رفتن به مطلب

طولانی شدن جواب دهی گارانتی آواژنگ

Recommended Posts

با درود خدمت دوستان و اساتید محترم

حدود یک ماه و نیم میشه الان یه مانیتور گیگابایت خریدم مدل m27q چیزی حدود ۶ یا ۷ تا پیکسل مورد دار داشت

کاری به اینکه شعبه بندرعباسشون گیج میزد میگفت اصلا پیکسل مورد دار نداره و خودم حضوری رفتم نشونشون دادم و اینکه حدود ۲ هفته یا بیشتر معطل کرد ندارم

الان گارانتی آواژنگ تهران میگه پنج تا پیکسل مورد دار رو ما عکس گرفتیم فرستادیم برای شرکت گیگابایت ولی اونا قبول نمیکنن میگن موردی نداره مانیتور و بازم ما داریم مکاتبه میکنیم باهاشون 

چند بار زنگ زدم هربار میگن حالا باز باهاشون صحبت میکنیم

بعد ده پونزده سال تو این گرونی و اوضاع مزخرف پول جمع میکنی با هزارتا شوق و ذوق یه مانیتور میگیری اینجوری میخوره تو ذوقت دلسرد میشی...

لینک به دیدگاه

درود من شنیدم آواژنگ گارانتی خوبیه

شما هم برو رو مخشون براشون هی قاطی کن در کل من شنیدم 5 تا به بالا تعویض میکنن

شما هم سفت و سخت بگیر

بگو اگه اینجوری میخواستم میرفتم بدون گارانتی 3 میلیون بر فرض مثال ارزونتر میخریدم

لینک به دیدگاه

زیر فشار بذارشون 😅

زیادی پیگیر شو نیفتی دنبالش کارتو راه نمیندازن 

به دلیل یه پاور مورد دار یه دو ماهی درگیر آواژنگ بودم مسئول گارانتی جوری حرف می‌زد انگار داره از مال باباش میده😁

لینک به دیدگاه

بعد از یک ونیم تا دوماه معطلی در حالی که خودشونم قبول دارن حداقل ۵تا در حالی که درست چک میکردی ۷ تا پیکسل مورد دار هم داشت گفتن مانیتور هیچ مشکلی نداره دیروز زنگ زدم گفتن پس میفرستیم ( فکر کنم باید هزینه رفت و آمد پست رو هم خودم بدم)

IMG_20220206_084624_269.thumb.jpg.53a072bdfc03e03001b3337fd410af73.jpgاین شرایط گارانتی که تو سایت گیگابایت زده  جالبه تنها موردی هم که شامل گارانتی میشه فقط همین  پیکسلای مورد داره!

اواخر یه سیستم بستم چندتا قطعم گارانتی آواژنگ بود قول میدم به شخصه دیگه هیچوقت کالای گارانتی دار نخرم اگه هم خریدم آواژنگ نباشه، از این سایتهایی که از خارج وارد میکنن میخرم حتی اگه هم قیمت کالای داخلی دربیاد

لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، MIFans گفته است:

طبق شرایط گارانتی باید عوض کنن برات

شکایت کن

چجوری میتونم شکایت کنم؟ 

به کجا باید شکایت کنم؟ به من میگفت حالا ما مانیتور رو برات میفرستیم بعدا باز با شرکت گیگابایت صحبت میکنیم الان سال نو چینیه شرکتشون تعطیله که عوض کنن ، احساس کردم داره میپیچونه

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

۵۹ دقیقه قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

چجوری میتونم شکایت کنم؟ 

به کجا باید شکایت کنم؟ به من میگفت حالا ما مانیتور رو برات میفرستیم بعدا باز با شرکت گیگابایت صحبت میکنیم الان سال نو چینیه شرکتشون تعطیله که عوض کنن ، احساس کردم داره میپیچونه

اتحادیه شکایت کنید خودشون به تعزیرات ارجاع میدن

لینک به دیدگاه

واقعا ناراحت شدم دوست عزیز متاسفانه اینجا ایرانه

یادمه تاپیکت خودم بهت همین مانیتور رو پیشنهاد دادم

ولی اصلا دلسرد نشو حالا که این همه معطل شدی ول نکن هر طوری میتونی شکایت کن همین جا پست بزار

چند مورد تو فروم دیدم با پیگیری زیاد تونستن حقشون رو از گارانتی بگیرن

راضی هم نشو با همین کار کنی چون رو مخت میره همیشه جلو چشمته

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

چجوری میتونم شکایت کنم؟ 

http://tazirat135.ir/
اینجا شکایت کن شهر هم شهر گارانتی بزن شهر خودت نزن حدود 1ماهی الافی داره الان نزدیک عیده شاید بعد عید بیوفته اما کارت رو راه میندازن من خود با اواژنگ مشکل خوردم یه 6 ماهی طول کشید متاسفانه اما خب مادربرد Z270 دادم Z490 گرفتم xD 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، HAM3D گفته است:

واقعا ناراحت شدم دوست عزیز متاسفانه اینجا ایرانه

یادمه تاپیکت خودم بهت همین مانیتور رو پیشنهاد دادم

ولی اصلا دلسرد نشو حالا که این همه معطل شدی ول نکن هر طوری میتونی شکایت کن همین جا پست بزار

چند مورد تو فروم دیدم با پیگیری زیاد تونستن حقشون رو از گارانتی بگیرن

راضی هم نشو با همین کار کنی چون رو مخت میره همیشه جلو چشمته

سلام دوست عزیز خوبی

در مورد پیشنهاد که من یک سال بررسی کرده بودم آخر سر خودم نظرم همین مانیتور بود ، ممنونم هم از راهنماییتون

راستش تو نگاه کلی جوری نیست که زیاد تو چشم باشه

پیکسلا یه دونش کنار ساعت پایینترین جاش یه پیکسل یکمی تو چشمه 

با یکی دوتا پیکسل کمرنگ نزدیکای بالای صفحه وقتی مرورگر باز میکنی یکم تو چشم میاد بقیش جوریه که متوجه هم نمیشی درکل تو بقیه جاها هیچکدوم شاید کتوجهشم نشی، راستش اگه جنس گارانتی دار نگرفته بودم شاید اصلا برام مهم نبود ، نمیدونم راستش خسته شدم منم آدمیم حوصله دعوا و بحث اصلا ندارم ، از بس معطل کردن کل شوق و ذوق مانیتور از دلم رفت 😑

2 ساعت قبل، Divine گفته است:

http://tazirat135.ir/
اینجا شکایت کن شهر هم شهر گارانتی بزن شهر خودت نزن حدود 1ماهی الافی داره الان نزدیک عیده شاید بعد عید بیوفته اما کارت رو راه میندازن من خود با اواژنگ مشکل خوردم یه 6 ماهی طول کشید متاسفانه اما خب مادربرد Z270 دادم Z490 گرفتم xD 

ممنون ❤️🌹

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

۲۳ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

چجوری میتونم شکایت کنم؟ 

سلام. توی سایت اتحادیه رایانه ای تهران ثبت شکایت کنید.

لینک به دیدگاه

سلام از طریق شهر خودتون شکایت کن. خواهش می کنم بی خیال نشو. 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ در 16:46، HEGMATANE گفته است:

سلام از طریق شهر خودتون شکایت کن. خواهش می کنم بی خیال نشو. 

سلام

میترسم کلی شکایت و اینا کنم بازم به نتیجه نرسه 

چیزی که خودم دیدم حداقل ۶ تا پیکسل مورد دار داشت که البته تو صفحه سفید باید یکم زوم میکردی سرتو نزدیک مانیتور میکردی تا مشخص میکشدن ، حالت کاملا سوخته هم نبود یه حالت خاکستری بود ، اینا هم جز تعویض حساب میشه ؟

من اخه از قانون تعویضش سردر نمیارم ، تا الان دوماه مانیتور رو خریدم فقط ۱ روز دست خودم بود فرداش دادم تحویل گارانتی ،هنوز داره بلاتکلیف میچرخه ،خسته شدم بخدا .. تو این مملکت بی حساب کتاب 

لینک به دیدگاه

۳۰ دقیقه قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

سلام

میترسم کلی شکایت و اینا کنم بازم به نتیجه نرسه 

چیزی که خودم دیدم حداقل ۶ تا پیکسل مورد دار داشت که البته تو صفحه سفید باید یکم زوم میکردی سرتو نزدیک مانیتور میکردی تا مشخص میکشدن ، حالت کاملا سوخته هم نبود یه حالت خاکستری بود ، اینا هم جز تعویض حساب میشه ؟

من اخه از قانون تعویضش سردر نمیارم ، تا الان دوماه مانیتور رو خریدم فقط ۱ روز دست خودم بود فرداش دادم تحویل گارانتی ،هنوز داره بلاتکلیف میچرخه ،خسته شدم بخدا .. تو این مملکت بی حساب کتاب 

هر کاری سختی کار خودش رو داره به اونها هم یک زمان نگی به سختی دیده میشه فقط بگو پیکسل سوخته دارد تمام توضیح اضافه هم ندهد بگو پیکسل ها رو مخ است. فقط نترس مادربرد من مشکل داشت تماس گرفتند گفتند مشکل دارد بک مدل پایین می دهیم من قبول نکردم گفتم شکایت می کنم این رو گفتم فردا تماس گرفتند برای تعویض... حالا باید پی گیر باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...