رفتن به مطلب

درخواست هاب(کنترلر)ARGB سه پین

Recommended Posts

سلام

بندئه خریدار هاب سه پین argb هستم

سه پین داشته باشه برای واتر کولر میخوام متاسفانه من کنترلر 3 پین ندارم و مادربورد هم سه پین نداره

اگه کسی داره یا میدونه کجا میشه گیر اورد ممنون میشم

تقریبا مثل همین کنترلر cooler master میخوام

با تشکر

1640093324-qKG4qTJ225OE92Sj.webp

لینک به دیدگاه

سلام
شما به همچین چیزی نیاز دارید : https://www.lioncomputer.com/product/z94w4/RaidMax-MX661-12Ports-Addressable-RGB-Controller
این عکسی که گذاشتید برای وقتیه که مثلا بخواید 6 تا فن argb رو به یدونه سوکت مادربرد وصل کنید . برای افزایش تعداد پورت در دسترس و همگام سازیشون استفاده میشه .

مدل های گرونترش از برندهای ریزر و کورسیر هم هست که اونها قابلیت کنترل با نرم افزار رو دارن .

لینک به دیدگاه

۲۱ دقیقه قبل، m.reza گفته است:

سلام
شما به همچین چیزی نیاز دارید : https://www.lioncomputer.com/product/z94w4/RaidMax-MX661-12Ports-Addressable-RGB-Controller
این عکسی که گذاشتید برای وقتیه که مثلا بخواید 6 تا فن argb رو به یدونه سوکت مادربرد وصل کنید . برای افزایش تعداد پورت در دسترس و همگام سازیشون استفاده میشه .

مدل های گرونترش از برندهای ریزر و کورسیر هم هست که اونها قابلیت کنترل با نرم افزار رو دارن .

ایا کنترلر رو این فن بکار میاد؟

فن کیس گرین مدل HURACAN FAN GFK120M-ARGB بسته 3 عددی

76296abb0ae5a7f9ce236d63b8276d7798855ab5_1621494626.jpg

1 دقیقه قبل، ABDEMOHAMMAD گفته است:

ایا کنترلر رو این فن بکار میاد؟

فن کیس گرین مدل HURACAN FAN GFK120M-ARGB بسته 3 عددی

76296abb0ae5a7f9ce236d63b8276d7798855ab5_1621494626.jpg

از این مدل میخواد

6d36a2d4-9f3a-4a8a-9f1b-4de1c15aad92.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 2 عکس متفاوت گذاشتید

اون سری که گذاشتید سری 3 پین استاندارد ARGB هست

کنترلر و فن های گرین 6 پین هستند و فقط برای خود محصولات گرین کار میکنند و حتی با مسترتک 6 پین هم یکی نیست و به هم نمیخورند

اون کنترلر کولرمستری که درخواست دارید هم از کنترلر 3 پین استاندارد پشتیبانی میکنه که صد البته خودش به تنهایی قابلیت آدرس دادن ندارد و باید به هدر مادربورد وصل بشه

اگر فقط برای این فن گرین مد نظرتون هست یا باید برید پک فن رو بخرید یا باید پیگیر خرید کنترلرش به تنهایی باشید

لینک به دیدگاه

اگر که قصد خرید این پک فن رو دارید که اصلا نیازی به خریدن کنترلر جدا ندارید !

داخل جعبه همین فن های گرین کنترلر argb وجود داره .

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، EHSAN.K گفته است:

دوست عزیز 2 عکس متفاوت گذاشتید

اون سری که گذاشتید سری 3 پین استاندارد ARGB هست

کنترلر و فن های گرین 6 پین هستند و فقط برای خود محصولات گرین کار میکنند و حتی با مسترتک 6 پین هم یکی نیست و به هم نمیخورند

اون کنترلر کولرمستری که درخواست دارید هم از کنترلر 3 پین استاندارد پشتیبانی میکنه که صد البته خودش به تنهایی قابلیت آدرس دادن ندارد و باید به هدر مادربورد وصل بشه

اگر فقط برای این فن گرین مد نظرتون هست یا باید برید پک فن رو بخرید یا باید پیگیر خرید کنترلرش به تنهایی باشید

یعنی حتما باید به مادربورد وصل شه؟

این فن گرین رو دارم برای واتر کولر سیلوراستون aarg میخوام این کنترلر گرین بدرد نمیخوره؟

این کنترلر رو با سه فن دارم استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، ABDEMOHAMMAD گفته است:

یعنی حتما باید به مادربورد وصل شه؟

این فن گرین رو دارم برای واتر کولر سیلوراستون aarg میخوام این کنترلر گرین بدرد نمیخوره؟

این کنترلر رو با سه فن دارم استفاده میکنم

اون کولرمستر که هاب فن و ARGB هست و کنترلر نیست که بتونه آدرس بده و به مادربورد احتیاج داره برای این کار

حالا نمیدونم منظورتون این هست که این کنترلر گرین رو دارید یا خیر

اگر دارید که تا 8 تا فن رو ساپورت میکنه و مشکلی ندارید که صد البته در صورتیکه قابلیت PWM داشته باشه و فعالش کنید برای کنترلر

اگر ندارید هم پیگیر فن های ARGB کولرمستر یا همین سیلور بشید که حداقل از پین های استاندارد استفاده میکنند و یک کنترلر کوچک استاندارد هم داخل جعبه دارند

در آینده هم مشکل این به اون میخوره یا نمیخوره رو ندارید

لینک به دیدگاه

دنبال برند ایرانی  گرین و مسترتک نباش. صرفا با فن های خودشون فقط جفت و جور میشن.  من الان رو کیسم هاب فن argb دارم .مال خود کیس ایسوزه. اگر خواستی پ خ بده. کنترل نداره با دکمه روی کیس و از طریق مادربرد کنترل میکنه 

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، EHSAN.K گفته است:

اون کولرمستر که هاب فن و ARGB هست و کنترلر نیست که بتونه آدرس بده و به مادربورد احتیاج داره برای این کار

حالا نمیدونم منظورتون این هست که این کنترلر گرین رو دارید یا خیر

اگر دارید که تا 8 تا فن رو ساپورت میکنه و مشکلی ندارید که صد البته در صورتیکه قابلیت PWM داشته باشه و فعالش کنید برای کنترلر

اگر ندارید هم پیگیر فن های ARGB کولرمستر یا همین سیلور بشید که حداقل از پین های استاندارد استفاده میکنند و یک کنترلر کوچک استاندارد هم داخل جعبه دارند

در آینده هم مشکل این به اون میخوره یا نمیخوره رو ندارید

یعنی کنترلر خودش کافیه و argb رو راه میندازه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱۴ ساعت قبل، m.reza گفته است:

سلام

سلام دوست عزیز

این کنترلر تا چه مقدار argb رو میتونه کنترل کنه؟؟؟ 

من یه باکس دارم توی کیس که داخلش یک متر argb استفاده شده، میخوام اون + سه تا فن argb رو وصل کنم بهش

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

سلام دوست عزیز

این کنترلر تا چه مقدار argb رو میتونه کنترل کنه؟؟؟ 

من یه باکس دارم توی کیس که داخلش یک متر argb استفاده شده، میخوام اون + سه تا فن argb رو وصل کنم بهش

سلام
من خودم این مدل رو ندارم . اما دیگه یک متر رو قاعدتا باید ساپورت کنه . دفترچه ای چیزی هم ازش نتونستم پیدا کنم . شما میخوای مطمئن شی یا با پشتیبانی سایت raidmax تماس بگیر یا از لیون بپرس ؛ میتونن از روی دفترچه ش مشخصاتش رو ببینن .

۱۶ ساعت قبل، ABDEMOHAMMAD گفته است:

شما برای این مورد که میخوای ببینی آدرس دهی کنترلر گرین مثل سایر کنترلر های استاندارد هست یا نه و اینکه میشه به کولر سیلوراستون وصلش کرد ، توی فروم گرین از خودشون سوال کنید .
اگر بصورت استاندارد ساخته شده باشه ، نهایتا با پیدا کردن پین های 5V+ , GND , DATA از بین 6 تا پین کنترلر میشه بصورت دستی به کولر سیلوراستون وصلش کنید ( این مورد رو حتما از قبل ، از گرین جویا بشید در غیر اینصورت به نورپردازی کولر آسیب میزنید )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...