رفتن به مطلب

مشاوره خرید هارد دیسک 2 ترا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 
میخواستم بدونم بین موجودی های فعلی سایت ها چه برندی از هارد دیسک مناسب ترین و با کیفیت ترین هست
بیشتر کیفیت مهمه ک بعد چند وقت کلا از کار نیفته

خودم تو ذهنم seagate barracuda بود که دیگه موجود نیست!!
برای بازی های میانرده و انبار کردن فایلای بیخود میخوام
سرعت 7200 
لطفا تجربیاتتون هم در میون بزارید در مورد WD Blue و toshiba 
البته توشیبا فکر کنم مشکل دارن

لینک به دیدگاه

بنظرتون از skyhawk برند seagate برای دسکتاپ استفاده کنم مشکلی پیش میخورم؟ 

لینک به دیدگاه

۱۹ دقیقه قبل، lwiTchl گفته است:

با سلام 
میخواستم بدونم بین موجودی های فعلی سایت ها چه برندی از هارد دیسک مناسب ترین و با کیفیت ترین هست
بیشتر کیفیت مهمه ک بعد چند وقت کلا از کار نیفته

خودم تو ذهنم seagate barracuda بود که دیگه موجود نیست!!
برای بازی های میانرده و انبار کردن فایلای بیخود میخوام
سرعت 7200 
لطفا تجربیاتتون هم در میون بزارید در مورد WD Blue و toshiba 
البته توشیبا فکر کنم مشکل دارن

سلام دلیل چیه که می فرماید توشیبا مشکل دارد

لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام دلیل چیه که می فرماید توشیبا مشکل دارد

نظرات دوستان و کسانی ک خریدن 

لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، lwiTchl گفته است:

بنظرتون از skyhawk برند seagate برای دسکتاپ استفاده کنم مشکلی پیش میخورم؟ 

نه مشکلی ندارم sky سرعت خوبی داره خودم دوتا 4 ترا اسکای دارم اوکی هستن. و اگه پیدا نکردی توشیبا هم هارد های خوبی هست و هم گارانتی خوبی داره

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، zen گفته است:

نه مشکلی ندارم sky سرعت خوبی داره خودم دوتا 4 ترا اسکای دارم اوکی هستن. و اگه پیدا نکردی توشیبا هم هارد های خوبی هست و هم گارانتی خوبی داره

اهان بعد منم 4 ترا بگیرم مناسب تره یا همون 2 ترا
بعد ی سوال کوچیک میگن ک هارد دیسک های ریفرش شده هست تو بازار بجای نو میفروشن من چطور تشخیص بدم ک سالمه و ریفرش نشده؟!
گارانتی اصلی هارد دیسک ها چی هستن

لینک به دیدگاه

تازگی ها وضعیت هارد های بازار بیریخته همون باراکودایی که میخواستی بگیری منم چند ماه پیش دنبال یک  اسکای و یک باراکودای خاص!!! بودم انتخاب باراکودا مورد نظرم موجود بازار نبود وقتی اسکای رو گرفتم و دیگه باراکودایی که میخواستم یافت نشد باراکودای جدیدی که نمیخواستم (پارت جدید) هم تبدیل به رویا شد. قیمتش توسط سایت ر#### ص@@ بالا کشیده شد حدود 2 برابر 🤣

تا الان هم با تمام وقاحت قیمت این هارد بدرد نخور همچنان بالا میپره توسط مافیای بازار ایران .

چنان چه هارد رو برای ارشیو میخوای فکر نمیکنم فرق محسوسی داشته باشه البته اونم اگه دیلت و ری رایت نداشته باشی !

و همچنین برای بازی انلاین اپن ورلد هارد های جدید وضعیت خوبی ندارند (طبق چیزایی که خوندم).

لینک به دیدگاه

۱۴ دقیقه قبل، amir* گفته است:

تازگی ها وضعیت هارد های بازار بیریخته همون باراکودایی که میخواستی بگیری منم چند ماه پیش دنبال یک  اسکای و یک باراکودای خاص!!! بودم انتخاب باراکودا مورد نظرم موجود بازار نبود وقتی اسکای رو گرفتم و دیگه باراکودایی که میخواستم یافت نشد باراکودای جدیدی که نمیخواستم (پارت جدید) هم تبدیل به رویا شد. قیمتش توسط سایت ر#### ص@@ بالا کشیده شد حدود 2 برابر 🤣

تا الان هم با تمام وقاحت قیمت این هارد بدرد نخور همچنان بالا میپره توسط مافیای بازار ایران .

چنان چه هارد رو برای ارشیو میخوای فکر نمیکنم فرق محسوسی داشته باشه البته اونم اگه دیلت و ری رایت نداشته باشی !

و همچنین برای بازی انلاین اپن ورلد هارد های جدید وضعیت خوبی ندارند (طبق چیزایی که خوندم).

که اینطور.... الان شما از همون اسکای ک داری راضی هستی ؟
من خودم ssd 1 ترا دارم ولی خب کافی نیست میخوام برای بازی های افلاین و میان رده استفاده کنم
منظورتون از ری رایت چیه

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، lwiTchl گفته است:

که اینطور.... الان شما از همون اسکای ک داری راضی هستی ؟
من خودم ssd 1 ترا دارم ولی خب کافی نیست میخوام برای بازی های افلاین و میان رده استفاده کنم
منظورتون از ری رایت چیه

اسکایی که خریدم یکی دیگه ازش دارم واسه ارشیو هست چون قبلا اکسترنال داشتم و دارم دیگه زدم به اینترنال الان استفاده زیادی ازشون ندارم و کابل برقشون رو کشیدم و اون هارد اولی اسکایی که داشتم مشکلی نداشت مثل هارد قدیمی 7200 باراکودام هست  

ری رایت منظورم دیلیت و نصب دوباره یا کپی فایل

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

دوستان کسی هارد توشیبا مدل X300 داره ؟ بنظرتون اینو تهیه کنم ؟ 

لینک به دیدگاه

توشیبا مشگل نداره 

من 6 سال هست که دارم 

ساخت فیلیپین 

یه ضرب داره کار میکنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...