رفتن به مطلب
  • 4

تجربه دوستان از گوشی poco x3pro

satar84
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان

میخوام این گوشی را خرید کنم

دوستانی که دارند نظرشون رو بگن و تجربه استفاده از این گوشی

میخواستم ردمی نت 10 پرو بگیرم که نظرات را در فروشگاه خوندم نظرم تغییر کرد

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• -2

poco F3 خریدم روز اول افتاد صفحه اش شکست ، تاچش دچار مشکل شد، قاب پشتش شیشه ای هست شیشه صاف هم نیست هر جا بزاری سُر میخوره میوفته ، چند بار افتاده و شکستگیش حتی بیشتر هم شده، قاب براش بزاری اینقدر داغ میکنه که حد نداره

به نظرم شیائومی نگیر حالا این نظر منِ ، خود گوشی خیلی سنگینه ، سیستم عاملش به اندازه یه سامسونگ با رم 4 هم نیست حالا شاید OS رو بخوای عوض کنی ولی گول 120 هرتزشم نخور تو گیم چنان داغ میکنه که باید تنظیمات بیاری پایین عین PC که CPU Throttling میشه موقع داغی فریمت میرسه 15 و 20 البته میتونی براش فن بخری ، بازار شیائومی داغِ و طرفدارش زیاد ، قبل اینم نوت هشت پرو داشتم که هی ریستارت میشد پشت سر هم سازگاری با یه سری هندزفری بلوتوث ها رو نداشت و موقع پخش موسیقی یهو قاطی میکرد، فلش کردیم درست نشد گفتن حافظه داخلی صدمه دیده ، بعد دو سال اینطوری شد منم فعلا با گوشی شکسته..در واقع تیکه تیکه  شده دارم روزی میگذرونم بخوام بفروشم میدم درستش کنن

برو سامسونگ و هوآوی بگیر یا از این اپل 13 تومانی ها شرف داره به این شیائومی😑

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• -5

سلام

من هواوی رو همچنان به این برند ترجیح میدم !

------------------------------------------------------------------------

با وجود تحریم ها شاید کمی کار کردن باهاش مشکل باشه . ولی بازم همچنان اصالت واقعی خودش رو حفظ کرده !

برعکس این برند های تازه به دوران رسیده که همش تبلیغه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...