رفتن به مطلب

درامد تایپ کردن چطوره ؟

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

یکی از دوستان من حسابداره و دنبال راهی هست برای کسب درامد از وقت هایی که بیکاره، تایپ رو هم دوست داره، به نظر شما از نظر مالی ارزش داره اگر از اینترنت سفارش بگیره و انجام بده ؟

لینک به دیدگاه

درامد که چه عرض کنم. عوارض اون تایم تایپ کردن و نگاه کردن به مانیتور و کیبرد و گردنو کمر  بنظرم عوارض خیلی بدتری داره. . بیشتر اسیب مییزنه به ادم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، milad.azn گفته است:

درامد که چه عرض کنم. عوارض اون تایم تایپ کردن و نگاه کردن به مانیتور و کیبرد و گردنو کمر  بنظرم عوارض خیلی بدتری داره. . بیشتر اسیب مییزنه به ادم

😂😂

موافقم

لینک به دیدگاه

دیگه صفحه ای کار نمیکنن نمیصرفه احتمالا کتابی هزار تومن......سایتا که معمولا مفت خور و دنبال حمال میگردن احتمالا نیاز به مدرک ارشد هم داشته باشی🙄این الان چیزیه که همه می خوان....شایدم سی سال تجربه تایپ

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

دیگه صفحه ای کار نمیکنن نمیصرفه احتمالا کتابی هزار تومن......سایتا که معمولا مفت خور و دنبال حمال میگردن احتمالا نیاز به مدرک ارشد هم داشته باشی🙄این الان چیزیه که همه می خوان....شایدم سی سال تجربه تایپ

آره، درست میگی، چیزی که برام عجیبه اینه که دوستم از تایپ خوشش میاد، جالبه. ندیده بودم کسی از تایپ خوشش بیاد. 

چون آدم خوبیه خواستم کمکش کنم که ظاهرا نمیشه

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Mehrdad.۹۳ گفته است:

آره، درست میگی، چیزی که برام عجیبه اینه که دوستم از تایپ خوشش میاد، جالبه. ندیده بودم کسی از تایپ خوشش بیاد. 

چون آدم خوبیه خواستم کمکش کنم که ظاهرا نمیشه

بستگی به خودش داره نهایتا. نصف شغل های جامعه مستقیم رو سلامت ادم تاثیر منفی داره. اگر بتونه تو شرایط ایده ال کار کنه و کلا نگاه مانیتور نکنه که خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه

۲۳ ساعت قبل، Mehrdad.۹۳ گفته است:

درود دوستان

یکی از دوستان من حسابداره و دنبال راهی هست برای کسب درامد از وقت هایی که بیکاره، تایپ رو هم دوست داره، به نظر شما از نظر مالی ارزش داره اگر از اینترنت سفارش بگیره و انجام بده ؟

ارزشش رو نداره

لینک به دیدگاه

الان سرویس های تایپ صوتی خیلی رایج شده که نیاز به تایپ رو کم میکنه ، نهایتش اینه که غلط املایی میگیرید ، چون هوش مصنوعیه و اشتباه هم میکنه

speechtexter.com

یا مثلا تو Google Drive میتونید عکس آپلود کنید ، متن هاشو شناسایی میکنه و بهتون تحویل میده

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است:

الان سرویس های تایپ صوتی خیلی رایج شده که نیاز به تایپ رو کم میکنه ، نهایتش اینه که غلط املایی میگیرید ، چون هوش مصنوعیه و اشتباه هم میکنه

speechtexter.com

یا مثلا تو Google Drive میتونید عکس آپلود کنید ، متن هاشو شناسایی میکنه و بهتون تحویل میده

البته که هنوز خیلی دقیق نیست ولی جالبه

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، Mehrdad.۹۳ گفته است:

البته که هنوز خیلی دقیق نیست ولی جالبه

درود

رشد این گونه سرویس ها زیاد شده و به لطف هوش مصنوعی عملکردشونم روز به روز بهتر میشه برای مثال iotype که یک سرویس دهنده فارسی هست و عملکردش واقعا عالیه پیشنهاد میکنم برای نمونه از امکان رایگان یه تستی بزنید حتما به دلتون میشینه 😊

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، abidi گفته است:

درود

رشد این گونه سرویس ها زیاد شده و به لطف هوش مصنوعی عملکردشونم روز به روز بهتر میشه برای مثال iotype که یک سرویس دهنده فارسی هست و عملکردش واقعا عالیه پیشنهاد میکنم برای نمونه از امکان رایگان یه تستی بزنید حتما به دلتون میشینه 😊

هوش مصنوعی هم چیز جالبیه واقعا

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱/۱۳ در ۲۲:۵۴، smhk گفته است:

اگه می خواد خودش آگهی بزنه بهتره فکر کنم سودش بیشتر باشه

اونطوری صد در صد بهتره ولی بهتره منصرفش کنم، زحمتش زیاد و پولش کمه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...