رفتن به مطلب

شبیه‌ساز رانندگی

Alirezatha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان گل انجمن

بعد از 2 سال بلاخره شکر خدا موفق شدم ست Driving Simulator ام رو کامل کنم و راه اندازیش کنم

البته چند سال پیش یه فرمون لاجیتک g29 داشتم که فروختم و ست شبیه ساز کامل خریدم

ولی خوب طبیعتن هیچ مهارت یا تجربه ای تو این  زمینه ندارم و خیلی ممنون میشم اگر شما تجربه استفاده از شبیه ساز رو دارین راهنماییم کنین

مشخصات شبیه ساز ( بودجه ام به DD نرسید و در برنامه ام برای آینده هست ولی فعلن از ست تراستمستر میخوام شروع کنم)

کاکپیت dxracer

فرمون Thrustmaster t300rs alcantara

th8a shifter

tlcm pedal (load cell)

گیم هایی که پلی میدم

F1 2021 / Dirt / FH5 / ETS 2

سایر بازی ها مثل استو کورسا رو نیازی ندارم پلی بدم مگر اینکه بنظرتون به جهت آموزش نیاز باشه وگرنه هدفم از خرید شبیه ساز رانندگی حرفه ای تو این 4 بازی بود.(به دلایل خاص)

اگر از دوستان تجربه ای در این زمینه داره لطف میکنه بگه چطور میتونم تو این زمینه حرفه ای تر بشم و این مسیر آماتور به یک درایور واقعی چطور باید طی بشه.

لینک به دیدگاه

سلام. هدف باید ببینی چیه. تولید محتوی هست، حرفه ای شدن و رقابت آنلاین هست، همین طوری عشقو حال هست. وگرنه حرفه ای شدن فقط به قفلی زدن و تایم زدنه. بعدش کسی بیاد به بازی هایی مثل iRacing وارد بشه که به فرض نتیجه بگیره از وقتی که صرف کرده. مثل این میمونه من برم کلی سخت افزار بخرم به امید اورکلاک ولی به فرض تو سایت hwbot ثبت نکنم. آره یه چیزایی یاد میگیرم ولی حرفه ای کار نمیشه چون حرفه ای شدن به رقابت و پلکیدن با حرفه ای ها و تبادل اطلاعات/تجربه با اونها خلاصه میشه، حالا تو هر ضمینه ای. پیشنهاد میکنم علی جان یه چند تا کانال یوتیوب که در این حوضه فعالیت دارن سر بزنید و ببنید تو فاز کدوم قرار میگیرید. یه goose نامی بود که با شبیه ساز دریفت میزد یعنی تمرکزش فورمولا دریفت هست، من خیلی خوشم اومد نسبت به شبیه ساز هایی مثل کورسا که تمرکزشون پیست و کلاس GT هستن (خودم دیگه از پیست زده شدم بس که گرن توریزمو بازی کردم، این نسخه آخرم که گند زد).

لینک به دیدگاه

۲۴ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

سلام. هدف باید ببینی چیه. تولید محتوی هست، حرفه ای شدن و رقابت آنلاین هست، همین طوری عشقو حال هست. وگرنه حرفه ای شدن فقط به قفلی زدن و تایم زدنه. بعدش کسی بیاد به بازی هایی مثل iRacing وارد بشه که به فرض نتیجه بگیره از وقتی که صرف کرده. مثل این میمونه من برم کلی سخت افزار بخرم به امید اورکلاک ولی به فرض تو سایت hwbot ثبت نکنم. آره یه چیزایی یاد میگیرم ولی حرفه ای کار نمیشه چون حرفه ای شدن به رقابت و پلکیدن با حرفه ای ها و تبادل اطلاعات/تجربه با اونها خلاصه میشه، حالا تو هر ضمینه ای. پیشنهاد میکنم علی جان یه چند تا کانال یوتیوب که در این حوضه فعالیت دارن سر بزنید و ببنید تو فاز کدوم قرار میگیرید. یه goose نامی بود که با شبیه ساز دریفت میزد یعنی تمرکزش فورمولا دریفت هست، من خیلی خوشم اومد نسبت به شبیه ساز هایی مثل کورسا که تمرکزشون پیست و کلاس GT هستن (خودم دیگه از پیست زده شدم بس که گرن توریزمو بازی کردم، این نسخه آخرم که گند زد).

هدف تولید محتواست که البته لازمه اش حرفه ای شدنه ولی حالا نه لزومن حرفه ای شدن در حد مسابقات حساس که میلی ثانیه مهمه

با اون بحث زمان گذاشتنش کاری ندارم که میذارم

کانال یوتوب هم زیاد پیدا کردم اطلاعات خوبی هم از اون طریق کسب کردم ولی خوب یکی از مشکلاتی بهش برخوردم الان

انجام درست تنظیمات فرمون و تیونینگ هر ماشین تو هر گیم بر اساس اهدافم هست مثلن تو گیمی مثل F1 باید طوری تنظیم کنم که بالاترین سرعت رو داشته باشم یا ازون طرف تو گیمی مثل فورزا باید بتونم حرکات نمایشی خوب انجام بدم

یه سری توتوریال دیدم که معنی هر فیلد رو تو تنظیمات بفهمم

ولی هنوز با گوشت و پوستم درک نکردم هر کدومشون چیکار میکنه تا بتونم دقیقن بر اساس سبک رانندگی خودم تنظیمشون کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند برات تموم شد همه اینا ؟

بقیش با اجازه استارتر عزیز

من در نظر داشتم شبیه ساز و فرمون از اینجور چیزا بگیرم برای خونه اونایی که رانندگی ضعیفی دارن بشینن تمرین کنن 

میشه همچین چیزی ؟ چقدر بودجه میخواد هیچ اطلاعاتی ندارم

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

چند برات تموم شد همه اینا ؟

بقیش با اجازه استارتر عزیز

من در نظر داشتم شبیه ساز و فرمون از اینجور چیزا بگیرم برای خونه اونایی که رانندگی ضعیفی دارن بشینن تمرین کنن 

میشه همچین چیزی ؟ چقدر بودجه میخواد هیچ اطلاعاتی ندارم

فرمون 12

کاکپیت 9

پدال 8

شیفتر 4

ضمنن خیر نمیشه  یا بهتر بگم با تجربه من اینطوری نبود تجربه ای که من از شبیه ساز داشتم با رانندگی واقعی در زندگی متفاوته  چه برای خودرو دستی و چه اتوماتیک

لینک به دیدگاه

حله پس بیس راهو اومدی. دیگه بقیش میشه ساختن ماسل مموری/تمرین. برام فقط جالبه که چندتا سبک رو میتونی با هم بری. من با گیم پد هم هیچ وقت دوتا بازی تو یه سبک رو باهم پیش نمیبرم چون قاطی میکنم که البته آدم با آدم فرق میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...