رفتن به مطلب
  • 4

تجربه دوستان از گوشی poco x3pro

satar84
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان

میخوام این گوشی را خرید کنم

دوستانی که دارند نظرشون رو بگن و تجربه استفاده از این گوشی

میخواستم ردمی نت 10 پرو بگیرم که نظرات را در فروشگاه خوندم نظرم تغییر کرد

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 1

سلام

من برای خانومم مدل gt رو از دیجی کلا گرفتم.

جدا از اینکه توی پردازنده و اینا تفاوت دارن نسخه gt شارژر 67 وات داره که محشره

و چون همیشه خانومم از سرعت شارژ گوشی قبلیش اعتراض داشت با این در عرض نیم ساعت فول میشه

صفحه که یکی هست و واقعا هم کیفیت خوبی داره

سرعت روون در اجرای برنامه ها و بازی ها

من که A52 سامسونگ دارم و پول بیشتری دادم فقط پول اسم سامسونگ رو دادم و یه وقتایی دو دل میشم!!!🤔

لینک به دیدگاه

• 1
۲ ساعت قبل، satar۸۴ گفته است:

سلام دوستان

میخوام این گوشی را خرید کنم

دوستانی که دارند نظرشون رو بگن و تجربه استفاده از این گوشی

میخواستم ردمی نت 10 پرو بگیرم که نظرات را در فروشگاه خوندم نظرم تغییر کرد

سلام

گوشی خوبیه در رنج قیمتی فوق العادست ولی اگه کمی هزینه کنید به نظر f3 گزینه بهتری هست. اگه هزینه بیشتری کنید moto edge s30 (g200 5g ) خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

• 1

درود

تجربه خرید و استفاده طولانی مدت این مدل رو برای خودم نداشتم ولی برای چند نفر خریدم و باهاش کار کردم به طور کلی گوشی خوب و قدرتمندی هست ولی یسری ایرادات داره که ممکنه براتون جالب باشه

توی گذاشتن پستای اینستا دوتا گوشی که تست کردم مشکل داشتن ( 128 و 256 پرو ) با هیچ طرفند و آپدیتیم نشد درستشون کرد !

یک مشکل دیشگشون که توی 256 فقط دیدم پاک شدن یسری برنامه ها بدون هیچ دلیلی بود ! چند بار مثلا 30 تا آپ نصب کردم بعد چند روز بدون هیچ دلیلی نصفشون پاک شده بود ! 🙄

یک مشکل دیکه پاک شدن کش و تنظیمات برنامه ها بود مثلا کلی با یک برنامه کار میکنی و تغییرات میدی بعد میای میبینی کلا انگار از صفر نصبش کردی !!! 😐

به طور کلی همه ی نسخه ها این ایرادات رو ندارن و یکم به شانس بستگی داره با این حال نرم افزار شیائومی یکم هنوز جای کار داره و بایستی ایراداتش رو با آپدیت برطرف کنن تا به پختگی کامل برسه

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

• 1

Poco x3 pro بشدت داغ می‌کنه و ارزش خرید نسبت به Poco x3 gt را نداره. من خودم gt دارم واقعا عالی هست هیچ مشکلی ندارم باهاش بعد از سه ساعت بازی دما نهایت 45 درجه میشه. از نظر پردازنده هم قویتر از pro هست . ولی اگه پول داشتم honor 50 می‌خریدم. سامسونگ هم فقط سری s و note بدک نیست سریa ارزش خرید ندارن. 

لینک به دیدگاه

• 1

کلا نظرم از خرید گوشی های هواوی و شیائومی برگشت و بیشتر راغب شدم همون سامسونگ بخرم.

لینک به دیدگاه

• 1

تا وقتی اپل و سامسونگ هست من سراغ هیچ گوشی نمیرم

لینک به دیدگاه

• 1

چندین ساله از گوشی های شیائومی استفاده میکنم این مشکلاتی رو که دوستان میگن رو تاحالا ندیدم حتی دوستان واقوام هم که از این گوشی استفاده کردن هم این مشکلات رو نداشتن

لینک به دیدگاه

• 0

سلام من پرو ندارم اما سری gt رو پسر داییم گرفته میگه هم تو گیم خوبه هم کیفیت صفحش خیلی خوبه نسبت به ip های دیگه کیفیت بهتری داره

ردمی نوت ۱۰ پرو رو زیاد پیشنهاد نمیکنم

لینک به دیدگاه

• 0

بنده 6 ماهه که دارم.نقاط قوتش پردازنده و  رم قدرتمند 8 گیگ و حافظ بسیار زیاد250 گیگ نمایشگر 120 هرتزی صدای عالی و کلی امکانات دیگه.نسبت به قیمت عالیه

دوربین سلفیش خیلی خوبه اما چندتا نکته که من تجربه کردم و زیاد دلمو نگرفته دوربین اصلیش هست که کیفت زیادی نداره و یکی دیگه بزرگی و سنگین بودنش هست

لینک به دیدگاه

• 0

گوشی خوبیه ولی poco x3 gt بهتره

سعی کن مدل gt را بخری اختلاف قیمت کمی داره ولی هم باگ های کمتری داره هم دوربین و صفحه نمایش و شارزر بهتری داره و پردازنده هاشون هم تقریبا تو یک سطحه!

لینک به دیدگاه

• 0
۸ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

poco F3 خریدم روز اول افتاد صفحه اش شکست ، تاچش دچار مشکل شد، قاب پشتش شیشه ای هست شیشه صاف هم نیست هر جا بزاری سُر میخوره میوفته ، چند بار افتاده و شکستگیش حتی بیشتر هم شده، قاب براش بزاری اینقدر داغ میکنه که حد نداره

به نظرم شیائومی نگیر حالا این نظر منِ ، خود گوشی خیلی سنگینه ، سیستم عاملش به اندازه یه سامسونگ با رم 4 هم نیست حالا شاید OS رو بخوای عوض کنی ولی گول 120 هرتزشم نخور تو گیم چنان داغ میکنه که باید تنظیمات بیاری پایین عین PC که CPU Throttling میشه موقع داغی فریمت میرسه 15 و 20 البته میتونی براش فن بخری ، بازار شیائومی داغِ و طرفدارش زیاد ، قبل اینم نوت هشت پرو داشتم که هی ریستارت میشد پشت سر هم سازگاری با یه سری هندزفری بلوتوث ها رو نداشت و موقع پخش موسیقی یهو قاطی میکرد، فلش کردیم درست نشد گفتن حافظه داخلی صدمه دیده ، بعد دو سال اینطوری شد منم فعلا با گوشی شکسته..در واقع تیکه تیکه  شده دارم روزی میگذرونم بخوام بفروشم میدم درستش کنن

برو سامسونگ و هوآوی بگیر یا از این اپل 13 تومانی ها شرف داره به این شیائومی😑

سلام دوست عزیز 

من الان ۱سال نسخه رم۸ Poco f3 دارم و حدودا ۳تا دیگه هم واسه فامیل نزدیک گرفتم

وهیچکدوم اینا که شما گفتی ندیدم 

در یک کلام یه قاتل پرچمدار عالیه 

لینک به دیدگاه

• 0

کیفیت و دقتی که هواوی تو محصولاتش داره هیچ برندی نداره و این واقعا ثابت شده است.

ولی خب تنوع محصولاتش خیلی کم ه و مشکل تحریم های گوگل هم هست. 

خود من هم به همین دلیل به سمت شیايومی رفتم و چاره ای نیست.

لینک به دیدگاه

• 0

پیشنهاد دوستان بین این دو گوشی چیه؟

s21fe & Xiaomi 12

کیفیت دوربین مهمه برام اگه مورد بهتری بود تا محدوده قیمت 16 بگید .

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

• 0

ب نسبت قیمت و مشخصات روی کاغذ خب صد در صد ارزش داره ولی چند نکته هس ک باید بدونین.

نظر شخصی...بشدت رابط کاربری مزخرفی دادهکلا شیائومی...مشخصات سخت افزاری ک میبینین روی کاغذ دهن پر کن هستن و در عمل با توجه ب مشخصات راضیتون نمیکنه...

مشکل سی پی یو و گیر کردن روی آرم،مخصوصا مخصوصا سری پوکوهای شیائومی ک تو سری های جدید مثل F3 تقریبا رفع شده ولی خوراک M3 بود!

جای شما باشم ب برندای دیگه فکر میکنم مخصوصا من ک نمیتونم با رابط کاربریش کنار بیام!

لینک به دیدگاه

• 0
هم اکنون، Devil۶۹Devil گفته است:

بشدت رابط کاربری مزخرفی دادهکلا شیائومی

کاملا با این قسمت حرفشون موافقم

من تاحالا با هواوی، شیائومی و سامسونگ کار کردم

بنظرم شیائومی بدترین رابط کاربری رو داره اصلا کار باهاش راحت نیست

ولی سامسونگ رابط کاربریش خیلی یوزرفرندلی تره بنظرم

البته یه چیز کاملا شخصی و سلیقه ایه

با سلیقه ی من اصلا همخوانی نداشت شیائومی

لینک به دیدگاه

• 0

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرام

ممنون از دوستانی که بنده رو راهنمایی کردند

ولی اینقدر از گوشی های چینی بد میگند تو نظرات فروشگاه ها که کلا نظرم تغییر کرد و بیشتر به همون سامسونگ راغب شدم

موتشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۱/۱/۱۶ در ۰۰:۱۱، koorosh kabir گفته است:

پیشنهاد دوستان بین این دو گوشی چیه؟

s21fe & Xiaomi 12

کیفیت دوربین مهمه برام اگه مورد بهتری بود تا محدوده قیمت 16 بگید .

s21fe-sd888

لینک به دیدگاه

• 0

18 شهریور 1400 یه گوشی POCO M3 واسه داداش ام خریدم ...

چند روز پیش یهویی خاموش میشه و دیگه بعد اون روشن نشد که نشد ......

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

111111.jpg

لینک به دیدگاه

• 0

شیائومی خیلی رابط کاربریش اشغالیه

بماند که در دراز مدت معمولا بعد از 2 سال مشکلات هنگ  سنگینی و باگاش شروع میشه که خب قاعدتا اندروید همش همینه ولی توی شیائومی خیلی بیشتر

لینک به دیدگاه

• 0
۲۵ دقیقه قبل، invoker گفته است:

18 شهریور 1400 یه گوشی POCO M3 واسه داداش ام خریدم ...

چند روز پیش یهویی خاموش میشه و دیگه بعد اون روشن نشد که نشد ......

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

111111.jpg

این مورد رو من خیلی شنیدم و به همین علت تصمیم کلا عوض شد میگن همه چیز فقط روی کاغذ هست ولی در عمل متاسفانه جالب از اب در نیومده

لینک به دیدگاه

• 0

بنظرم اگر براتون مقدور هست از لحاظ مالی a52s-128gb خریداری کنید،پشیمونتون نمیکنه،6ماهی که مورد استفادم قرار گرفته(A52s-256gb-8gb) ،برای منی که کاربری معمولی دارم و همچنین کیفیت عکاسی مهم هست برام ،1روز کامل رو کاملا پاسخگو بوده،حتی درمسافرت.

رابط کاربری،پشتیبانی نرمفزاری مناسب اگر میخواید، برید سمت سامسونگ .(البته که هر نسخه از گوشی سامسونگ خوب نیست و من بشخصه چیپست مورد بکار گرفته شده در گوشی برام مهم هست که کوالکام حتما باشه)

۲۰۲۲۰۲۱۰_۲۱۰۷۰۰.jpg

۲۰۲۲۰۳۰۳_۰۸۴۳۵۱.jpg

۲۰۲۲۰۳۰۳_۱۵۱۹۳۷.jpg

۲۰۲۲۰۳۲۱_۰۹۲۸۱۷_۰۵.jpg

۲۰۲۱۱۱۰۸_۰۷۳۵۳۲.jpg

۲۰۲۲۰۱۲۳_۰۷۵۱۳۹.jpg

لینک به دیدگاه

• 0
هم اکنون، yasin۱۳۸۰ گفته است:

بنظرم اگر براتون مقدور هست از لحاظ مالی a52s-128gb خریداری کنید،پشیمونتون نمیکنه،6ماهی که مورد استفادم قرار گرفته(A52s-256gb-8gb) ،برای منی که کاربری معمولی دارم و همچنین کیفیت عکاسی مهم هست برام ،1روز کامل رو کاملا پاسخگو بوده،حتی درمسافرت.

رابط کاربری،پشتیبانی نرمفزاری مناسب اگر میخواید، برید سمت سامسونگ .(البته که هر نسخه از گوشی سامسونگ خوب نیست و من بشخصه چیپست مورد بکار گرفته شده در گوشی برام مهم هست که کوالکام حتما باشه)

۲۰۲۲۰۲۱۰_۲۱۰۷۰۰.jpg

۲۰۲۲۰۳۰۳_۰۸۴۳۵۱.jpg

۲۰۲۲۰۳۰۳_۱۵۱۹۳۷.jpg

۲۰۲۲۰۳۲۱_۰۹۲۸۱۷_۰۵.jpg

۲۰۲۱۱۱۰۸_۰۷۳۵۳۲.jpg

۲۰۲۲۰۱۲۳_۰۷۵۱۳۹.jpg

سلام

ممنون از شما اتفاقا بنده هم همین مدل رو مد نظر دارم البته نه اسش رو و فقط a52

لینک به دیدگاه

• -1

من این گوشیو دارم در یک‌کلام عالیه پردازنده بسیار قدرتمندی داره شارژر 35واتی داره تقریبا 1ساعته شارژ میشه نمایشگر120هرتزی 

تنها ایرادی که داره یه خورده وزنش زیاده صفحه نمایشش امولد نیست

ویرایش شده توسط CAPITAN PRICE
لینک به دیدگاه

• -1

اگر برند پرست نیستید واقعا گوشی خوبیه. چه روی کاغذ و چه درعمل واقعا قدرتمنده. اگر ب سایت موبایل دات ای ار برید بخش کامنت هاشو مطالعه کنید مشکلات شایع اش رو توی کامنت ها گفتن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...