رفتن به مطلب

حجم بسته های اینترنت در شرکت ها (TD-LTE)

nyper
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
وقت بخیر
4 تا سوال دارم:

1- چرا حجم شرکت های اصلی ارائه دهنده TD-LTE انقدر کمه؟ و چطوریه که شرکت های دیگه میتونن با همون تجهیزات شرکت اصلی حجمای بیشتری ارائه بدن؟

2- من هم آنتن همراه اول خوبی دارم هم ایرانسل. ولی خب حجم این شرکت ها خیلی کمه و اصلا جوابگوی نیاز من نیست. مجبورم از شرکت های فرعی بخرم. شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟

خودم رو آسیاتک یکم شک دارم چون کاربران ADSL اش زیاد راضی نیستن نمیدونم TD-LTE هم اینطوری باشه یا نه. با توجه به اینکه آسیاتک از دکل های ایرانسل استفاده میکنه؟

3- اگه من تو خونه با نت موبایل سرعت خوبی میگیرم لزوما میتونم با TD-LTE هم همون سرعت رو بگیرم؟ نرم افزاری هست که بشه باهاش اینو چک کرد؟

4- پشتیبان ایرانسل بهم گفت که آپلود TD-LTE زیاد خوب نیست و اگه آپلود واست مهمه 4G بخر. کسی تجربه استفاده داره؟

پیشاپیش ممنونم از همه دوستان.

لینک به دیدگاه

سلام

FD که همون خط گوشی هست با TD باند هاشون فرق داره ، FD سرعت خیلی بیشتری داره.

این احتمالا کمک کنه برای انتخاب سرویس

https://www.shabakeh-mag.com/purchase-guide/internet-quotation/17676/مقایسه-قیمت-و-حجم-اینترنت-ثابت-td-lte-ده-شرکت-ارائه‌دهنده

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...