رفتن به مطلب

نیازمند یاری سبز شما دوستان هستیم.

zen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز. 

یه خانومی هست که چند ساله طلاق گرفته و اگه اشتباه نکنم یه پسر بچه  12 ساله داره که دیابت داره و یه دختر 3  ساله داره گوشی این بنده خدا خراب میشه و قابل تعمیر نیست همین گوشی را بنده پارسال براشون خریده بودم و الان وضع مالی بنده خوب نیست ولی هر ماه دارم کمک میکنم به هر طریقی امسال هم براشون یه تلویزیون خریدم . کاری که از شما می‌خوام زیاد زمان بر نیست . شاید اسم سایت بیت پین را شنیده باشید اگه بتونم 107 نفر را ثبت نام کنم میتونم یه گوشی بگیرم و تقدیم این خانواده کنم تا 30 فروردین ماه هم بیشتر زمان نداره. هرچی از خدا بخواین به شما دوستان بده . خواستید عکس از کارت دیابت پسرش هم را میتونم آپلود کنم. 

حتما حتما با لینک زیر ثبت نام کنید تا امتیاز حساب بشه.

https://bitpin.ir/signin/?ref=d9qZMyTY

نکته خیلی خیلی مهم فقط احراز هویت مرحله دوم را انجام بدن دوستان با تشکر.

ویرایش شده توسط zen
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

بنده ثبت نام کردم . ایشالا که زودتر مشکلشون حل بشه

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، milad.azn گفته است:

بنده ثبت نام کردم . ایشالا که زودتر مشکلشون حل بشه

با سلام خدا خیرتون بده. فقط دوستان باید تا سطح 2 انجام بشه ‌‌

Screenshot_2022-04-12-23-30-45-348_com.android.chrome.jpg

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، zen گفته است:

با سلام خدمت دوستان عزیز. 

یه خانومی هست که چند ساله طلاق گرفته و اگه اشتباه نکنم یه پسر بچه  12 ساله داره که دیابت داره و یه دختر 3  ساله داره گوشی این بنده خدا خراب میشه و قابل تعمیر نیست همین گوشی را بنده پارسال براشون خریده بودم و الان وضع مالی بنده خوب نیست ولی هر ماه دارم کمک میکنم به هر طریقی امسال هم براشون یه تلویزیون خریدم . کاری که از شما می‌خوام زیاد زمان بر نیست . شاید اسم سایت بیت پین را شنیده باشید اگه بتونم 107 نفر را ثبت نام کنم میتونم یه گوشی بگیرم و تقدیم این خانواده کنم تا 30 فروردین ماه هم بیشتر زمان نداره. هرچی از خدا بخواین به شما دوستان بده . خواستید عکس از کارت دیابت پسرش هم را میتونم آپلود کنم. 

https://bitpin.ir/signin/?ref=d9qZMyTY

سلام 

انشاالله خدا تمام بیماران این خاک شفا بده 

با سه تا سیمکارت ثبتنام کردن به امید خدا که به چیزی که نیت کردین برسین فقط یک سوال متوجه شدم درون سایت قسمت تکمیل احراز هویت داره ایا نیاز هست احراز هویت تکمیل کنیم ؟ میترسم دوستان تکمیل نکنن و شماهم بهش اشاره ای نکردین و این عمل بی نتیجه بشه 

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است:

سلام 

انشاالله خدا تمام بیماران این خاک شفا بده 

با سه تا سیمکارت ثبتنام کردن به امید خدا که به چیزی که نیت کردین برسین فقط یک سوال متوجه شدم درون سایت قسمت تکمیل احراز هویت داره ایا نیاز هست احراز هویت تکمیل کنیم ؟ میترسم دوستان تکمیل نکنن و شماهم بهش اشاره ای نکردین و این عمل بی نتیجه بشه 

سلام تشکر دوستان که ثبت نام کردم مرحله دوم احراز هویت را انجام بدن برای با کارت ملی خانواده خودشون هم ثبت نام کنم تا زودتر به این 320 امتیاز که نیاز هست برسیم . و کمکی به این خانواده کرده باشیم با تشکر از دوستان.

لینک به دیدگاه

دوستانی که ثبت نام کردن حتما اهراز هویت سطح دوم را انجام بدن . خدا پشت و پناه شما دوستان باشه و به حق همین ماه عزیز هرچی بخواین خدا به شما بده . دوستان خواهشا در این امر خیر ما را کمک کنن تا به تعداد 107 ثبت نام تا 30 فروردین برسیم. با تشکر.

لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، zen گفته است:

با سلام خدا خیرتون بده. فقط دوستان باید تا سطح 2 انجام بشه ‌‌

Screenshot_2022-04-12-23-30-45-348_com.android.chrome.jpg

احراز سطح 2 هم انجام دادم ........تا تایید کنن.

لینک به دیدگاه

۳۱ دقیقه قبل، milad.azn گفته است:

احراز سطح 2 هم انجام دادم ........تا تایید کنن.

تشکر از شما دوست عزیز دوستان لطفاً همکاری کنید تا 30 فروردین باید 107 نفر ثبت نام کنم با تشکر از دوستان.

لینک به دیدگاه

دوستان  زیاد زمان نموده تو انجمن لیون بالا 1000 نفر عضو داره و فقط دو نفر ثبت نام کردن. با یه ثبت نام دل کسی را شاد کنید دوستان.

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، AnSaWR گفته است:

سلام تا سطح 2 تکمیل کردم

چند نفر مونده؟

سلام تشکر از شما دوست عزیز کلا 4 نفر ثبت شده این بده دوستان در این امر خیر شرکت کنید‌ با تشکر اونهایی که ثبت نام کردن اگر امکانش هست برای خانواده خودشون هم ثبت نام کنم تا زود به 107 نفر ثبت نام برسیم. دوستان نگران نباشید سایت اطمینانی هست خودم پارسال 2 میلیون بیبی دوج خریدم از این سایت یا خیال راحت ثبت نام کنی. مثلا بالای 1000 نفر در انجمن وجود داره یعنی 107 ثبت نام واقعا نباید سخت باشه یک همت کنید دوستان با تشکر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، zen گفته است:

سلام تشکر از شما دوست عزیز کلا 4 نفر ثبت شده این بده دوستان در این امر خیر شرکت کنید‌ با تشکر اونهایی که ثبت نام کردن اگر امکانش هست برای خانواده خودشون هم ثبت نام کنم تا زود به 107 نفر ثبت نام برسیم. دوستان نگران نباشید سایت اطمینانی هست خودم پارسال 2 میلیون بیبی دوج خریدم از این سایت یا خیال راحت ثبت نام کنی. مثلا بالای 1000 نفر در انجمن وجود داره یعنی 107 ثبت نام واقعا نباید سخت باشه یک همت کنید دوستان با تشکر.

چون احراز هویت کامل میخواد خیلیها جلو نمیان

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

درسته..همونطور که دوستمون میگه چون احراز هویت و تصویر کارت ملی میخواد دوستان سختشونه:)

اگه نقدا طلب همیاری میخواستی شاید نتیجه بخش تر میبود

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...