رفتن به مطلب

کانفیگ رادیو وایرلس airgrid m5 23

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان.
این رادیو رو گرفتم با این تنظیمات تونستم واردش بشم.

image.thumb.png.37d28f604ad82fc6a8149dab1b5cc57f.png

image.thumb.png.fcb2cb1b42a7ea4d786195ab671605d6.png

image.thumb.png.884f86be6b7286c0ae8b97820a848765.png

الان برای اینکه بخوام شرکت های رو جستجو کنم چکار باید بکنم؟ ممنون.

لینک به دیدگاه

درود.
رادیو رو آپدیت کردم با کشور ازبکسان سرچ زدم اینا رو آورد.

image.thumb.png.fca7afc7436b4d42d90b5e39c8240f7e.png

با مهرجویان تماس گرفتم. فردا میاد واسه نصب. نظرتون درباره سیگنالش چیه؟

لینک به دیدگاه

مهرجویان گرفتم.

image.thumb.png.03edb28b32589e7fff1600ace00bf08e.png

نصاب همون اول که اومد و رادیو رو دید گفت رادیوت اصلا بدرد نمیخوره. نمیدونم چرا میگفت و تاکید داشت lhg 5 بگیرم بهتره. حالا واسم سواله با این سیگانال و CCQ  چرا پینگم با دکل انقدر نوسان داره؟ باعث شده توی بازی یکم لگ داشته باشم. نصاب که میگفت از رادیوته. نظرتون چیه.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

مرحله ای جدید از مشکلات من و این رادیو.
سلام.
شرکتم رو عوض کردم. سیگنال رو مشاهده می‌کنید.

image.thumb.png.c015bb84a8cac65ff535cf076eec5b0b.png

این تست سرعت با سرور داخلی. پینگ عالی بدون پکت لاست . هیچی. در تمام ساعات شبانه روز.
image.thumb.png.4c6c89da7b58e77655741ec82e70617b.png

اما سرورهای خارجی! مشاهده میکنید. از ساعت تقریبا یازده صبح تا دو شب وضعیت اینه. توی تست سرعت با همه سرورهای خارجی سرعت دانلود میشه یه مگ و به شدت پکت لاست میگیره. پکت لاست رو توی سی ام دی ندارم. توی سایت تست پکت لاست و بازی فورتنایت دارم. اما یه چیز جالب وقتی میرم تویچ بدون مشکل با کیفیت 1080 استریم ها رو مشاهده میکنم!!!!  یا با شیلتر شکن میرم یوتوب مشکلی ندارم!! حتی دانلود توی لانچر اپیک با سرعت 11/12 مگ انجام میشه!! اما وقتی با شیلتر شکن تست سرعت میزنم باز وضعیت همینه! به پشتیبانی گفتم گفت ارجاع میدیم. فنی زنگ زد همونی که واسم نصب کرده بود گفت که مشکل از رادیوته قدیمیه باید عوضش کنی. اگه شرکت بفهمه من این رو واست نصب کردم لینکت رو قطع میکنه اصلاً! سؤال من اینه وقتی با سرورهای داخلی مشکلی نداره چرا اینجوریه پس؟؟؟

image.thumb.png.3bafdd8a774cf0618bc071ed12056b68.png

لینک به دیدگاه

اساتید کسی نظری نداره😬. همچنین اگر فرومی میشناسید که میتونن جواب بدن معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، miladhaerian گفته است:

اساتید کسی نظری نداره😬. همچنین اگر فرومی میشناسید که میتونن جواب بدن معرفی کنید.

سلام 

دوست عزیز خودت رو از دست این شرکت دزد رها کن

همین LHG 5 به من دادن

من خودم ازشون سرویس داشتم فقط نوسان خالی سرعت ساعت خلوت و شلوغ میزارم واست همه ی بهانه هاشون هم دروغه

پهنای باند خیلی خیلی کمی میزارن برای شهر ما کلا 600 مگابیت گذاشته بودن

زیر زبون نمیاندگیش در اوردم بعد سرعت همه مشترک ها تا 50 بازه اینجوری کافیه 10 نفر با هم بزارن دانلود

سرویس  که برای من فعال کردن 1 مگابیت بود تا اگه شکایت کردی بگن تو 1 مگابیت خریدی

از من میشنوی از شرکت های شناخته شده سرویس بگیر

1c0b0838-cf13-4cef-8bc8-94a153ce251a.png

1febca77-2e26-46d5-8aee-fb58113b9cac.png

208095fb-6840-4765-9321-d8af4132ba80.png

ویرایش شده توسط erfanvk
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، erfanvk گفته است:

سلام 

دوست عزیز خودت رو از دست این شرکت دزد رها کن

همین LHG 5 به من دادن

من خودم ازشون سرویس داشتم فقط نوسان خالی سرعت ساعت خلوت و شلوغ میزارم واست همه ی بهانه هاشون هم دروغه

پهنای باند خیلی خیلی کمی میزارن برای شهر ما کلا 600 مگابیت گذاشته بودن

زیر زبون نمیاندگیش در اوردم بعد سرعت همه مشترک ها تا 50 بازه اینجوری کافیه 10 نفر با هم بزارن دانلود

سرویس  که برای من فعال کردن 1 مگابیت بود تا اگه شکایت کردی بگن تو 1 مگابیت خریدی

از من میشنوی از شرکت های شناخته شده سرویس بگیر

1c0b0838-cf13-4cef-8bc8-94a153ce251a.png

1febca77-2e26-46d5-8aee-fb58113b9cac.png

208095fb-6840-4765-9321-d8af4132ba80.png

ای وای خدای من🤦‍♂️.
حالا جالب اینه واسه من در تمام طول روز سرعت اینترنت داخلی کم نمیشه. بذارید اینجوری بگم فیکس ترین اینترنت داخلی که تا حالا داشتم اینه. در تمام طول روز 30 مگ میده. توی یه گیم که سرورش ایرانه امتحان کردم خیلی خفنه. اما مشکل اینترنت بین الملله.
این که گفتید سرعتش یه مگه توی پنل واسه من هم جالب بود. وقتی خریدم بسته  سرعت سه مگ بود اما 30 مگ سرعت میداد. گفتم شاید به خاطر اینه که بین الملل خراب میشه بعدش هشت مگ هم که گرفتم فرقی نکرد.
در رابطه با شرکت های مطرح هم توی شهر ما فکر کنم فقط آسیا تکه، که مولتی پوینت نمیده بهم. پوشش نداره. گفت فقط پوینت تو پوینت که باید یه رادیو دیگه تهیه کنم.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۲/۱۰ در 13:08، miladhaerian گفته است:

ای وای خدای من🤦‍♂️.
حالا جالب اینه واسه من در تمام طول روز سرعت اینترنت داخلی کم نمیشه. بذارید اینجوری بگم فیکس ترین اینترنت داخلی که تا حالا داشتم اینه. در تمام طول روز 30 مگ میده. توی یه گیم که سرورش ایرانه امتحان کردم خیلی خفنه. اما مشکل اینترنت بین الملله.
این که گفتید سرعتش یه مگه توی پنل واسه من هم جالب بود. وقتی خریدم بسته  سرعت سه مگ بود اما 30 مگ سرعت میداد. گفتم شاید به خاطر اینه که بین الملل خراب میشه بعدش هشت مگ هم که گرفتم فرقی نکرد.
در رابطه با شرکت های مطرح هم توی شهر ما فکر کنم فقط آسیا تکه، که مولتی پوینت نمیده بهم. پوشش نداره. گفت فقط پوینت تو پوینت که باید یه رادیو دیگه تهیه کنم.

اون پوینت تو پوینت که اسیاتک میده خیالت راحته کیفیتش خوبه پشتیبانیش هم خیلی بهتره

این نمیدونم این حرفم درسته یا نه ولی شرکت هایی که سرویس نامحدود میدن(دیدیکیت منظورم نیست) همیشه کیفیت نتشون خوب بوده

اونایی که داشتن تا حالا ندیدم بگن بده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...