رفتن به مطلب

خرابی کارت شبکه؟

DarkMERC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من امروز داشتم توی اینترنت برا خودم میچرخید که یهو دیدم اینترنت لپتاپ هی چند بار قطع و وصل شد بعد یهو قطع شد

بعد که روی آیکون شبکه توی تسکبار زدم دیدم گزینه روشن کردن وایفای نیست

image.png.44432e7d31f37041d99cdde55cf1a932.png

رفتم توی لیست شبکه ها دیدم شبکه وایفای کلا نیست و فقط اترنت هست

توی دیوایس منیجر رفتم دیدم کنار آداپتر وایرلس یه علامت مثلث زرد اومده یه چند بار دیزیبل انیبیل کردم اتفاقی نیفتاد

بعد درایور رو آن اینستال کردم دوباره که اینستال کردم همون اتفاق افتاد دوباره ینی یه 3-4 بار هی یه لحظه اومد و رفت تا اینکه دوباره مثلث زرده اومد کنارش

ری استارت هم کردم نشد

مشکل چیه؟ نکنه کارت شبکه چیزیش شده؟ از کجا بفهمم سخت افزاری کارت شبکه اوکیه وضعیتش یا نه؟ 

قبلا هم چندبار اینجوری شده بود که هی قطع و وصل شه برای چند دقیقه کلا گزینه روشن خاموش وایفای بره ولی بعد مثلا 20-30 ثانیه درست شده بود ولی اینبار دیگه کلا نمیاد وایفای

چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام
TCP/IP رو ریست کردید؟
اگه علامت زرد هنوز هست یعنی مشکل سخت افزاری هست.

ویرایش شده توسط _Shayan_
لینک به دیدگاه

سلام

الان رفتم همون کاری که گفتید رو بکنم یهو دیدم درست شد :| 

وصل شدم بازیمو لانچ کردم

همینطور وسط بازی که بودم یهو دیدم قطع شد دوباره بعد همه وایفای ها رفت بعد 5 ثانیه حدودا دوباره اومد :| 

قضیه چیه؟ :| 

لینک به دیدگاه

هی خاموش میشه وایفای یهویی

بعد که روشنش میکنم سیستم لگ میشه بعد کلا یک یا دو تا شبکه وایفای بیشتر نمیاره توی لیستش بعد دوباره بعد 1-2 دقیقه قطع میشه دوباره :| 

لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

هی خاموش میشه وایفای یهویی

بعد که روشنش میکنم سیستم لگ میشه بعد کلا یک یا دو تا شبکه وایفای بیشتر نمیاره توی لیستش بعد دوباره بعد 1-2 دقیقه قطع میشه دوباره :| 

TCP/IP رو ریست کردید؟ چون خودم یکبار وایفای رفت TCP/IP رو ریست کردم درست شد . 

راستش با همچین مشکلی برنخوردم که بره یهو بیاد ولی اگه من بودم اولین کاری که می کردم درایور رو آپدیت می کردم و ویندوز رو عوض می کردم 

لینک به دیدگاه

وقتی سیستم روشن میکنم یه چند بار هی قطع و وصل میشه ولی بعد درست میشه دیگه تا چند ساعت مشکلی نشون نمیده

خیلی عجیبه از وقتی هم که چند روز پیش یه شب تا صبح گذاشتم دانلود اینجوری شد

کلا اون روز که شب تا صبح گذاشتم دانلود خیلی اتفاقای عجیبی افتاد اول که صبح پاشدم دیدم مانیتور لپتاپ تصویر نداره خیلی ترسیدم فک کردم گرافیک فاتحش خونده شد(چون قبلش هم چند بار شده بود که وقتی مدت زیاد لپتاپ روشن بود یهو یه پرش صفحه ریز و سریعی میداد) ولی بعد ریست درست شد

الان هم شبکش اینجوری شده

حالا باید ویندوز عوض کنم ببینم چی میشه

ویندوز 11 بریزم خوبه؟ یه سری مشکلات لگ و fps پایین داشت ظاهرا اینا رفع شدن؟ خیلی وقته خبراشو دنبال نکردم

لینک به دیدگاه

سلام

مشکلی که شما فرمودید من با لپتاپ Lenovo g570 داشتم، پشت سر هم قطع و وصل میشد و با ویندوز عوض کردن هم درست نشد. قدیمی ترین ورژن درایور را از سایت خودش دانلود کردم و نصب کردم، مشکل برطرف شد اما فقط در کنار مودم سیگنال وای فای یک خط داشت به محض اینکه از اتاق می رفتم بیرون کلا اینترنت قطع و سیگنالی رو دریافت نمی کرد. یک مدت با کابل به اینترنت وصل بودم تا یک روز کارت شبکه اش رو باز کردم برم یکی نو بگیرم، گفتم حالا یکبار جا بزنم به قولی یک فوت کنم ببینم چی میشه، دوباره جا زدم در کمال ناباوری همه چی درست شد!! درایور را به آخرین ورژن آپدیت کردم هیچ مشکلی پیش نیومد.

ببخشید طولانی شد خواستم تجربه ام را به اشتراک بزارم و اینکه منم فکر می کردم کارت شبکه وایرلس لپتاپ دچار مشکل شده و باید تعویض شه اما کاملا صحیح و سالم بود

لینک به دیدگاه

متوجه یه نکته خیلی عجیب شدم اونم اینکه وقتی گیم استیم رو لانچ میکنم این مشکل بوجود میاد :| :| :| 

این دیگه چه جور ایراد عجیب غریبیه خداوکیلی :| 

در حالت عادی مشکلی نداره توی دیسکورد یا کروم یا هرکار دیگه

ولی به محض لانچ کردن یه گیم از استیم(رینبو و فسمو)، شبکه قطع میشه :|

کلا این لپتاپ لعنتی از موقع خرید ایرادات عجیب غریب و مسخره ای داشته یه مورد همین قضیه شبکه یکی هم قبلا وقتی به یکی از usb هاش دیوایسی وصل میکردیمپرش صفحه میگرفت که با عوض کردن مادربورد درست شد :| 

قضیه چیه؟ :| 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...