رفتن به مطلب

مشکل تصویر دهی

mahdi24
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام من وسط بازی تصویرم این طوری میشه(حدودا بعد ازسه ساعت) البته فعل در یک بازی اینطور شده در بازی های دیگه تست نکردم .تا حالا کارت گرفایک رو دراوردم از اول وصل کردم درایور رو اپدیت کردم دمای کارت گرافیک هم دور و بر هشتاد هستش در این بازیIMG_20220324_231855.thumb.jpg.bc849c06b66f814c24725b19a066ceb5.jpg

مادر برد asrock h97 performance -سی پی یو i5 4460 -کارت گرافیک rx 580 msi armour8g-رم کینگستون 12g-پاور گرین 580

در مورد دمای کارت گرافیک بگم این مدل کارت تو سایت های خارجی هم دیدم مثلا حین بازی های سنگین با دور فن 3500 دما تا 85 میره و منم حدود دو سال میشه در این حالت استفاده کردم .به نظرتون میتونه مشکل نرم افزاری باشه ؟؟مثلا تعویض ویندوز گزینه ی خوبیه ؟؟

لینک به دیدگاه

۲۶ دقیقه قبل، هسته کهکشان گفته است:

حقیقتش بعد از سه ساعت حتی  یخچال فریز هم خودشو خاموش میکنه  تا موتورش خنک بشه  که برسه به بردازنده گرافیکی  - فکر کنم طبیعی باشه این دما - البته بعضی از بازیها  به خاط نوع موتور گرافیکیشون  فشار بیشتری ممیارن به جی بی یو - بسته به رزولوشنی که بازی میکنی و جزیاتت گرافیکی باید مقایسه بشه با حالت بیکاری و نرمال تا بشه نظر قطعی بدی- عکس بزار از gpuz

موتور یخچال با گرافیک یکی میکنی برادر؟!

همین 80 درجه و چه بسا بالاتر زده گرافیک به چوخ داده

دمای گرافیک متعادل باشه بشین 24 ساعته بازی کن بدون نیاز به اتومات کردن!

لینک به دیدگاه

خمیرش رو با نوکتوا یا گریزلی جایگزین کنید ، یکی از دوستان تو همین فروم انجام میده ، گرافیکتون آسیب ببینه چند میلیون ضرر کردید 

لینک به دیدگاه

سلام این به هم ریختگیا معمولا از چیپ هستن باید هیت بخورن تا درست شن

برنامه 3dmark نسخه all edition رو از سافت ۹۸ بگیر بعد از نصب رو تست که میزنی یه گزینه اپدیت میاد اپدیت کن تست fire strike فعال میشه . با اون یه تست بگیر ببین چجوریه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام این به هم ریختگیا معمولا از چیپ هستن باید هیت بخورن تا درست شن

برنامه 3dmark نسخه all edition رو از سافت ۹۸ بگیر بعد از نصب رو تست که میزنی یه گزینه اپدیت میاد اپدیت کن تست fire strike فعال میشه . با اون یه تست بگیر ببین چجوریه

ممنون-اگه در این تست ها سالم در بیاد یعنی مشکلی نیست ؟؟یه سوال دیگه این مشکل من به کدوم بخش کارت گرافیک مربوط میشه ؟؟

5 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

خمیرش رو با نوکتوا یا گریزلی جایگزین کنید ، یکی از دوستان تو همین فروم انجام میده ، گرافیکتون آسیب ببینه چند میلیون ضرر کردید 

ممنون از شما.کارت گرافیک از روز اول اینطوری بوده اول فکر کردم مشکلی داره ولی مثل اینکه این مدل کلا مشکل دما داره و تو بازی های سنگین تا 85 میره .به نظرتون خمیر سیلیکون اورجینال کارخانه بهتره یا الان خودم عوضش کنم؟؟؟میترسم یه خمیر دیگه جایگزین کنم دماش بد تر بشه .خودمم بلد نیستم اگه بیرون هم بدم باز به هر حال نمیخوام کارت گرافیک باز بشه یا تعمیری بشه 

لینک به دیدگاه

این سری کارت armor هست پس فرکانس پایین تری نسبت به gaming x داره، دماشم پایین تر هست، خمیر کارت گرافیک ترجیحا عوض شه،من وقتی دمای کارت رسید به این مقدار هنگام تعویض خمیر ، خمیر کمپانی به طور کامل پودر شده بود!

اگر به طور کلی درمحیط ویندوز مشکلی نداره ،کارت مشکلی نداره و مشکل از درایور کارت هست!شما درایور رو به 1-2 نسخه قبل downgrade کنید احتمالا مشکلتون حل میشه،چون این مشکل برای خودمم به وجود اومده بود.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mahdi۲۴ گفته است:

ممنون-اگه در این تست ها سالم در بیاد یعنی مشکلی نیست ؟؟یه سوال دیگه این مشکل من به کدوم بخش کارت گرافیک مربوط میشه ؟؟

ممنون از شما.کارت گرافیک از روز اول اینطوری بوده اول فکر کردم مشکلی داره ولی مثل اینکه این مدل کلا مشکل دما داره و تو بازی های سنگین تا 85 میره .به نظرتون خمیر سیلیکون اورجینال کارخانه بهتره یا الان خودم عوضش کنم؟؟؟میترسم یه خمیر دیگه جایگزین کنم دماش بد تر بشه .خودمم بلد نیستم اگه بیرون هم بدم باز به هر حال نمیخوام کارت گرافیک باز بشه یا تعمیری بشه 

قطعا مشکل پیش میاد این مربوز به چیپه

لینک به دیدگاه

۳۷ دقیقه قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است:

این سری کارت armor هست پس فرکانس پایین تری نسبت به gaming x داره، دماشم پایین تر هست، خمیر کارت گرافیک ترجیحا عوض شه،من وقتی دمای کارت رسید به این مقدار هنگام تعویض خمیر ، خمیر کمپانی به طور کامل پودر شده بود!

اگر به طور کلی درمحیط ویندوز مشکلی نداره ،کارت مشکلی نداره و مشکل از درایور کارت هست!شما درایور رو به 1-2 نسخه قبل downgrade کنید احتمالا مشکلتون حل میشه،چون این مشکل برای خودمم به وجود اومده بود.

در مورد سری armor نمیتونم نظر بدم ولی این مدل که من دارم از اول دماش اینطوری بوده (یعنی ممکن از اول کارخانه مشکل داره بوده باشه؟؟)و تو سایت های خرجی هم دیدم همین طور دماش میره بالا حتی در سرعت دور فن زیاد به نظرتون خمیر سیلیکون بگیرم بزنم بهتر از خمیر کارخانه هستش ؟؟تو محیط ویندوز مشکلی نیست ولی بعد از اینکه درون بازی به این شکل درمورد از بازی خارج میشم بله اون موقعش اثرات کمش تو محیط ویندوز دیده میشه که با ریستارت کردن بر طرف میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...