رفتن به مطلب

تصویر ندادن کارت گرافیک بعد از تعویض خمیرسیلیکون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

34 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

درود

کارت سکته کرده 

یکسری پرستار هم دارن کارت رو معاینه میکنن و پشت سرهم دوز ها و نسخه های مختلف دارو رو تست میکنن روی کارت..

یک پرستار هم اون عقب ایستاده با دستکاه شوک هر لحظه امکان داره شوک بزنه به کارت و الفاتحة..

بجای این همه پرستار، پیج کنید متخصص بیاد تا کارت رو نجات بده... و تست های بیشتر ممکنه عواقب بدی داشته باشه..

(صرفا شوخی بود، جون از یک جای به بعد توضیحات آنلاین ممکنه جواب ندن و باعث بدتر شدن کار بشه در نتجیه بهترین راه، رسوندن کارت  پیش یک متخصص هست)

داداش به امیدخدا فردا میفرستم متخصص 

ولی چون تعطیلات بود یه مدت بخاطر همین گزینه های ساده ای که دوستان فرمودنم امتحان کردیم 

۱ ساعت قبل، danyal.fa79 گفته است:

ولتاژ ها رو چک کردید؟

بررسی کردید چیپ داغ میشه؟

نه متاسفانه هنوز نتونستم

لینک به دیدگاه

• ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۳۱ دقیقه قبل، Hadi۰۳_۷ گفته است:

داداش به امیدخدا فردا میفرستم متخصص 

ولی چون تعطیلات بود یه مدت بخاطر همین گزینه های ساده ای که دوستان فرمودنم امتحان کردیم 

نه متاسفانه هنوز نتونستم

خوب پس توی تاپیک ۴ صفحه عملا بحث خاصی نشد وقتی همه یا حدس و گمان زدن یا گفتن بشور نشور و یا نصیحت کردن! حداقل گرم شدن چیپو باید ابتدا بررسی میکردید 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه سوال برام پیش اومد !!!!!!!

سوکت برق 6 پین این کارت چرا روش نیست ؟ در حالی که من هر جا عکسش را دیدم این مدل داره

tpp_0884.jpg

RX560.gif

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، danyal.fa۷۹ گفته است:

خوب پس توی تاپیک ۴ صفحه عملا بحث خاصی نشد وقتی همه یا حدس و گمان زدن یا گفتن بشور نشور و یا نصیحت کردن! حداقل گرم شدن چیپو باید ابتدا بررسی میکردید 

نه داداش چیپ گرم نشد امتحان کردم

لینک به دیدگاه

۲۸ دقیقه قبل، Royal گفته است:

دوست عزیز یه سوال برام پیش اومد !!!!!!!

سوکت برق 6 پین این کارت چرا روش نیست ؟ در حالی که من هر جا عکسش را دیدم این مدل داره

tpp_0884.jpg

RX560.gif

دا‌داش من بیست تا عکس از کارت فرستادم شما الان اینو فهمیدی  

بله همه این سری ها برق شش پین میخوان 

من این کارتو دست و دوم خریدم از یکی که میگفت خمیر عوض نکرده تا حالا باز کردم دیدم عوض کرده 

عکس برد رو برات فرستادم این مردک بمن گفت این سری ها فرق میکنن برق جدا نمیخوان ببین کانتکتور شش پین رو کندن از جا‌ش 

من موندم این تاحالا چجوری کار میکرده برام تازه با اون بازیای سنگین 

مخم هنگ کرد بمولا

IMG_۲۰۲۲۰۳۲۶_۲۳۲۰۰۶.jpg

لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، Hadi۰۳_۷ گفته است:

من این کارتو دست و دوم خریدم از یکی که میگفت خمیر عوض نکرده تا حالا باز کردم دیدم عوض کرده 

عکس برد رو برات فرستادم این مردک بمن گفت این سری ها فرق میکنن برق جدا نمیخوان ببین کانتکتور شش پین رو کندن از جا‌ش 

مخم هنگ کرد بمولا

IMG_۲۰۲۲۰۳۲۶_۲۳۲۰۰۶.jpg

تا جایی که فهمیدم این مدل این 6 پین را داره و هر جا از این مدل عکسی هست روی کارت این 6 پین را میشه دید ولی مدلهای دیگری هستن که ندارن

از آنجایی که این مدل سری ROG هست و از قطعات با کیفیت تری درست شده برق 6 پین را برای تامین برق بیشتر برای این کارت گزاشتن برای همین تا حالا بدون نیاز به این برق کار کرده

ولی برای کارت شما احتمالا جدا کردن یا سری اول تولید هست که فاقد 6 پین هست ولی ای سی کنترلر و قطعات مربوط به ورودی برق روی برد هست و جاشون خالی نیست

دفترچه نداشت وقتی خرید کردین یا جعبه ؟

لینک به دیدگاه

۱۱ دقیقه قبل، Hadi۰۳_۷ گفته است:

مخم هنگ کرد بمولا

IMG_۲۰۲۲۰۳۲۶_۲۳۲۰۰۶.jpg

از صاحب قبلی کارت ام پرسیدم میگه این نسخه evo هستش 

IMG_۲۰۲۲۰۳۲۶_۲۳۳۴۱۶.jpg

IMG_۲۰۲۲۰۳۲۶_۲۳۳۴۲۹.jpg

IMG_۲۰۲۲۰۳۲۶_۲۳۳۴۳۳.jpg

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Royal گفته است:

خازنهای روی چیپ اصلی را تمیز نکردی ؟

چرا اون موقع تمیز کردم امتحان کردم اینو یبار دیگه خمیر زده بودم پاک میکردم بحث شش پین شد موندش 

سریال کارتم از ایسوس ریجستری گرفتم میگه مدل evo درسته

منتها جای خالی اون کانکتور برق 6 پین برام سواله

اون تصویری هم که شما از کارت فرستادین ببینین چقدر رو چیپ خمیر زده شده 

Screenshot 2022-03-26 234841.png

لینک به دیدگاه

بزور یه عکس از این مدل را پیدا کردم که نشون میده کانکتور 6 پین را نداره و درست هستش

یکی از دوستان پیشنهاد داده بود که ولتاژ را چک کنی که فکر نکنم ابزار مورد نیاز را داشته باشی

دوست دیگری هم میگه زیاد دستکاری نکن بده دست متخصص که با این مورد موافق نیستم و این نظر شخصی خودم هست چون خود وارد کنندش و شرکتهایی که گارانتی میکنن از این مورد معذورن و چنین شخصی را در سیستمشون ندارن و بعض وقتها شانسی یه چیزایی میفهمن و اگر مورد زیاد تخصصی نباشه تعمیر میکنن با حرارت دادن و یا لحیم کردن  و تمیز کردن و اگر کار بجای باریک برسه مشتری را رد میکنن

همیشه در اینجور موارد از اسانترین قسمت کار شروع میکنن حتی خود شرکتهای گارانتی کننده هم همین کارها را به ترتیب انجام میدن اول ظاهر کالا را چک میکنن بعد تمیز میکنن اگر جواب نده با استفاده از مولتی متر اتصالی را چک میکنن و ولتاژ ها را و آخرش هم با اسیلوسکوپ چک میکنن و اگر معلوم نشد با حرارت دادن به آی سی ها و قطعات دیگر تست میکنن

من تا قسمت مولتی متر را میتونم خودم انجام بدم ولی کار با اسیلوسکوپ سخت هست

موردی که شما باهاش درگیر هستی با تمیز کردن بصورت حرفه ای حل میشه فقط همون موردی که گفتم تینر میتونه به بورد اسیب رسونده باشه

به امید خدا که درست میشه

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

شما وقتی داشتید پیچ های هدسینگ کارت باز میکردید ،روی یکی از پیچ ها برچسب پلمپ داشت یا نه؟ اگر کارت قبلا باز شده باشه مشخص میشه

لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، Hadi۰۳_۷ گفته است:

نمیدونم چرا شما انقدر علاقه به قضاوت دارید

کندن ۶ پین؟😐😐

قاعدتا یه کنترلری یه تعداد فازی چیزی برقش قرار بود از اون ۶ پین تامین بشه و اگه همینجوری کنده شده باشه نمیشه که کارت اصلا روشن نمیشه!

تعویض شده بودن خمیر هم نمیدونم بر چه مبنایی میگید خمیر تعویض شده! یعنی بر اساس اینکه خمیر بعد این سال ها سفت نشده بود فرمودید که خمیر الزاما تعویض شده؟؟ یا بر اساس اینکه مقداری بیشتر از سطح چیپ رو پوشش داده؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱/۵ در 23:06، Hadi03_7 گفته است:

7925e9b5-5c3e-407f-92d1-5bfa6e77a2fd.jpg

نظر خاصی درباره مشکلاتت ندارم

ولی این خمیر یکی از مزخرف ترین خمیر های ساخته شده هست

دقیقا همین خمیر رو 2 سال قبل فکر کنم 3 هزار تومن خریدم برای i5 4460 زدم

شب اون روز داشتم اساسین کرید سندیکیت میزدم خدا شاهده دمای پردازنده اکثرا بین 98 99 و همینطور روی 100 بود

از اون روز به بعد دکور گذاشتمش و فرداش رفتم دیپ کول Z9 زدم که خداروشکر دما خیلی بهتر شد و حدودا رو لود اینا رو 64 بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...