رفتن به مطلب

>> خریدار XBOX ONE Gamepad <<

Recommended Posts

سلام

یه دونه گیم پد XBOX One دست دوم میخوام برای PC

ترجیحا مدلی باشه که بشه با بلوتوث وصل کرد به سیستم و دانگل جدا نخواد

پیشنهادات خودتونو فقط تو پیام خصوصی بفرستید . ممنون

02bWHJeLGraOEdsVxYCSDhn-1.thumb.webp.c346c6a046ad756b54814467aeda4fd2.webp

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز یه دسته xbox one s موجود هست کارتن داره عملکرد همه  دکمه هاش  صحیح و سالم نکته ای که هست چون دختر کوچولوم روکش چرمی یکی از آنالوگ ها رو خراب کرده بود بردم بیرون دادم آنالوگاشو تعویض کنند که روکش چرمی داشته باشن  تمام مراحل جلو چشم بنده بود اگه خواستین میتونم تقدیم میکنم قیمت نوعش حدود ۱۷۰۰ هست اینو میتونم ۱ تومن ناقابل تقدیم کنم  ۴۸ ساعت مهلت تست از لحظه که تحویل میگیرین  داره اگه کوچکترین موردی داشت میتونید پس بفرستید

عکس آنالوگ که تعویض کردم فقط بخاطر پارگی چرم روکش یکی از آنالوگا

SmartSelect_۲۰۲۲۰۵۰۱-۰۰۲۳۳۷_Digikala.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، raajer گفته است:

سلام دوست عزیز یه دسته xbox one s موجود هست کارتن داره عملکرد همه  دکمه هاش  صحیح و سالم نکته ای که هست چون دختر کوچولوم روکش چرمی یکی از آنالوگ ها رو خراب کرده بود بردم بیرون دادم آنالوگاشو تعویض کنند که روکش چرمی داشته باشن  تمام مراحل جلو چشم بنده بود اگه خواستین میتونم تقدیم میکنم قیمت نوعش حدود ۱۷۰۰ هست اینو میتونم ۱ تومن ناقابل تقدیم کنم  ۴۸ ساعت مهلت تست از لحظه که تحویل میگیرین  داره اگه کوچکترین موردی داشت میتونید پس بفرستید

عکس آنالوگ که تعویض کردم فقط بخاطر پارگی چرم روکش یکی از آنالوگا

SmartSelect_۲۰۲۲۰۵۰۱-۰۰۲۳۳۷_Digikala.jpg

سلام

پ.خ شد

لینک به دیدگاه

یک عدد دسته xbox one s با واسطه کاربر rai30 به ایشون فروخته شد تا پنجشنبه براشون ارسال میشه 

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، raajer گفته است:

یک عدد دسته xbox one s با واسطه کاربر rai30 به ایشون فروخته شد تا پنجشنبه براشون ارسال میشه 

تایید میشه

ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...