رفتن به مطلب

قیمت گذاری بر روی دو باندل

MiladZQ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

کورای سون 3770 / گیگابایت Z68P-DS3 (rev. 2.0) - چهار تا رم چهار (DDR3 / 1600)

ایسوس PRIME H310M-K R2.0 / یدونه رم 16 (DDR4 / 2666)

باندل اولی رو توی بازار قیمت کردم گفت 5200 (اگه اشتباه نکنم) ، *ضمناً مادربرد باندل دوم تا اگوست 2023 گارانتی داره - رم 16 هم گارانتی مادام آواژنگ داره
دو تا از رم های باندل اولی هم گارانتی مادام العمر آونگ دارن ولی بعید میدونم دیگه گارانتی داشته باشن چون تولید شون تا الان باید متوقف شده باشه.

پیشاپیش ممنون ❤️

لینک به دیدگاه

اولی 6 تا 6500  اگه کولر هم داشته باشه و خیلی تمیز و بدون مشکل دما و اینطور موارد باشه

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

اولی 6 تا 6500

ممنون ❤️ توی بازار هم میشه با این قیمت فروختش؟

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

ممنون ❤️ توی بازار هم میشه با این قیمت فروختش؟

بله اگه تشریف ببرید بازار برره میتونید مثل کولی بود اجناس مینداخت به برره ای ها. اونجا به این قیمت بفروشید وگرنه دوسه سال اگه بتونید صبرکنید شاید فروش رفت

از شخصی ک همون باندل داره و نتونسته دوسال ونیمه بفروشه انتظار داری بهت قیمت بده؟؟؟؟

اون ک از خداشه ده تومن فروش بره

به این قیمت ها اینجا نمیتونی بفروشی.بازم قیمت اولت مقداری بهتربود اگه واقعا ۵۲۰۰ خریدن فوری بده بره مطمئن باش همین یارو هم ازت ادرس میگیره بره اونجا بفروشه البته اگه تونستی بفروشی

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، hamid5566 گفته است:

بله اگه تشریف ببرید بازار برره میتونید مثل کولی بود اجناس مینداخت به برره ای ها. اونجا به این قیمت بفروشید وگرنه دوسه سال اگه بتونید صبرکنید شاید فروش رفت

از شخصی ک همون باندل داره و نتونسته دوسال ونیمه بفروشه انتظار داری بهت قیمت بده؟؟؟؟

به این قیمت ها اینجا نمیتونی بفروشی.بازم قیمت اولت مقداری بهتربود اگه واقعا ۵۲۰۰ خریدن فوری بده بره مطمئن باش همین یارو هم ازت ادرس میگیره بره اونجا بفروشه البته اگه تونستی بفروشی

ای خدا بگم چکارت نکنه 🙂من از فروشش منصرف شدم

باندل اول اگه تمیز و بدون مشکل باشه تا 6 میتونید بفروشید اولی رو دوستانی که میگن 4 من خودم خریدارم

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

۲۱ ساعت قبل، hamid۵۵۶۶ گفته است:

😂😂😂

اتفاقا شماره اون فروشگاه رو گرفتم، حتما دوباره تماس میگیرم، هرچی بیشتر تونستم بفروشم که چه بهتر..

20 ساعت قبل، a.d oc گفته است:

باندل اول تقریبا 4500 مناسبه بنظرم

ممنون 

17 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

باندل اول اگه تمیز و بدون مشکل باشه تا 6 میتونید بفروشید اولی رو دوستانی که میگن 4 من خودم خریدارم

اتفاقا منم چک کردم دیدم همین مادربرد پارسال ۲.۴۰۰ معامله شده. ولی به نظرم چون قدیمی هستش کمتر کسی حاضره انقدر براش پول بده.

Screenshot_20220422_110850_com.whatsapp.thumb.jpg.a1866fc6f0ff4d405d9d2f658a26e96a.jpg

بازم از شرکت دوستان توی تاپیک سپاسگزارم 🙏 هرموقع فروختم توی همین تاپیک قیمت فروشم رو اعلام میکنم.

لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

چاکرتم داش کوروش 🌹

دیگه داری فسیل میشی نمیخوای بازنشسته شی ؟ 😄

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، hamid۵۵۶۶ گفته است:

چاکرتم داش کوروش 🌹

دیگه داری فسیل میشی نمیخوای بازنشسته شی ؟ 😄

]چه خبرا  نه من هنوز مجردم بچم اول کارمه😁

لینک به دیدگاه

اقا من دیدم دیگه این تاپیکو زدم گفتم اگه همینجا جوابم رو گرفتم دیگه تاپیک جداگونه نزنم. یکی از دوستان ما تقریبا ۲ سال پیش این باندل دومی رو خریده ″ایسوس PRIME H310M-K R2.0 / یدونه رم 16 (DDR4 / 2666)″ پردازندش هم i5 9400f هست که اونو نگه داشته ولی مادربرد و رم رو کلا عوض کرده. من میخوام این باندل خودم ″کورای سون 3770 / گیگابایت Z68P-DS3 (rev. 2.0) - چهار تا رم چهار (DDR3 / 1600)″ رو بفروشم تا باندل اولی رو به همراه یه سی پی یو i3 9100f بخرم که دیگه خرج اضافه هم نکنم (حساب کردم تقریبا یکی در میاد) . ولی الان ویدیو های مقایسه این دوتا پردازنده رو دیدم یکم دو دل شدم حقیقتا. مثلا تو یه بازی اگه اشتباه نکنم اساسین اودیسه بود که این i7 داشت با ۶۰-۷۰ درصد که کار میکرد ۴۶ فریم میداد ولی مقابلش i3 9100f با اینکه داشت ۹۰-۱۰۰ درصد کار میکرد ۴۲-۴۳ فریم میداد. ولی توی سایت بنچمارک ۷ درصد این i3عه قوی تره.. حالا من موندم که چیکار کنم:)) 

*اضافه میکنم که من زیاد واسم قدرت پردازش توی گیم مهم نیست. ولی کار تدوین با پریمیر و افترافکت انجام میدم و زمان رندر گیری و کلا اینکه کارم رو سنگین نکنه واقعا واسم مهمه. ممنون میشم نظرات تون رو بر این اساس بدین.

ویرایش شده توسط MiladZQ
لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

ولی کار تدوین با پریمیر و افترافکت انجام میدم و زمان رندر گیری و کلا اینکه کارم رو سنگین نکنه واقعا واسم مهمه. ممنون میشم نظرات تون رو بر این اساس بدین.

سلام

چرا رایزن نمیگیری؟

لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، koorosh kabir گفته است:

9100 خوبه یه کارکرده 9400 بگیری بهتره

Screenshot_20220423_130601.thumb.jpg.1ff87ad08f559997d4805add81216afa.jpg

حقیقتا زیاد به دلم نبود برم سمت جنس دست دوم.. شایدم این سفارش رو لغو کردم رفتم از بازار 9400f دست دوم گرفتم xD نمیدونم مشخص نیست ولی فعلا اینو گرفتم تا ببینم بعد چی میکنم.

۱ ساعت قبل، _Shayan_ گفته است:

سلام

چرا رایزن نمیگیری؟

چونکه این باندل دست رفیقم بوده و خیالم راحته که مشکلی نداره میتونم دست دوم بگیرم، فکر کنم اگه بخوام رایزن بگیرم خیلی گرونتر در میاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...