رفتن به مطلب

مشاوره و راهنمايي براي خريد ساير قطعات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سوالات خود را برای خرید قطعاتی از قبیل

اسپیكر _ موس_ فن _ انواع كارت ( سوند . كپچرو....) در این تایپیك مطرح كنید.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

کارت گرافیک 8800gt 512 چه ماركهایی تو بازار هست و از كجا میشه تهیه كرد؟

لینک به دیدگاه

xfx . inoo3d va expert vision من هفته پیش بازار رضا دیدم اکسپرت 360 ایکس نمدونم اینو 310 -315

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک 8800gt 512 چه ماركهایی تو بازار هست و از كجا میشه تهیه كرد؟

درود دوست عزیز:

برندهای زیادی این كارت را تولید كرده اند و در بازار ایران نیز انواع خوبی تا به حال وارد شده.مانند xfx .inno 3d.club 3d,sparkle.... خود جناب حسینی مدیریت محترم سایت از برند inno 3d این محصول موجود دارند كه 512 مگ هست ومارك خوبی هم هست.به لینك زیر مرجعه كنید

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=75

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان

اگه قصد خرید 8800gt رو دارید فعلا صبر کنید چون چند وقت دیگه ارزونتر میشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به نظر من 8800gts 512 خریدش به صرفه تره

به قیمت 380 تومن برند inno 3d

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز حق با شماست ولی بعضی ها هستند که حتی 20000 تومان بالاتر برای کالایی نمیدن و تاکید به همون قیمت مورد خودشون دارن .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

تو review های مختلف در مورد 8800gt و 8800gts صحبت شده و همه گفتن که gt حتی از gts 640 MB هم از لحاظ کارایی سرتره و نزدیک به gtx هستش . اونم به خاطره تکنولوژِی ساخت پردازنده اون هست که G92 نام داره . حالا چرا کسی باید پول بیشتر برای GTX 512 بده؟

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

با سلام

دوستان لطف کنید مودم دیال آپ ویستا ساپورت خوب معرفی کنید

مودمی که الان دارم موتورولاست و اصلا ازش راضی نیستم!

قیمت هم بفرمایید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان لطف کنید مودم دیال آپ ویستا ساپورت خوب معرفی کنید

مودمی که الان دارم موتورولاست و اصلا ازش راضی نیستم!

قیمت هم بفرمایید

دوست گلم ما در اینجا تست کردیم گیگا و زولتریکس هر دو ویستا ساپورت هستند .

لینک به دیدگاه

مطمئن باشيد گيگا و زولتريكس هم تفاوت چنداني با موتورولا ندارند.البته موتورولا هم ويستا ساپورت هست.

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

با سلام

شرمنده سوالمو اینجا مطرح می کنم . از طریق سایت برای خرید این اقلام اقدام کردم و لی اونجوری که در راهنمای خرید گفته شده که تماس تلفنی گرفته میشه خبری نشد . می خواستم قیمت این قطعات رو بدونم و ببینم که برای خرید اقدام کنم یا خیر؟

LCD SAMSUNG T220P

H.D.D EXTERNAL 1TB SEAGATE

DVD RW Samsung 22x IDE

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

شرمنده سوالمو اینجا مطرح می کنم . از طریق سایت برای خرید این اقلام اقدام کردم و لی اونجوری که در راهنمای خرید گفته شده که تماس تلفنی گرفته میشه خبری نشد . می خواستم قیمت این قطعات رو بدونم و ببینم که برای خرید اقدام کنم یا خیر؟

lcd samsung t220p

h.d.d external 1tb seagate

dvd rw samsung 22x ide

با تشکر

سلام عزیزم.خوب سرشون شلوغه دیگه.شما خودت تماس بگیر با لیون بگو سفارش دارم همون جا ادرس میگیرن پولو که ریختی واست میفرستن

اینم تلفن

02188947927

اقای حسینی

لینک به دیدگاه

با سلام

lcd samsung t220p

h.d.d external 1tb seagate

dvd rw samsung 22x ide

با تشکر

دوست گلم شرمنده این قطعات شما موجود هستش و قیمتهای این قطعات در سایت به روز شده شما مبلغ 430 تومان واریز کنید و با ما تماس بگیرید تا سریعا براتون فرستاده بشه .

لینک به دیدگاه

دوست گلم شرمنده این قطعات شما موجود هستش و قیمتهای این قطعات در سایت به روز شده شما مبلغ 430 تومان واریز کنید و با ما تماس بگیرید تا سریعا براتون فرستاده بشه .

سلام

جناب آقای حسینی عزیز

لازم دونستم تشکر وقدردانی خودمو به خاطر سایت خوبتون و بویژه نحوه فروش محصولات سایت رو اعلام کنم . مونیتور و دی وی دی رایتری که خریداری کردم در کوتاهترین زمان ممکن به دستم رسید و چیزی که منو خیلی خوشحال کرد بسته بندی خوب محصول ارسال شده و از همه مهمتر آکبند بودن محصول بود . من به شخصه به خصوص وقتی جنسی می خرم به آکبند بودن اون خیلی اهمیت می دم و دوست دارم خودم اولین کسی باشم که کارتن اونو باز می کنم و بهش دست می زنم . که این مسئله در محصول ارسال شده شما بود . از این به بعد با اطمینان از سایت شما می تونم خرید کنم و اونو به دوستان دیگه پیشنهاد بدم .

آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون برای شما را دارم .

لینک به دیدگاه

سلام

جناب آقای حسینی عزیز

لازم دونستم تشکر وقدردانی خودمو به خاطر سایت خوبتون و بویژه نحوه فروش محصولات سایت رو اعلام کنم . مونیتور و دی وی دی رایتری که خریداری کردم در کوتاهترین زمان ممکن به دستم رسید و چیزی که منو خیلی خوشحال کرد بسته بندی خوب محصول ارسال شده و از همه مهمتر آکبند بودن محصول بود . من به شخصه به خصوص وقتی جنسی می خرم به آکبند بودن اون خیلی اهمیت می دم و دوست دارم خودم اولین کسی باشم که کارتن اونو باز می کنم و بهش دست می زنم . که این مسئله در محصول ارسال شده شما بود . از این به بعد با اطمینان از سایت شما می تونم خرید کنم و اونو به دوستان دیگه پیشنهاد بدم .

آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون برای شما را دارم .

درود

خواهش میکنم عزیز . در مورد پلمپ بودن کالاها بعضی وقتها پیش میادش که ما بازش میکنیم و یه بررسی میکنیم که اون کالا همه چیزش توش هستش یانه تا دردسر بعد از اون بوجود نیادش . و شما نگران نباش .

از خرید شما ممنونم و در خدمتتون هستیم .

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام

دوستان کیبورد Dinovoو موس Mx Airچه جور جنسی هستند؟ از نظر سخت افزاری و کفیت جنس"..

در ضمن برخی از دوستان عنوان می کنند که کیبورد و موسusb زیاد کارایی مناسبی ندارند و زود خراب می شوند و یا استحکام مناسب برای کار زیاد رو ندارند مثل همین دو مدلی که نوشتم..

کسی از دوستان قیمت اونا رو داره؟ یا از نزدیک با اونا کار کرده و جنسشون رو بارنداز کرده؟

اصلا این قطعات در سایت موجود هستند یا نه؟

اینم عکس از این دو قطعه

1262971427.jpg

1262954321.jpg

1262999500.jpg

1263001682.jpg

1262991596.jpg

1262995560.jpg

1262984229.jpg

و موس

Logitech-MXAir-L23-7314-mab.jpg

airmouse.jpge.

mx_air_05.jpg

ویرایش شده توسط PALERMO
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اینهایی که معرفی کردید محصولات خوبی هستن از برند لاجیتک و در کیفیتشون شک نکنید .

متاسفانه به دلیل اینکه از نظر واردات این کالا ساپوتر خوبی نمیشه اگر موجود باشه کالای عالی هستش .

در مورد USB هم اشتباه به ارزتون رسوندن تازه بهتر هم هستش

ولی من کالای دیگری رو هم پیشنهاد میکنم به نام مایکروسافت که همه با نرم افزارهاش اشنا هستن که محصولاتش هماهنگ با نرمافزارهاش هستش و امکاناتی که داره کاملا با نرمافزارها سازگاره .

این هم لینک مایکروسافت و محصولاتش در سایت :

http://lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=200

http://lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=196

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...