رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد راه اندازی وب سایت/وبسایت فروشگاهی/فوروم

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیز لیون سلام. امید وارم حال همتون خوب باشه.

یک راهنمایی میخاستم در مورد این که از کجا باید شروع کنم و اصلا چی نیاز هست. بنده هیچ اطلاعی ندارم در مورد این سایت و این چیزا. به دنبال راه اندازی سایت فروشگاهی هستم.(مغازه و جواز کسب هم دارم البته)

خیلی مختصر بدون جزییات یک سری توضیحات میخام بعدش خودم پیگیرش میشم. دوستانی که تجربه دارند یا اطلاعی دارند یا وب سایت فروشگاهی دارند راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، saeed۰c گفته است:

دوستان عزیز لیون سلام. امید وارم حال همتون خوب باشه.

یک راهنمایی میخاستم در مورد این که از کجا باید شروع کنم و اصلا چی نیاز هست. بنده هیچ اطلاعی ندارم در مورد این سایت و این چیزا. به دنبال راه اندازی سایت فروشگاهی هستم.(مغازه و جواز کسب هم دارم البته)

خیلی مختصر بدون جزییات یک سری توضیحات میخام بعدش خودم پیگیرش میشم. دوستانی که تجربه دارند یا اطلاعی دارند یا وب سایت فروشگاهی دارند راهنمایی بفرمایید.

شما به یکک هاست و دامنه نیاز دارید که خریداری کنید

بعد میتونید با نصب وردپرس و افزونه فروشگاهی سایتتون راه اندازی کنید

زیاد سخت تیست

لینک به دیدگاه

اگه سر رشته طراحی سایت و وب ندارید میتونید از سایت ساز وبزی استفاده کنید https://webzi.ir/

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

راه اندازی فوروم خیلی سخت نیست 

ولی فرومی که راحت راه اندازی بشه راحت هم هک میشه 

لینک به دیدگاه

اگر برای طراحی سایتتون نیاز به امکانات اختصاصی و یونیک (کد نویسی صفر تا صد) داشتید میتونید با بنده مشاوره داشته باشید.

لینک به دیدگاه

مدیر عزیز

کامنت منو پاک میکنید حداقل دلیلش رو هم بگید

خیر سرمون داریم تو فروم فعالیت میکنیم٬ فروم با فعالیت کاربر سرپاست وگرنه به چه دردی میخوره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...