایت ممتد 80 مگ . پارسال 64 گیگش رو گرفتم سرعت رایت 20 هم نمیتونست بده

الان فقط Rage Pro اش خوبه که سرعت خواندن نوشتنش نزدیک 500 مگه

لینک به دیدگاه

۳۱ دقیقه قبل، Black Boy گفته است:

متاسفانه پاتریوت دیگه مثل سابق نیست

علت اصلی از تاپیک زدنم همینه دقیقا که از رایت فلش هام راضی نیستم که اتفاقا از برند پاتریوت هست که دو سال پیش گرفتم. Tab 32 و

stellar otg 32gb

که هر دوتاش سرعت رایت متغیر دارند و به سرعت رایت اسمی خودشون هم یا نمیرسن یا پایین میزنن.

مثلا ۱۰۰ خواندن و ۲۰ نوشتن.

آره منم فریفته توصیه ها و اسمش شدم.‌تعجب میکنم از این بازار بی کیفیت فلش های سطح متوسط.

من ۱۰ سال پیش یه فلش verbatim 8GB گرفتم که سرعت خواندن و نوشتنش حداقل ثابته و خیلی با کیفیت که هزار جور فرمت های جور واجور و دستکاری کردم اوف نگفته و رو تلویزیون هم همیشه اونو میزارم.

لینک به دیدگاه

۴۱ دقیقه قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

علت اصلی از تاپیک زدنم همینه دقیقا که از رایت فلش هام راضی نیستم که اتفاقا از برند پاتریوت هست که دو سال پیش گرفتم. Tab 32 و

stellar otg 32gb

که هر دوتاش سرعت رایت متغیر دارند و به سرعت رایت اسمی خودشون هم یا نمیرسن یا پایین میزنن.

مثلا ۱۰۰ خواندن و ۲۰ نوشتن.

آره منم فریفته توصیه ها و اسمش شدم.‌تعجب میکنم از این بازار بی کیفیت فلش های سطح متوسط.

من ۱۰ سال پیش یه فلش verbatim 8GB گرفتم که سرعت خواندن و نوشتنش حداقل ثابته و خیلی با کیفیت که هزار جور فرمت های جور واجور و دستکاری کردم اوف نگفته و رو تلویزیون هم همیشه اونو میزارم.

بله متاسفانه وضعیت جالبی نیست 🤦‍♂️

فلش UE700 ای دیتا هم بد نیست. در دیجیکالا کاربران عکس های تستش رو گذاشتند اما حقیقتا با این قیمت ها هارد اکسترنال صرفه بیشتری داره یا هم که باید با همون سرعت 20-30 مگ بسازیم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز patriot rage elite تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است:

سلام دوست عزیز patriot rage elite تهیه کنید.

قیمت ؟ و  ظرفیت هاش لطفاً.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

قیمت ؟ و  ظرفیت هاش لطفاً.

گرونه نمیتونی تهیه کنی ، 64 گیگش رو یه زمانی داشتم سرعتش خیلی بالاست

جالبه این عکس دقیقا 3 سال پیش گرفتم 😃 64 گیگش رو 150 تومان اون موقع دسته دوم فروختم

neu3_img_20190131_234656.jpg

سرعت پاتریوت.jpg

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

دوست عزیز تو حجمی که شما میخواهید تهیه کنید ۸ یا ۱۶ گیگ خیلی حساس نباشید یه فلش usb 3 گارانتی دار با گارانتی معتبر  تهیه بفرمایید خودتون راحت کنید فلشهای سرعت بالا معمولا از حجم ۳۲ به بالا عرضه میشن 

ویرایش شده توسط raajer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...