رفتن به مطلب

سوال در مورد موس های تسکو

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

این DPI که تسکو در مشخصات موس هاش ذکر کرده واقعی هست یا صرفا جهت تبلیغات یه چیزی نوشتند و جنبه کلاه برداری داره؟

من برای یه کاری نیاز به موس با DPI بالا دارم و ترجیحا نمی خوام هزینه زیادی بکنم.

مثلا موس زیر:

https://www.lioncomputer.com/product/rm8g3/TSCO-TM-765GA-Gaming-Mouse

واقعا DPI 7200 داره؟

کسی تجربه استفاده داشته؟

پیشاپیش سپاس از نظر دهی شما.

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Mreza123 گفته است:

سلام دوستان 

این DPI که تسکو در مشخصات موس هاش ذکر کرده واقعی هست یا صرفا جهت تبلیغات یه چیزی نوشتند و جنبه کلاه برداری داره؟

من برای یه کاری نیاز به موس با DPI بالا دارم و ترجیحا نمی خوام هزینه زیادی بکنم.

مثلا موس زیر:

واقعا DPI 7200 داره؟

کسی تجربه استفاده داشته؟

یاد خودروی RD افتادم

نخر موس برند کارکرده بخر پول به این آشغالها نده

لینک به دیدگاه

ممنونم از دوستان.

من نمی دونم این کامنت های دیجی کالا به چه دردی می خوره. یه دونه کامنت منفی از محصولات این شرکت وجود نداره. فکر کنم کارمندای خود شرکت میان کامنت میزارن. مشابه کاری که تو اینستاگرام لیون هم انجام میدن!

طرف موس تسکو گرفته میگه با موس 4-5 میلیونی ریزر قابل مقایسه هست!!!

آخه بگو بنده خدا تو اگه دستت به موس 5 میلیونی ریزر خورده بود، هنچین مزخرفی نمی گفتی!

پس به نظر چاره ای جز نمونه های Redragon و Rapoo ندارم.

لینک به دیدگاه

درود به دوستان عزیز.اینقدر گرین گرین کردن بعضی از دوستان منم اعتماد کردم موس گرین M601 رو گرفتم برا سیستم جدیدم.بخدا همش 3ساعت کار کرد.دکمه چپش از کار افتاد دکمه های بقلیش هم افتاد توی خود موس.بقول بعضی از دوستان اگه بتونی موس دسته دوم درجه یک بخری بهتر از این آتاشغال هایی هست که میچپونن به ما.

لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، Mreza۱۲۳ گفته است:

ممنونم از دوستان.

من نمی دونم این کامنت های دیجی کالا به چه دردی می خوره. یه دونه کامنت منفی از محصولات این شرکت وجود نداره. فکر کنم کارمندای خود شرکت میان کامنت میزارن. مشابه کاری که تو اینستاگرام لیون هم انجام میدن!

طرف موس تسکو گرفته میگه با موس 4-5 میلیونی ریزر قابل مقایسه هست!!!

آخه بگو بنده خدا تو اگه دستت به موس 5 میلیونی ریزر خورده بود، هنچین مزخرفی نمی گفتی!

پس به نظر چاره ای جز نمونه های Redragon و Rapoo ندارم.

سلام 

اگه موس زیر ۵۰۰میخای ،سعی کن کلا سمت اینایی که پسوند gaming بشون خورده یا rgb دارن نری،یه مدل ساده اداری بگیر ،اگه بفهمی مدل سنسورش چیه که چه بهتر

خوده این شکل ظاهری و rgb یا led اضافی خرج اضافی هست برای سازنده،فکرشو بکن همین مدلی که گذاشتی رو بدون اون led و قاب ساده براش میزاشتن چقد میارزید؟ نهایت ۵۰تومن که به دلار میشه ۲دلار

به خودت بگو آخه موس دو دلاری؟😂

لینک به دیدگاه

منم چندین سال پیش گول همین نظرات دیجی کالا رو خوردم و یه هدفون تسکو خریدم. البته پول خاصی که نداده بودم ولی واقعا چیز آشغالی بود و نمیدونم این حرف تعریف واسه چی بود! قیافه هدفون در حد هدفون های چند میلیونی و کیفیت ش از هدفون استوک تو جعبه گوشی هم پایین تر بود 😅

لینک به دیدگاه

سلام یک موس از برند جنیوس بگیر سرچ کنید و سایت معرف رو میاره ببین کدام جواب کارت رو می دهد من که از جنیوس خیلی رازی بودم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ در ۰۲:۱۴، Mreza۱۲۳ گفته است:

سلام دوستان 

مثلا موس زیر:

واقعا DPI 7200 داره؟

کسی تجربه استفاده داشته؟

سلام
اگه بودجه تون به 500تومن میرسه ، لاجیتک g102 یا DEATHADDER ESSENTIAL razer عالیه ولی اگه بودجه تون اینقدر نیست ، دست دوم این موس ها گزینه خوبیه . 

لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، Mreza۱۲۳ گفته است:

ممنونم از دوستان.

و جالبه اینجاس که کامنت منفی میذاری براشون تایید نمیکنن :| 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...