رفتن به مطلب

راهنمایی و خریدار لپ تاپ استوک با بودجه 10 تومن

DAVID SUN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود رفقا
یه لپ تاپ برای کار فنی و مهندسی میخوام که برنامه هایی مثل اتوکد و سالیدورک و چنتا نرم افزار دیگه جواب بده
لطفا پیشنهاد یا راهنمایی دارید بگید چی بگیرم خوبه
ممنون🌹

لینک به دیدگاه

جسارتا فکر نمیکنم تو رنج 10 تومن لبتاپی پیدا بشه که نرمفزار های مهندسی سنگینی مثل سالیدورک  رو بتونه  به نرمی اجرا کنه، بودجه رو برای 26-27 تومن درنظر بگیرید موارد مناسبی پیدا میشه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است:

جسارتا فکر نمیکنم تو رنج 10 تومن لبتاپی پیدا بشه که نرمفزار های مهندسی سنگینی مثل سالیدورک  رو بتونه  به نرمی اجرا کنه، بودجه رو برای 26-27 تومن درنظر بگیرید موارد مناسبی پیدا میشه

درود رفیق

برای دوستی میخوام نهایت بودجه ش همینه

لینک به دیدگاه

والا با این بودجه انتخاب ها محدوده . ولی خب دقت کنید رزولوشن 1080 باشه و گرافیک اختصاصی  داشته باشه حتما.  و بعد خرید هم حتما ssd بندازید روش. 

من خودم با e5700 رو رم 4 و انبرد خود سیستم  کتیا نصب و اجرا کردم قبلا.

لینک به دیدگاه

درود ، من خودم دنبال لپ تاپ استوک هستم برای فوتوشاپ ، برای نرم افزار هایی که اسم بردین فک نمیکنم بشه با 10 میلیون چیز خوبی تهیه کرد بهتره بودجه رو بالاتر ببرید حداقل در حد 20,000,000

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۳ در ۱۹:۳۳، DAVID SUN گفته است:

درود رفقا
یه لپ تاپ برای کار فنی و مهندسی میخوام که برنامه هایی مثل اتوکد و سالیدورک و چنتا نرم افزار دیگه جواب بده
لطفا پیشنهاد یا راهنمایی دارید بگید چی بگیرم خوبه
ممنون🌹

اگر میخواهید زیر ۱۰ میلیون هزینه کنید بهترین انتخاب شما . 

Dell e6540

I7 4th mq

8gb ram 

500hdd

VGA 8790m 2gb ddr5

15.6 fullhd

قیمت حدودی ۱۰ میلیون داره.

تا ۱۵ میلیون بهترین گزینه. 

Hp-15-ef2126

R5 5500u

8gb ram 

256ssd

VGA r7 2gb 

15.6

لینک به دیدگاه

درود بر شما دوست عزیز

من این لپ تاپ رو به شما پیشنهاد میدم که قیمت مناسبی داره و کانفیگ خودش Ram 4Gb DDR4هست ولی قابلیت ارتقاء رم و نصب SSD رو داره که با مقداری هزینه میشه اونو ارتقاء خوبی داد. فقط دو نکته رو باید در نظر داشته باشید ، یکی اینکه 14 اینچ FHD - IPS هست و دیگری اینکه گرافیکش Intel UHD Graphics هست که برای کسی که دنبال لپ تاپ با کانفیگ متوسط با قیمت مناسب و البته آکبند هست میتونه راضی کننده باشه! ( مدل های دارای گرافیک جداگانه مسلما هزینه بسیار بالاتری دارند اون هم برند ASUS ؟! )

توصیه میکنم که خودتون دقیق بررسی بفرمایید و بعد تصمیم بگیرید :

در مورد مدل هایی که دوستان با گرافیک های AMD پیشنهاد دادن هم خدمتتون عرض کنم با توجه به تجربه ای که از کار با نرم افزار هایی که فرمودید دارم ، این نرم افزار ها معمولا با سری گرافیک های شرکت NVIDIA مچ میشن و سعی کنید این موضوع رو هم تحقیق کنید و در نظر بگیرید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، zen گفته است:

اگر میخواهید زیر ۱۰ میلیون هزینه کنید بهترین انتخاب شما . 

Dell e6540

I7 4th mq

8gb ram 

500hdd

VGA 8790m 2gb ddr5

15.6 fullhd

قیمت حدودی ۱۰ میلیون داره.

تا ۱۵ میلیون بهترین گزینه. 

Hp-15-ef2126

R5 5500u

8gb ram 

256ssd

VGA r7 2gb 

15.6

ممنون رفیق

22 ساعت قبل، DPSYS گفته است:

درود بر شما دوست عزیز

من این لپ تاپ رو به شما پیشنهاد میدم که قیمت مناسبی داره و کانفیگ خودش Ram 4Gb DDR4هست ولی قابلیت ارتقاء رم و نصب SSD رو داره که با مقداری هزینه میشه اونو ارتقاء خوبی داد. فقط دو نکته رو باید در نظر داشته باشید ، یکی اینکه 14 اینچ FHD - IPS هست و دیگری اینکه گرافیکش Intel UHD Graphics هست که برای کسی که دنبال لپ تاپ با کانفیگ متوسط با قیمت مناسب و البته آکبند هست میتونه راضی کننده باشه! ( مدل های دارای گرافیک جداگانه مسلما هزینه بسیار بالاتری دارند اون هم برند ASUS ؟! )

توصیه میکنم که خودتون دقیق بررسی بفرمایید و بعد تصمیم بگیرید :

در مورد مدل هایی که دوستان با گرافیک های AMD پیشنهاد دادن هم خدمتتون عرض کنم با توجه به تجربه ای که از کار با نرم افزار هایی که فرمودید دارم ، این نرم افزار ها معمولا با سری گرافیک های شرکت NVIDIA مچ میشن و سعی کنید این موضوع رو هم تحقیق کنید و در نظر بگیرید.

موفق باشید.

ممنون رفیق

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...