رفتن به مطلب

مشاوره در مورد خرید مانیتور Samsung LF27T350FH-M

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان
بعد از سال ها میخام مانیتور جدید بخرم

https://www.samsung.com/us/computing/monitors/flat/27--led-monitor-with-borderless-design-lf27t350fhnxza/

همه چیش برام اوکیه فقط
جایی خوندم این مانیتور توی سالم بودن شانسیه
ممکنه وقتی به دستمون رسید بدون پیکسلِ سوخته و سالم باشه و ممکنه یک یا چند تایی پیکسل سوخته داشته باشه
به نظر شما بخرمش یا نه؟

ویرایش شده توسط Hamid20
لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Hamid۲۰ گفته است:

درود دوستان

https://www.samsung.com/us/computing/monitors/flat/27--led-monitor-with-borderless-design-lf27t350fhnxza/

همه چیش برام اوکیه فقط
ممکنه وقتی به دستمون رسید بدون پیکسلِ سوخته و سالم باشه و ممکنه یک یا چند تایی پیکسل سوخته داشته باشه
به نظر شما بخرمش یا نه؟

من g5 27 سامسونگ از بوشهر(کنگان) سفارش دادم بعد 4 روز رسید دستم(شمال هستم) مانیتور بدون مشکل و عالی هست

اگر نوع استفادت گیم هست گزینه های بهتری هم هست

لینک به دیدگاه

۱۵ ساعت قبل، Hamid۲۰ گفته است:

درود

ایم موضوع هیچ ربطی به این مانیتور نداره ! پیکسل سوخته و یا معیوب و حتی کثیفی پشت پنل که خیلیا با پیکسل سوختگی اشتباه میگیرن توی تمامی مانیتور ها توی تمامی رده ها وجود داره پس اگر از این مورد اینقدر ترس دارید بهتر هیچ وقت هیچ مانیتوری رو نخرید چون مانیتور با سلامت صد در صد پنل اصلا وجود نداره بالاخره زیر خط تولید برای یدونش یه مشکلی پیش میاد و اجتناب ناپذیره ! و یا مانیتور دست دوم تهیه کنید که از سلامتش مطمئن باشید !!!

در فرآیند تولید به دلایل مختلف ممکنه پنل دچار مشکلی مثل هاله نور ویا پیکسل معیوب بشه و چون هزینه تولید پنل برای تولید کننده بالا میفته اونو از رده خارج نمیکنن و به عنوان محصول نهایی عرضه میشه به بازار مدل 22 اینچ همین سری رو داشتم و بسیار با کیفیت و خوب مونتاژ شده بود ( روش زده بود مونتاژ مصر ) و کوچکترین مشکلی نداشت

تعداد پیکسل سوخته معمولا اگر بیشتر از 3 تا باشه ( گاهی هم 5 تا بستگی به طرفتون داره قبل از خرید با فروشنده صحبت کنید) مانیتور رو براتون تعویض میکنن ولی اگر به دنبال این هستید حتی یدونه پیکسلشم دچار مشکل نباشه دیگه بستگی به شانستون داره !

پیشنهاد میکنم حساس نباشید چون گیریم پیکسل سوخته هم نداشته باشه با نشتی نور که توی هر مانیتور کاملا متفاوته می خواید چیکار کنید ؟!

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

من g5 27 سامسونگ از بوشهر(کنگان) سفارش دادم بعد 4 روز رسید دستم(شمال هستم) مانیتور بدون مشکل و عالی هست

اگر نوع استفادت گیم هست گزینه های بهتری هم هست

ممنون داداش

نه خیلی اهل گیم نیستم همین وب گردی و فیلم و اینا

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، abidi گفته است:

درود

ایم موضوع هیچ ربطی به این مانیتور نداره ! پیکسل سوخته و یا معیوب و حتی کثیفی پشت پنل که خیلیا با پیکسل سوختگی اشتباه میگیرن توی تمامی مانیتور ها توی تمامی رده ها وجود داره پس اگر از این مورد اینقدر ترس دارید بهتر هیچ وقت هیچ مانیتوری رو نخرید چون مانیتور با سلامت صد در صد پنل اصلا وجود نداره بالاخره زیر خط تولید برای یدونش یه مشکلی پیش میاد و اجتناب ناپذیره ! و یا مانیتور دست دوم تهیه کنید که از سلامتش مطمئن باشید !!!

در فرآیند تولید به دلایل مختلف ممکنه پنل دچار مشکلی مثل هاله نور ویا پیکسل معیوب بشه و چون هزینه تولید پنل برای تولید کننده بالا میفته اونو از رده خارج نمیکنن و به عنوان محصول نهایی عرضه میشه به بازار مدل 22 اینچ همین سری رو داشتم و بسیار با کیفیت و خوب مونتاژ شده بود ( روش زده بود مونتاژ مصر ) و کوچکترین مشکلی نداشت

تعداد پیکسل سوخته معمولا اگر بیشتر از 3 تا باشه ( گاهی هم 5 تا بستگی به طرفتون داره قبل از خرید با فروشنده صحبت کنید) مانیتور رو براتون تعویض میکنن ولی اگر به دنبال این هستید حتی یدونه پیکسلشم دچار مشکل نباشه دیگه بستگی به شانستون داره !

پیشنهاد میکنم حساس نباشید چون گیریم پیکسل سوخته هم نداشته باشه با نشتی نور که توی هر مانیتور کاملا متفاوته می خواید چیکار کنید ؟!

موفق باشید .

دقیقا درسته 

پیکسل سوخته اصلا چیز مهمی نیست مسئله نشت نور خیلی  فراگیر تره و مانیتور با مانیتور فرق داره

( روی بعضی پنل ها هم برند با برند متفاوته مثلا با اینکه  پنل VA خمیده که توی  24 و 27 اینچی های بازار هست اکثرا تولید سامسونگ هستن ولی
من چند برند رو تست کردم مشکل نشتی نور توی سامسونگ از همه کمتر بود )

مانیتور MSI داشتم بعد 1 هفته کار پیکسل سوخت ولی سامسونگ الان دارم 4 سال کار کرده نه پیکسل سوختگی نه هاله  نه نشتی هیچی

لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، Hamid۲۰ گفته است:

درود دوستان

همه چیش برام اوکیه فقط
به نظر شما بخرمش یا نه؟

سلام من حدود دو و نیم سال پیش حدود 10 عدد از این مانیتور فروختم. قبل از فروش به درخواست مشتری  باز کردم و تستش کردم باید بگم که پیکسل سوخته بودن به نوع و مدل مانیتور ربطی نداره و تو همه مانیتور ها ممکنه باشه. از این 10 عدد هم حدود 7 تاش یکی دو تا پیکسل سوخته داشتن و سه تای مابقی هیچی نداشتن . کاملا شانسیه. در ضمن تا 3 عدد پیکسل سوخته نرماله

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ در 05:28، Hamid20 گفته است:

سلام 

همین طور که دوستان گفتن پیکسل سوختگی توی بیشتر مانیتورها هست و خیلی شانسی ، پیکسل سوختگی اگه به علت ضربه نباشه و کم تر از 4 (3تا یا کمتر) باشه مشکلی ایجاد نمیکنه مگه اینکه سختگیر باشید.

ویرایش شده توسط _Shayan_
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...