رفتن به مطلب

سوال پزشکی (مکمل)

Hype
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود.

یک فروم خارجی پر بازدید به من معرفی کنید که بتونم سوالم رو در مورد مکمل مورد نظرم بپرسم.

اینجا هم میپرسم شاید برخی دوستان سر رشته داشتند

بنده دنبال مولتی ویتامین یا آمینو اسید یا مواد معدنی (Minerals) میگردم که باعث چاغ شدن صورت و کم شدن چین و چروک بشه.

خیلی موارد رو طی ماه ها مصرف کردم مثل:

Vitabiotics Perfectil Platinum دو ماه مصرف کردم

Vitabiotics Wellman سه ماه مصرف کردم

HealthAid Collagen Radiance دو ماه مصرف

هیچ کدوم نتیجه دلخواه رو نداد.

یا یک فروم خارجی دارویی معرفی کنید یا بگید چه نوع مکملی تهیه کنم. ممنون

ویرایش شده توسط Hype
لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Hype گفته است:

سلام و درود.

یک فروم خارجی پر بازدید به من معرفی کنید که بتونم سوالم رو در مورد مکمل مورد نظرم بپرسم.

بنده دنبال مولتی ویتامین یا آمینو اسید یا مواد معدنی (Minerals) میگردم که باعث چاغ شدن صورت و کم شدن چین و چروک بشه.

سلام
سایت داروکده بخش کامنت ها اگر پیام بگذارید ، معمولا دکتر یا کارشناس داروساز راهنماییتون میکنن .

هرچند به نظرم بهتره به متخصص پوست و مو مراجعه کنید .

لینک به دیدگاه

سلطان برو نی نی سایت

من سوال کامپیوتری هم دارم اونجا می پرسم

لینک به دیدگاه

فروم reddit بخش مکمل و تغذیه هم داره

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، m.reza گفته است:

سلام
سایت داروکده بخش کامنت ها اگر پیام بگذارید ، معمولا دکتر یا کارشناس داروساز راهنماییتون میکنن .

هرچند به نظرم بهتره به متخصص پوست و مو مراجعه کنید .

اتفاقا HealthAid Collagen Radiance رو کارشناس داروکده بهم معرفی کرد. منتها وقتی سوالاتم بیشتر از 2تا شد پیام خصوصی داد از جواب دادن بیشتر معضوریم با اکانتی که خرید کردید وارد شوید تا به سوالتون جواب داده بشه یه همچین چیزی

دکتر پوست و مو نرفتم ولی مشاور تغزیه آنلاین پول پرداخت کردم مشکلمو گفتم Vitabiotics Perfectil Platinum رو معرفی کرد دوماه خوردم تاثیری رو صورت نداشت فقط چشمام قویتر شدن

۱ ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است:

سلطان برو نی نی سایت

من سوال کامپیوتری هم دارم اونجا می پرسم

ممنون داداش ولی یه بار نی نی سایت رفتم واسه هفت پشتم بسه. خیلی داغونن اونجا 😌

3 دقیقه قبل، Mantel گفته است:

فروم reddit بخش مکمل و تغذیه هم داره

آره امروز اتفاقا اکانت درست کردم 2بار سوال پرسیدم ولی هر دوبار تاپیکم توسط مودراتور پاک شد. نمیدونم چرا

ScreenShot_20220319223443.thumb.jpeg.944c5e33dba78e1d90f1934605172f71.jpeg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲۱ دقیقه قبل، Hype گفته است:

آره امروز اتفاقا اکانت درست کردم 2بار سوال پرسیدم ولی هر دوبار تاپیکم توسط مودراتور پاک شد. نمیدونم چرا

دوست عزیز ، بکار بردن کلمه Fat باعث میشه به روحیه بعضی افراد که کمی اضافه وزن دارن بر بخوره تو ردیت.

ولی جدا از شوخی، اگر مُدل یا بدنساز نیستید بیخیالش بشید و با چهره خودتون کنار بیاید؛ من هیچ آدم موفقی رو ندیدم که با ور رفتن با فیزیکش موفق شده باشه مخصوصا اگر با کارش/حرفه اش (بازیگر، ورزش کار و...) در ارتباط نبوده باشه.

اگرم هم جدی هستید و همه چیز روی فرمه، که تشریف میبرید پیش پزشک تغذیه و مشاوره میگیرید درست حسابی؛ من الان بیام به شما بگم آویشن رو با عرق بیدمشک قاطی کن بخور! از کجا معلوم من دانش این کارو داشته باشم و شما چطور به من اعتماد میکنید؟

در نهایت هم اگر همه روش های اصولی رو رفتید و باز هم نتیجه نگرفتید احتمالا بر میگرده به ژنتیکتون که ساختارش همینه. مثلا میگن طرف چهره استخونی داره یا لپ مپ خدا دادی داره. اینو دیگه کاریش نمیتونید بکنید جز اینکه بد ترش کنید.

لینک به دیدگاه

۱۴ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

دوست عزیز ، بکار بردن کلمه Fat باعث میشه به روحیه بعضی افراد که کمی اضافه وزن دارن بر بخوره تو ردیت.

ولی جدا از شوخی، اگر مُدل یا بدنساز نیستید بیخیالش بشید و با چهره خودتون کنار بیاید؛ من هیچ آدم موفقی رو ندیدم که با ور رفتن با فیزیکش موفق شده باشه مخصوصا اگر با کارش/حرفه اش (بازیگر، ورزش کار و...) در ارتباط نبوده باشه.

اگرم هم جدی هستید و همه چیز روی فرمه، که تشریف میبرید پیش پزشک تغذیه و مشاوره میگیرید درست حسابی؛ من الان بیام به شما بگم آویشن رو با عرق بیدمشک قاطی کن بخور! از کجا معلوم من دانش این کارو داشته باشم و شما چطور به من اعتماد میکنید؟

در نهایت هم اگر همه روش های اصولی رو رفتید و باز هم نتیجه نگرفتید احتمالا بر میگرده به ژنتیکتون که ساختارش همینه. مثلا میگن طرف چهره استخونی داره یا لپ مپ خدا دادی داره. اینو دیگه کاریش نمیتونید بکنید جز اینکه بد ترش کنید.

خیلی ممنون.درست میگید اطرافیان هم میگن زیادی حساس شدم.

ولی یه سوال بزرگ تو مغزمه که هیچ وقت جوابشو نگرفتم اینکه چرا اول صبح آدم خشگلتره و چین و چروک صورتش کمتره. چی زیر پوست جمع میشه که بعد از ظهر به بعد جذب میشه. و آخر شب آدم به اوج زشتی و تیرگی زیر چشم میرسه 😄

از همین رو افتادم دنبال ویتامین و مکمل زیبایی و از این جور چیزها. متخصص تغذیه کمک خواصی نکرد ویتامین مینرال و از این جور چیزها تجویز کرد

حقیقتش میترسم برم پیش متخصص پوست میلیونی پیادم کنه (منم استعداد جو گیر شدن دارم) میدونی که توی 15 دقیقه دوتا تزریق میکنه یه لیزر میزنه میشه 20 میلیون

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

درسته. اتفاقا تمام این مکملا و ... رو شما چک کنی میبینی ضررش بیشتر از فایده شه.

58 دقیقه قبل، Hype گفته است:

خیلی ممنون.درست میگید اطرافیان هم میگن زیادی حساس شدم.

ولی یه سوال بزرگ تو مغزمه که هیچ وقت جوابشو نگرفتم اینکه چرا اول صبح آدم خشگلتره و چین و چروک صورتش کمتره. چی زیر پوست جمع میشه که بعد از ظهر به بعد جذب میشه. و آخر شب آدم به اوج زشتی و تیرگی زیر چشم میرسه 😄

از همین رو افتادم دنبال ویتامین و مکمل زیبایی و از این جور چیزها. متخصص تغذیه کمک خواصی نکرد ویتامین مینرال و از این جور چیزها تجویز کرد

حقیقتش میترسم برم پیش متخصص پوست میلیونی پیادم کنه (منم استعداد جو گیر شدن دارم) میدونی که توی 15 دقیقه دوتا تزریق میکنه یه لیزر میزنه میشه 20 میلیون

سر صبح خب صورت یکمی پف داره . جذاب تره. از طرفی بدن استراحت کرده . یکی مثل خودم   یک ساعتم تو شرایط سخت باشم گرم باشه سرد باشه. تشنه گشنه باشم  خسته باشم بیخواب باشم شدیدا توی صورتم نشون میده. 

شما اگر میخوای صورتت پر نشاط باشه اولین و بهترین روشش خواب کافی و به موقع هست.  دومین خوردن اب زیاد.  استفاده از کرم مرطوب کننده و ضد افتاب. برای خوردنی ها هم اب سیب زمینی میگفتن  صورت رو چاق میکنه. 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Devileytion گفته است:

تو مملکت ما همه چیز در قد و وزن چهره خلاصه میشه ، طرف میگفت دوست دارم داماد آیندم خوشگل باشِ نفهمیدم واسه خودش می خواست یا دخترش

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

تخصص در این رابطه ندارم ولی تا جایی که میدونم نحوه ذخیره سلول‌های چربی در بدن کاملا به ژنتیک شما مربوط میشه و دارو یا مکملی نداریم که بدن رو مجبور کنه چربی رو در بخش خاصی از بدن ذخیره کنه از این رو حرف افرادی که به شما میگن از فلان مکمل استفاده کن یا فلان کار رو کن صورتت چاق میشه رو باور نکنید.

برای کم شدن چین و چروک هم از کرم‌های مخصوص صورت استفاده کنید مهم نیست چه مارکی. پایه همه این کرم‌ها کم و بیش شبیه به همند. البته همونطور که دوستان اشاره کردند خواب و تغذیه مناسب هم بسیار تاثیرگذار هستش.

به طور کلی سعی کنید تمام مواد معدنی و ویتامین‌هاتون رو از غذایی که میخورید به دست بیارید و مصرف مکمل‌هارو به حداقل برسونید.

لینک به دیدگاه

سلام 

اونجوری که من شنیدم ،اینی که شما یه چیزی بخورید و فقط صورت چاق بشه ،یه چیز مضری حتما باید باشه 

بدن شما معمولا بعد از جذب چربی اضافی اتومات به جایی که دلش میخاد میفرسته و شما هیچ تاثیری نمیتونید روش بزارید

تنها دو راه به ذهنم میرسه که معمولا برای همه جواب داده :

یا خیلی زیاد بخورید و چاق بشید که در نهایت صورتتون هم چاق میشه و چروک ها میرن

یا بوتاکس کنید (فقط دخترا بوتاک نمیکنن خودتون که میدونید ،آقای پوتین هم بوتاکس میکنه)

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ در ۲۰:۳۲، Hype گفته است:

سلام و درود.

بنظر بنده شما میتونی گینر استفاده کنی البته یوروویتال 

این میتونه تاثیر خوبی بزاره ورزش هم کنارش بکنید که چه بهتر 

ویتامینا اکثرشون تاثیری به موضوعی که شما گفتین ندارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...