رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی ماین با کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان کارت گرافیک من palit gamerock 3080 هست و میخاستم با برنامه nbminer ماین کنم.

یکی از دوستان گفت بهتره با msi afterburner اول کارت رو اور کلاک کنی و سرعت فن هم رو 80 بزاری  بعد ماین کنی. میخاستم ببینم درسته یا به کارت آسیب می زنه؟

لینک به دیدگاه

سلام
اینطور فقط کارت رو به فنا میدید .
اول اینکه اگر سیستم شخصی خودتون هست و استفاده روزمره دارید ، توصیه نمیکنم ازش برای ماین استفاده کنید .
برای ماین عموما کارت رو آندرولت میکنن  . سرعت فن 80 هم بالاست برای کارکرد طولانی مدت و مداوم . ولی کارت به کارت متفاوته این موضوع . باید زیر لود تست بشه کارت تا دما و دور فن مناسبش پیدا بشه .
@Hassan.SK

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، m.reza گفته است:

سلام
اینطور فقط کارت رو به فنا میدید .
اول اینکه اگر سیستم شخصی خودتون هست و استفاده روزمره دارید ، توصیه نمیکنم ازش برای ماین استفاده کنید .
برای ماین عموما کارت رو آندرولت میکنن  . سرعت فن 80 هم بالاست برای کارکرد طولانی مدت و مداوم . ولی کارت به کارت متفاوته این موضوع . باید زیر لود تست بشه کارت تا دما و دور فن مناسبش پیدا بشه .
@Hassan.SK

گفتن تنظیمات MSI AFTER BURNER رو به این شکل بزارم. پاور رو به 70 درصد لیمیت کنم و سرعت رو 70 درصد بزارم و مموری کلاک رو هم 1499 اورکلاک کنم. بعدش گفت این تنظیمات رو اجرا کنم اگه NBMINER به مدت 10 دقیقه کرش نکرد. اوکیه.
در ضمن از دوستان کسی روش ماین با NBMINER رو بلده؟

121.PNG

لینک به دیدگاه

ماین نکن آقا 

آدم مگه کارتی که استفاده میکنه ازشو ماین میکنه ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۱/۲/۳ در 03:58، Gazer گفته است:

سلام دوستان کارت گرافیک من palit gamerock 3080 هست و میخاستم با برنامه nbminer ماین کنم.

یکی از دوستان گفت بهتره با msi afterburner اول کارت رو اور کلاک کنی و سرعت فن هم رو 80 بزاری  بعد ماین کنی. میخاستم ببینم درسته یا به کارت آسیب می زنه؟

اگه کارت برای استفاده شخصی روی سیستم هست توصیه نمیکنم

کارتهای 3080 3090 مشکل حرارت بالای مموری دارن و باید دورفن بزاری 85-90 درصد که مموری نترکه

کارت شما هم از سری قفل باشه 65 نهایت 70 مگاهش میتونید بگیرید

کارتهای قفل شده هم زیاد اورکلاک نمیخوان و مطلب جالبتر اینکه هر چی بیشتر اورکلاک کنی از مقدار مشخصی هشریت پایینتر میاد موردی که تو 3080 ام اس آی دیدم

راجب اورکلاک هم هم موردهای مشابه تو اینترنت و یوتیوب ببینید کارت شما چقدر توان اورکلاک داره و مموری کلاک مقداری بالاتر میبرن و کورکلاک کمی کمتر از مقدار فعلی 

مصرف این کارت هم در حدود 200 واته

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۱/۲/۳ در ۰۳:۵۸، Gazer گفته است:

همینکه یکی از دوستان گفته پس مشخصه اطلاعاتی راجع بهش ندارید

پس بیخیالش شو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...