رفتن به مطلب

خنک کننده اینتل نسل دوازده LGA 1700

Recommended Posts

سلام دوستان . میدونم سوالم تکراریه مخصوصا توی این چند وقت که نسل دوازده اومده . من یه مادربرد گرفتم به اسم MSI MAG B660M MORTAR WIFI DDR4 و قصد خرید i5 12400 یا i5 12500 دارم . خنک کننده ای که دارم DEEPCOOL Frostwin V2.0 هست . جایی هست من پایه بگیرم که بتونم از همین خنک کننده استفاده کنم یا مجبوم کلا خنک کننده رو عوض کنم یا همین چیزی که دارم پایه هاش مناسب این مادربرد و سی پی یو جدید هستن ؟ . ممنون میشم راهنمایی کنید

https://www.lioncomputer.com/product/6r4z9/MSI-MAG-B660M-MORTAR-WIFI-DDR4-LGA1700-12th-Gen-Micro-ATX-Motherboard این مادربرد هست

https://www.amazon.in/DeepCool-CPU-Cooler-FROSTWIN-V2-0/dp/B00RZ8DM9Q?th=1 اینم خنک کننده 

لینک به دیدگاه

سلام ، فقط مادربورد های ایسوس قابلیت نصب کولر سوکت ۱۲۰۰‌ دارند. باید کولر رو عوض کنید. اگه قیمت مناسب لازم دارید کولر کولر مستر بخرید براکتشم جدا میفروشند. بیشتر کولر هاش سازگاری با براکت جدید رو دارن با استفاده از براکت ۱۷۰۰

لینک به دیدگاه

سلام
اگه نمیخواید هزینه مجدد برای کولر بدید ، میتونید پردازنده باکس تهیه کنید که تا زمان موجود شدن براکت 1700 مشکل کولر نداشته باشید .
اختلاف قیمت باکس و تری 400 تومنه . اگر هم نه که باید کولر جدید تهیه کنید . چاپ براکت با پرینتر 3 بعدی هم میشه در نظر داشت که دردسرای خودشو داره .

لینک به دیدگاه

۴۸ دقیقه قبل، m.reza گفته است:

سلام
اگه نمیخواید هزینه مجدد برای کولر بدید ، میتونید پردازنده باکس تهیه کنید که تا زمان موجود شدن براکت 1700 مشکل کولر نداشته باشید .
اختلاف قیمت باکس و تری 400 تومنه . اگر هم نه که باید کولر جدید تهیه کنید . چاپ براکت با پرینتر 3 بعدی هم میشه در نظر داشت که دردسرای خودشو داره .

یعنی منظورتون پردازده با جعبه هست دیگه ؟ . مگه هنوز توی بازار موجوده ؟ پیدا نکردم . و اگر کسی رو میشناسین که بتونه با پرینتر سه بعدی این براکت رو درست کنه ممنون میشم از اون شخص یه اطلاعاتی لطف کنید .

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، abolfazl1374 گفته است:

یعنی منظورتون پردازده با جعبه هست دیگه ؟ من خیلی وقته سی پی یو جدید نگرفتم . توی جعبه از این خنک کننده های معمولی تک فنه هست ؟. مگه هنوز توی بازار موجوده ؟ پیدا نکردم . و اگر کسی رو میشناسین که بتونه با پرینتر سه بعدی این براکت رو درست کنه ممنون میشم از اون شخص یه اطلاعاتی لطف کنید .

لینک به دیدگاه

۲۹ دقیقه قبل، abolfazl۱۳۷۴ گفته است:

یعنی منظورتون پردازده با جعبه هست دیگه ؟ . مگه هنوز توی بازار موجوده ؟ پیدا نکردم . توی جعبه از این خنک کننده های معمولی تک فنه هست ؟.

بله
https://www.lioncomputer.com/product/pk6zn/Intel-Core-i5-12400-Alder-Lake-LGA1700-BOX-Processer
با قیمت پایینترش هم هست که نمیشه اینجا لینکش رو گذاشت ؛ منتها بگردید پیدا میکنید .

بله خنک کننده شون تک فن هست . در حد کولر فعلیتون نیست ، منتها کار رو راه میندازه .
The-first-tests-of-the-new-boxed-cooler-Intel-Laminar-750x375.thumb.jpg.cff5094b21fa37906f3aff3b2ed58d28.jpg

برای پرینت سه بعدی یه بنده خدایی توی فروم بود با این نام کاربری @qoqnoos انجام میداد .

منتها خیلی وقته اینجا انلاین نشدن 09301284081 این شمارشونه . گوگل هم سرچ کنید جاهای زیادی هست که انجام میدن . مثل قدیم نیست که محدود باشه تعدادشون .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...