رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد نرسیدن بسته پستی

saiedkarimi60
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 
بنده یک هفته پیش یک هدست ریزر razer black shark v2 به مبلغ 1650 خریداری کردم ، به علاوه 35 تومان هزینه پست ، (در کد پی گیری 19 تومان هزینه شده بود پس حدس میزنم بیمه هم نکردن) پس از صبر یک هفته ای متوجه شدم بسته هنوز در شهر مبدا توزیع (ارسال از بوکان بود)،مونده و نمیاد ، با تماس با تهران یک شماره از پست ارومیه ( آخرین جایی که بسته در اون جهت ارسال به مقصد یعنی مازنداران)  بهم دادن ولی کسی پاسخ نمی داد یا اشغال بود(از قصد پاسخ نمیدادند) بعد از اون به پست شهر خود رفتم و پی گیر شدم ، اونا هم گفتند زیر کد پی گیری شکایت بزن ،که از قبل زده بودم و یک دقیقه  جواب اومده بود که در حال پی گیریه ! دوباره تلفنی شکایت کردم ، 5 دقیقه بعد زدن در حال پیگیریه تامل فرمایید ! 
 کسی تجربه ای داره که کمک بتونه کنه ؟

ویرایش شده توسط EHSAN.K
تغییر عهنوان توهین آمیز تاپیک
لینک به دیدگاه

فک کنم از این اتفاق ها میوفته یه بار یه بسته داشتم با 8 تا 9 روز دستم رسید با اینکه فاصله در حد دو تا استان بود

یادم میاد همین شکایت هم زده بودم

خلاصه

چرا اونکی فرستاده نمیره پیگیری کنه

لینک به دیدگاه

۱۹ دقیقه قبل، javad۴۰۰۴ گفته است:

فک کنم از این اتفاق ها میوفته یه بار یه بسته داشتم با 8 تا 9 روز دستم رسید با اینکه فاصله در حد دو تا استان بود

یادم میاد همین شکایت هم زده بودم

خلاصه

چرا اونکی فرستاده نمیره پیگیری کنه

سایت هست ، تا حالا برام پیش نیومده بود فردا دوباره به سایت زنگ میزنم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعضی وقتا اپدیت نمیکنن بعد میبینی که زده بسته به مامور توضیع تحویل داده شد

کلا حساب کتاب نداره

تا اونجایی هم که من میدونم به غیر از شکایت از همون پنل پست کار دیگه ای نمیشه کرد

اون هزینه 35 تومن بابت کارتن و بسته بندی هست

بسته سایز 1 شده حدود 10 تومن

امروز مادربرد فرستادم برای بسته سایز 5 مبلغ 21 تومن گرفتن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در زدن عنوان تاپیک ها دقت کنید

در به کار بردن کلمات و خطابه قرار دادن افراد حقیقی و حقوقی و ارگان ها اعم از دولتی و خصوصی و شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی دقت کنید

به کار بردن این واژگان بدون داشتن ادله و اون هم در فضای عمومی جرم محسوب میشود

عنوان تاپیک شما ویرایش شد

• لایک 4
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 5
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

پست کلا حال-حالی شده، بسته داشتم همین 3-2 ماه پیش که فقط تو مرکز مبادله خود شهرمون 4 روز مونده بوده!بعد ارسال شده به منطقه؛

یادرحال پیگیری از طریق سامانه بودم دیدم نوشته بسته تحویل مشتری داده شده!ولی چیزی دست من نیومده بود ، خلاصه دیدم فرداش تو همون سامانه اصلاح شده وضعیت ، وقتی بسته رسید پست منطقه من همونجا جلو مامور پست کل بسته رو آن پک کردم.(البته همیشه اینکارو انجام میدم چه حالا پست یا تیپاکس)

حالا هم یه بسته داشتم پنج شنبه (ارسال کننده) تحویل پست داده شده بود(ارسال از ساری بود) الان وضعیت رو چک کردم  دیدم نوشته آماده ارسال به منطقه پستی مقصد! (یعنی جمعه هم بار درحال ارسال بوده!)....خلاصه وضعیت این شرکت دولتی شده مثل آفتاب پرست.

شما هم حساس نشید ،ممکنه باز بخاطر شرایط کرونایی مدت ارسال طولانی شده باشه،وقتی کد رهگیری پست دارید یعنی درحال ارسال هست و کالا دستشون هست، شما فقط وقتی تحویل گرفتی مرسوله رو همونجا بسته رو آن پک کنید!

لینک به دیدگاه

پس از تماس ها متعدد یک نفر رو پیدا کردم که تلفن رو پاسخ داد ، به گفته ایشون کامیون ها خراب شدند و به زودی ارسال خواهد شد ! نمیدونم دیگه ...

لینک به دیدگاه

منم یه بسته دارم از شیراز از 4 تا الان گیر کرده مبدا و موقیت بسته در سایت آپدیت نشده.

لینک به دیدگاه

جدیدا اینطور شده منم یه بسته سفارش دادم از بوشهر به اهواز دقیقا ۶ روز طول کشید و اینکه اصلا آپدیت نشد مسیر حرکت تا یهو دیدم زده تحویل نامه رسان در صورتی که قبلا همین مسیر ۳ روزه میرفت و مورد دیگه ام اینکه از دیجی کالا ۲۴ قلم کالا سفارش دادم ۱ قلم که موجود نداشت پولمو زد ۲۳ قلم فرستاد تو دو کارتن جداگانه متاسفانه تحویل که گرفتم هر دو کارتن یکم پارگی داشتن و ۴ قلم از کالاهام نبود که البته قیمتی نبود برای همین از خیر پیگیری گذشتم نمیخوام کسی بدبین کنم ولی چند وقته این اداره مخصوصا تو شهرستانای دور خیلی بی کیفیت شده خدمات رسانیش  من ترجیح میدم تیپاکس وسایلمو بیاره دو برابر کرایه بدم ولی خیالم راحت باشه صحیح و سالم و بدون کسری دستم برسه 

لینک به دیدگاه

یا خدا منم امروز یه بسته برام فرستادن کد پستی اشتباه زده مامور 

خدابخیر کنه بسته دسته هر کی برسه عمرا پس بده :))))))

ویرایش شده توسط EHSAN.K
حذف کلمه توهین آمیز
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

یکم بیشتر صبر کنید حدود یک هفته دیگه ولی پیگیری انحام بدید اگر بازم نرسید برید به اداره پس شهرتون وشکایت کتبی جهت مفقود شدن مرسولتون پر کنید اما لازم بذکره ازون جایی که قیمت هدست شما 1600 هست تمام مبلغ به شما نمیدن بنابر قانون پست تمامی مرسوله ها به صورت اتوماتیک فقط تا 800 هزار تومن بیمه میشن و در صورت اینکه ارسال کننده راضی نباشه ازین میبلغ باید برابر با مبلغ ارزش کالاش مبلغ بیشتر از 800 تومن بیمه کرده باشه که من بعید میدونم اینکار برای شما فرستنده انجام داده باشه همین حزعیات شما میتونید با استفاده از کد رهگیریتون از طریق سامانه رهگیری پست چک کنید که مبلغ بیمه شده کالا چقدره 

انشاالله که سریع تر مشکلتون حل بشه چون میدونم قراره چقدر اذیتتون کنن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...