رفتن به مطلب

کمک در مورد گارانتی 3070ti

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود خدمت دوستان و اساتید گرامی

امروز صبح از خواب بیدار شدم و طبق عادت که ۲۴ ساعته سیستمم رو روشن میذارم مانیتور رو روشن کردم ولی دریغ از هرگونه تصویری!!!

گفتم خوب شاید مشکل از کابل و اتصالاته کابلا رو بررسی و تعویض کردم گفتم شاید مشکل از برده، سیستمو تعویض کردم ولی خیاال باطل، گرافیک هیچجوره تصویر نمیداد و چراغ گرافیک روی برد روشن میموند (خود گرافیک برق داشت، فن هاش میچرخیدن و نوار ARGB هم روشن بود)

خلاصه داستان که کارت احتمال قوی معیوب شده. از دوستان کسی هست بتونه این کارتو برام دست گارانتی بین المللیش برسونه؟

مدل کارت Gainward RTX 3070ti Phoenix

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

احیانا" کاربرد کارت ماینینگ بوده ؟!

مدل دقیق پاور رو بفرمایید و همچنین مشخصات دقیق الباقی قطعات .

دستکاری چیزی هم اگه از طریق نرم افزار انجام دادین بفرمایید.

( گارانتی بین الملل تا زمانی که سهل انگاری از سوی شما تو خرابی کارت باشه هیچ کاری ازشون ساخته نیس )

و یا هم اگه باشه با نرخ ارز هیچ صرفه اقتصادی نداره .

لینک به دیدگاه

۲۳ دقیقه قبل، invoker گفته است:

درود دوست عزیز

احیانا" کاربرد کارت ماینینگ بوده ؟!

مدل دقیق پاور رو بفرمایید و همچنین مشخصات دقیق الباقی قطعات .

دستکاری چیزی هم اگه از طریق نرم افزار انجام دادین بفرمایید.

( گارانتی بین الملل تا زمانی که سهل انگاری از سوی شما تو خرابی کارت باشه هیچ کاری ازشون ساخته نیس )

و یا هم اگه باشه با نرخ ارز هیچ صرفه اقتصادی نداره .

کاربری کلیه کارت های گرافیکی که روی سیستم بنده بوده تلفیقی گیمینگ و ماینینگ بوده

پاور green 1050oc+ 

برد z370a پردازنده 9600kf

دستکاری انجام نشده

فکر نکنم مشکلی از سمت بنده بوده باشه، کارت تا دیشب بدون هییچ مشکلی داشت کار میکرد یهو امروز دیگه کار نکرد 😅

لینک به دیدگاه

من نظر ام اینه قبل از هر چیزی یه تست سلامت از پاور بگیرین . اگه خودتون امکانش رو ندارین بفرستین گارانتی !

در خصوص گرافیک هم میتونین با گارانتی های مثل سازگار و ... صحبت کنین بفرستین چکش کنن ببینین مشکل از چی میتونه باشه .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، invoker گفته است:

من نظر ام اینه قبل از هر چیزی یه تست سلامت از پاور بگیرین . اگه خودتون امکانش رو ندارین بفرستین گارانتی !

در خصوص گرافیک هم میتونین با گارانتی های مثل سازگار و ... صحبت کنین بفرستین چکش کنن ببینین مشکل از چی میتونه باشه .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سیستم دیگم که پاور مجزا داره امتحان کردم

فعلا تا کارت آسیب ظاهری نداره ببینم اگه بشه با شرکت سازنده مذاکره کنم به مراتب بهتره، طبق تجربه شانس تعمیر گرافیک های رده بالا در ایران هم تقریبا صفره

سپاس از پیشنهادتون 🙏🏼

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، danyal.fa۷۹ گفته است:

با درود خدمت دوستان و اساتید گرامی

امروز صبح از خواب بیدار شدم و طبق عادت که ۲۴ ساعته سیستمم رو روشن میذارم مانیتور رو روشن کردم ولی دریغ از هرگونه تصویری!!!

گفتم خوب شاید مشکل از کابل و اتصالاته کابلا رو بررسی و تعویض کردم گفتم شاید مشکل از برده، سیستمو تعویض کردم ولی خیاال باطل، گرافیک هیچجوره تصویر نمیداد و چراغ گرافیک روی برد روشن میموند (خود گرافیک برق داشت، فن هاش میچرخیدن و نوار ARGB هم روشن بود)

خلاصه داستان که کارت احتمال قوی معیوب شده. از دوستان کسی هست بتونه این کارتو برام دست گارانتی بین المللیش برسونه؟

مدل کارت Gainward RTX 3070ti Phoenix

دوست عزیز میتونین در پیام خصوصی بگین از کجا تهیه کردین کارت رو؟(متاسفانه دیگه در تاپیک نمیشه راجع به این موارد صحبت کرد)

چون من هم قصد خرید گرافیک بدون گارانتی رو دارم.

و یکی از گزینه هام همین کارته.

لینک به دیدگاه

۱۱ دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

دوست عزیز میتونین در پیام خصوصی بگین از کجا تهیه کردین کارت رو؟(متاسفانه دیگه در تاپیک نمیشه راجع به این موارد صحبت کرد)

چون من هم قصد خرید گرافیک بدون گارانتی رو دارم.

و یکی از گزینه هام همین کارته.

کارت رو کارکرده از فروم همسایه خریداری کردم

از این قبیل مشکلات توی هر برندی ممکنه پیش بیاد و الزاما دلیل بر خوب یا بد بودن برندی نیست که شما بخاطر یه خرابی دیدتون عوض شه اگرچه شاید تنها انتقاد من بهشون عدم پاسخگویی ایمیل و ریتیلر هاشون باشن و همه سوال اصلیشون اینه از کجا خریداری کردیش؟؟ ظاهرا اگه از ریتیلر رسمیش خریداری نشه کلا شرکت نه گارانتی نه خود محصول رو گردن نمیگیرن 😅

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...