رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در مورد تلویزیون 4k برند های داخلی

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

۲ ساعت قبل، alimogharehabed گفته است:

با حدود 20 تومن نمیتونید الجی و سامسونگ بگیرید ولو بدون گارانتی و بانه ای و قاچاق چون هر چی هست تو این رنج از این دو تا برند فیک وتقلبیه.شیائومی ها حداقل تا اونجا که میدونم فیک ندارند و مثل گوشی هاش واقعا نسبت قیمت به امکاناتش وسوسه کنندست.سونی هم که اصلا,آرخینت بار که سونی اصل سراغ داشتم 44 اینچ fhd به قیمت 24 تومن بود  در زمان دلار 22 تومن وقطعا الآن همون فول اچ دی اگه موجود باشه بالای 25 هست وای به حال 4k و اینچ بالاتر.

برای بررسی اینکه جنس انتخابیتون اصل هست یا نه هم داخل اینترنت راهنماهای خوبی هست اما برای الجی مطمعن ترین راه اینه که بگردید ببینید تو نمایندگی هاش از قبل موردی موجود هست با گارانتی گلدیران یا خیر,گلدیرانی ها قطعا اصلی هستند(مونتاژ ایران)که خب خیلی وقته بعد از تحریم ها تولید نشدند.

تقلبی تو تلویزیون خیلی کمه عزیز و معمولا کالا های خیلی قدیمیه

تلویزیون تکنولوژی داره و خیلی راحت با چند تست میشه فهمید کالا چیه

و کالایی که مثلا تازه تولید شده معمولا تقلبیش نیست

مثلا سری 95h یا 90h سونی

شهربازیه مگه بتونن  این همه محصول فیک بسازن قالب هر کدوم خدا تمونه جدای بحث نرم افزار

الجی کلا سری بیسار ضعیفی تولید کرده و اصلا ارزش خریدش 0 هست (تست هاش تو نت زیاده و سایت rtings رو میتونید بررسی کنید !)

سامسونگ هم سری های خوبش گرونه که باز به سونی نمیرسن

تو رنج 20 تا 30 بهترین گزینه ها الان تو سونیه

سری H سونی بهترین محصول 2021 بود

چرا بانه همین تهران بچرخی تو جمهوری قیمت ها با بانه فرق فاحشی ندارن

من حتی چند مورد دیدم پایینتر از بانه میفروختن با گارانتی

در کل اگه عجله ندارین برای خرید تلویزیون دست نگهدارید یکسال اینا ..

سری های 2022 به بعد سمت mini led داره میره و قیمتش سرشکن میشه سال های آتی

لینک به دیدگاه

درود رفیق

نمیدونم بودجه تون در چه حد هست ولی من چند ماه پیش میخواستم یه 55 4K بگیرم خیلی تحقیق کردم اخرش هم رفتم هر دو بازار تلویزیون تهران امین حضور و جمهوری آخرش یه دونه سونی مدل ۵۵ مدلKD-X7500F گرفتم با گارانتی طلایی که شامل پنل هم میشه

علی ایحال به نظرم اگر میخوای تلویزیون سالها براتون بدون دردسر عمر کنه و کیفیت بالایی داشته باشه سونی بگیر

الان سونی هنوزم که هنوزه مونتاژ مالزی هست ولی الجی و سامسونگ به ترتیب اندونزی و مصر مونتاژ میکنن که نسبت به مونتاژ خود کره کیفیت پایین تری دارن

ویرایش شده توسط DAVID SUN
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام شما تونستی دیوار شکن نصب کنی من که این مدل الجی رو دارم نشد تنها عیب این است که دارد

سلام

منظورتون همون ف_ی_ل_ت_ر شکن هست؟

ما هم تو خونه ۷۳۴۰ داریم ولی v_p_n روش نصب نیست رو استور Lg هم گشتم چیز خاصی پیدا نشد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۶ ساعت قبل، alimogharehabed گفته است:

با حدود 20 تومن نمیتونید الجی و سامسونگ بگیرید ولو بدون گارانتی و بانه ای و قاچاق چون هر چی هست تو این رنج از این دو تا برند فیک وتقلبیه.شیائومی ها حداقل تا اونجا که میدونم فیک ندارند و مثل گوشی هاش واقعا نسبت قیمت به امکاناتش وسوسه کنندست.سونی هم که اصلا,آرخینت بار که سونی اصل سراغ داشتم 44 اینچ fhd به قیمت 24 تومن بود  در زمان دلار 22 تومن وقطعا الآن همون فول اچ دی اگه موجود باشه بالای 25 هست وای به حال 4k و اینچ بالاتر.

برای بررسی اینکه جنس انتخابیتون اصل هست یا نه هم داخل اینترنت راهنماهای خوبی هست اما برای الجی مطمعن ترین راه اینه که بگردید ببینید تو نمایندگی هاش از قبل موردی موجود هست با گارانتی گلدیران یا خیر,گلدیرانی ها قطعا اصلی هستند(مونتاژ ایران)که خب خیلی وقته بعد از تحریم ها تولید نشدند.

سلام

تصمیم بر این شد با افزایش بودجه نانو 86 بگیرم. امیدوارم اصلی و با کیفیت باشه و از خرید راضی بشم. در کل تلویزیون خوبی هست. هم ظاهر هم امکاناتی

لینک به دیدگاه

۵۱ دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است:

سلام

تصمیم بر این شد با افزایش بودجه نانو 86 بگیرم. امیدوارم اصلی و با کیفیت باشه و از خرید راضی بشم. در کل تلویزیون خوبی هست. هم ظاهر هم امکاناتی

خیلی هم عالی،اگه شهر ما بودین کمکتون میکردم از یه جای مطمئن و با خیال راحت خرید بکنید. از هر جا خرید میکنید همونجا تست کنید و ضمانت اصل بودن کالا بخوایید با فاکتور و مهر فروشگاه قبل از خرید تو وبسایت رسمی ال جی مشخصات ظاهری و فنی رو بررسی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ در 21:29، MEHDI-GTX گفته است:

اگه دوستان این مدل رو داشته باشن که بهتر میتونم تصمیم گیری کنم.

سلام
دوست عزیز تصمیمی که تا اینجا گرفتی کاملا درسته
متاسفانه من مدل 65 اینچ این به اصطلاح برند رو گرفتم
و یه توصیه دارم
پولتو ببر سر کوچه بنداز تو سطل آشغال ولی این برند رو نخر
چون پولو بندازی دور یه هفته بعد یادت میره
این رو هر روز میبینی که چه آشغالی خریدی
متاسفانه محصولات برندای دست چندم چینی رو با چند برابر قیمت میدن به خلق خدا
تلویزیون مثلا هوشمند میگیری ولی فقط نقش یه مانیتور رو داره برات
بعد از یه ماه به حدی کند کار میکنه که حتی کانال عوض کردن میره رو مخت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 ساعت قبل، raajer گفته است:

خیلی هم عالی،اگه شهر ما بودین کمکتون میکردم از یه جای مطمئن و با خیال راحت خرید بکنید. از هر جا خرید میکنید همونجا تست کنید و ضمانت اصل بودن کالا بخوایید با فاکتور و مهر فروشگاه قبل از خرید تو وبسایت رسمی ال جی مشخصات ظاهری و فنی رو بررسی بفرمایید.

ممنون از راهنمایی شما/

والا نمیدونم توسط خودشون میارن نصب میکنن یا خیر. برند داخلی که حتما توسط خودشون باید نصب بشه

اگه توسط خودشون نصب بشه که بهتر میتونم تو منزل همه چی رو بررسی کنم. اگه قرار باشه ارسال کنن که تاکید میکنم برم تو محل تست و دریافت کنم. کالا کم قیمت نیست قرار باشه مشکل دار ارسال کنن به گرفتاری میافتم/

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، xboyiut گفته است:

سلام
دوست عزیز تصمیمی که تا اینجا گرفتی کاملا درسته
متاسفانه من مدل 65 اینچ این به اصطلاح برند رو گرفتم
و یه توصیه دارم
پولتو ببر سر کوچه بنداز تو سطل آشغال ولی این برند رو نخر
چون پولو بندازی دور یه هفته بعد یادت میره
این رو هر روز میبینی که چه آشغالی خریدی
متاسفانه محصولات برندای دست چندم چینی رو با چند برابر قیمت میدن به خلق خدا
تلویزیون مثلا هوشمند میگیری ولی فقط نقش یه مانیتور رو داره برات
بعد از یه ماه به حدی کند کار میکنه که حتی کانال عوض کردن میره رو مخت

سلام.

خودم هم از روز اول دلم با برند داخلی نبود برای همین تاپیک زدم. اون زمان اونقدری جستجو نکرده بودم و فکر میکردم کالایی گیرم نمیاد با بودجه ایی که دارم . بعد از بررسی دیدم اگه قرار باشه 15 تومن به برند داخلی داده بشه خب همون قیمت برند های بهتر وجود داره/

متاسفانه تبلیغات ویدیو ایی که میسازن گول زننده هست باید از اشخاصی مثل شما که دارید نظر خواهی بشه.

تو ویدیو آب و تاب زیادی میدن به محصول. یا باید حضوری رفت دید یا اگه شرایط رفتن نیست نظر خواهی کرد./

امیدوارم شما هم بتونید محصول با کیفیت بگیرید که لذت زندگی رو ببرید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این کانال تو آپارات بررسی های تخصصی و خوبی میکنه. هیچ ریویویی به این خوبی رو نت به زبون فارسی پیدا نمیکنید

چندتا نمونه میزارم برای دوستانی که قصد خرید دارند. تو ویدیو هایی که قرار داده شاید مدل مدنظرتون رو بتونین پیدا کنید.

مثال:

بررسی lg nano86

https://www.aparat.com/v/eKb2s

بررسی شیائومی p1

https://www.aparat.com/v/BS0DL

https://www.aparat.com/momtazkala/videos

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر اشنا در بانه دارید یا شهر های مرزی و کاملا مورد اطمیان هستن
سونی رو ارجح انتخابتون قرار بدین
https://www.sallambaba.com/SBP-5429/sony

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

اگر اشنا در بانه دارید یا شهر های مرزی و کاملا مورد اطمیان هستن
سونی رو ارجح انتخابتون قرار بدین
https://www.sallambaba.com/SBP-5429/sony

سلام

اتفاقا این مورد رو بررسی کردم. برتریش نسبت به نانو 86 نوردهی پنل هست که از نوع دایرکت هست

بقیه موارد نانو بهتر بود. ظاهر نانو رو هم بیشتر پسندیدم بخاطر فریملس بودنش.

باز اگه موردی میدونی بین این دوتا که بنده بی اطلاع هستم ممنون میشم عنوان کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱۴ دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است:

سلام

اتفاقا این مورد رو بررسی کردم. برتریش نسبت به نانو 86 نوردهی پنل هست که از نوع دایرکت هست

بقیه موارد نانو بهتر بود. ظاهر نانو رو هم بیشتر پسندیدم بخاطر فریملس بودنش.

باز اگه موردی میدونی بین این دوتا که بنده بی اطلاع هستم ممنون میشم عنوان کنی.

دقیق یادم نیست
ولی 2-3 سال پیش میگفتن که ال جی ها 4K واقعی نیستن بخاطر نوع پنل شون و
البته مدل های جدید شاید اصلاح شده باشن
حواستون باشه با تحقیق خرید کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

دقیق یادم نیست
ولی 2-3 سال پیش میگفتن که ال جی ها 4K واقعی نیستن بخاطر نوع پنل شون و
البته مدل های جدید شاید اصلاح شده باشن
حواستون باشه با تحقیق خرید کنید

رو کارتن و مشخصات دستگاه که real 4k درج شده. 

120 هرتز بودنش
دارا بودن hdmi 2.1 و dvb-s2 برتریت داره به  مدل سونی

لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است:

رو کارتن و مشخصات دستگاه که real 4k درج شده. 

120 هرتز بودنش
دارا بودن hdmi 2.1 و dvb-s2 برتریت داره به  مدل سونی

سونی دیگه ******

بهترین کار اینه که بررسی تخصصی مدل ها رو ببینی تو سایت مثلا:
https://www.rtings.com/tv/reviews/lg

لینک به دیدگاه

همیشه ب روز بودن به معنی کیفیت نیس!

من جای شما باشم تاویزیون فول اچ دی با اصل و نسب میگیرم با سایز همون ۵۵ اینا اگرم بخوام ۴کی بگیرم تلویزیون با کیفیت میگیرم.

ی مثال براتون بزنم من الان ی ۵۵ ۴کی دارم ک ال جی هس سری نانو!

حالا ی تلویزیون سونی هم دارم اتاق خواب ۴۷ سری cx ک برای ۱۰ سال اینا پیشه!

در عین ناباوری این تلویزیون ۱۲ بیت هستش!و کیفیت تصویری ک بهتون میده در قیاس با تی وی جدیدی ک دارم ب مراتب با کیفیت تر و دلچسب تر هست و ی سرو گردن بالاتر.تنظیماتی توش هس ک واقعا بار اول لذت بردم از تی وی سونی اصلا احساس نمیکردین ک تلویزیون ۱۰ سال پیشه.

اگر واقعا دنبال کیفیت واقعی هستید در شرایط بازار کنونی و بودجه محدوده و دسترسی ب برندها و مدلهای حوب ندارین برین سراغ مدلهای پرچمدار چند سال پیش ک بشخصه ب شدت راضیم!

حاضرم فول اج دی سونی رو داشته باشم ولی فور کی برندهای دیگه رو خیر!

همه اینها تجربه شخصی و نظر شخصی هس و نظر همه محترم🥰

برای مثال x8500eسونی دست دو تمیزشو میتونین رنج ۱۹...۲۰ بخرین ک واقعا با ارزش هس ب نسبت پولتون تو این وضع.

پ ن.دیگه اقا رضا بررسی های شیرینتون رو نمیبینیم..یاد بررسی ویچر بخیر😄هععی

ویرایش شده توسط Devil69Devil
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Devil69Devil گفته است:

همیشه ب روز بودن به معنی کیفیت نیس!

من جای شما باشم تاویزیون فول اچ دی با اصل و نسب میگیرم با سایز همون ۵۵ اینا اگرم بخوام ۴کی بگیرم تلویزیون با کیفیت میگیرم.

ی مثال براتون بزنم من الان ی ۵۵ ۴کی دارم ک ال جی هس سری نانو!

حالا ی تلویزیون سونی هم دارم اتاق خواب ۴۷ سری cx ک برای ۱۰ سال اینا پیشه!

در عین ناباوری این تلویزیون ۱۲ بیت هستش!و کیفیت تصویری ک بهتون میده در قیاس با تی وی جدیدی ک دارم ب مراتب با کیفیت تر و دلچسب تر هست و ی سرو گردن بالاتر.تنظیماتی توش هس ک واقعا بار اول لذت بردم از تی وی سونی اصلا احساس نمیکردین ک تلویزیون ۱۰ سال پیشه.

اگر واقعا دنبال کیفیت واقعی هستید در شرایط بازار کنونی و بودجه محدوده و دسترسی ب برندها و مدلهای حوب ندارین برین سراغ مدلهای پرچمدار چند سال پیش ک بشخصه ب شدت راضیم!

حاضرم فول اج دی سونی رو داشته باشم ولی فور کی برندهای دیگه رو خیر!

همه اینها تجربه شخصی و نظر شخصی هس و نظر همه محترم🥰

برای مثال x8500eسونی دست دو تمیزشو میتونین رنج ۱۹...۲۰ بخرین ک واقعا با ارزش هس ب نسبت پولتون تو این وضع.

پ ن.دیگه اقا رضا بررسی های شیرینتون رو نمیبینیم..یاد بررسی ویچر بخیر😄هععی

سلام و ممنون از راهنماییتون

تو پست ها عرض کردم تهیه به صورت اقساط هست و دست و بال بسته هست. نکته دوم پدر و مادر قصد استفاده دارند و قطعا سوئیچ از lcd اونم نه led به 4k بشدت راضیشون میکنه.

به هیچ عنوان به هیچ عنوان تو تاریکی کامل مشاهده ندارند که عمق رنگ مشکی مهم باشه. پس انتخاب va منتفی هست.تو روشنایی زیاد هم مشاهده ندارند که باز هم نیت بالا مهم باشه.

تی وی انتخابی هم قطعا مزایای خودش رو داره که بالاتر عنوان شده.اگه قرار باشه همه امکانات تو یه تی وی جمع بشه که خب باید پرچمدار تهیه کرد. اگه روزی زندگی یاری کنه کنسول تهیه بشه این تی وی گزینه مناسبی برای گیم هست.

اگه موردی تو سونی سراغ دارید که علاوه بر کیفیت تصویر امکانات گیمینگ  و dvb-s2 بودن هم داشته باشه خوشحال میشم عنوان کنید . البته نهایت تا 22500

بنده mehdi-gtx هستم ریویو ویچر کار اقا reza-gtx بود.

لینک به دیدگاه

بنظر من تلوزیون Samsung au8000 انتخاب بهتریه نسبت به نانو 80 و نانو 86 توی رنج قیمت

الان سامسونگه حدود 17ت 

نانو 80 خدود 19

نانو 86 حدود 21 

داره خرید و فروش میشه (55 اینچ)

کیفیت تصویر au8000 توی رنج قیمتش رقیب نداره،فریم لس هم هست،کنترل هوشمند داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...