رفتن به مطلب

چای طبیعی بهاره شمال سال 1401

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز لیونی

من هر سال برای دوستان و آشنایان از کارخانه چای سفارشی میگیرم . چند ساله اینجا تاپیک میزنم که تعدادی از دوستان درخواست چای دادن و امیدوارم که راضی بوده باشن .

چای طبیعی بهاره از برگ سبز ممتاز داخلی تولید میشه و هیچ رنگ و اسانسی بهش اضافه نمیشه . پس با ذائقه کسانی که چای خارجی دوست دارن سازگار نیست . طعم گس داره و باید به مقدار بیشتری نسبت به چای خارجی استفاده بشه . چون همونطور که گفتم رنگ و اسانس نداره .

قیمت چای با توجه به قیمت سال گذشته و افزایش  قیمتها بالای 180000 تومان به ازای هر کیلو ممکنه باشه . کمتر یا بیشتر رو دقیقا بعد از برداشت چای مشخص میکنن . هنوز قیمت اعلام نشده . البته ارزونتر از این قیمت هم هست . ولی به دلیل اینکه من بهترین چای رو میگیرم ، این قیمت بالاترین قیمت چای میشه .فعلا من قیمت رو 180000 درنظر میگیرم.  در صورت تغییر ، محاسبه میشه مقدارش و مابه التفاوت دریافت یا برگردونده میشه. من چای رو به همون قیمت کارخانه تقدیم میکنم . فقط کیلویی 10000 تومان بابت بسته بندی داخل پلاستیک های 1 ، 5 و 10 کیلویی و هزینه حمل از کارخانه تا خونه خودم اضافه میشه بهش . البته بهتره که برای ارسال راحتتر در کیسه های 1 کیلویی بسته بندی بشه . در واقع هیچ سودی برای من نداره و فقط دارم برای دوستان این کار رو میکنم تا کسانی که به چای ایرانی علاقه دارن ، مطمئن ترین چای رو با قیمت درست دریافت کنن . پس تخفیفی نداره متاسفانه . ارسال به وسیله تی پاکس و پست انجام میشه و هزینه بسته بندی برای ارسال و ارسالش با خودتون هست که موقع دریافت ، پرداخت میکنید .ضمنا در صورت سفارش متاسفانه کنسلی ندارم . چون خرید میشه و مبلغ پرداخت میشه . مگر اینکه کس دیگه ای بخواد همون مقدار  .

یک مدل دیگه چای هم هست که به قلم معروفه . توی این چای برگهای درشت و ساقه هم وجود داره . برای همین قیمت پایینتری داره . برای استفاده باید مقدار بیشتری در قوری ریخته بشه . عطر و طعمش فرقی نداره ، ولی کمی ضعیفتره که دلیل ارزونتر بودنش همینه . احتمالا حدود کیلویی 130000 تومان قیمت میخوره . اگر کسی این رو هم خواست میتونم تهیه کنم .

دوستانی که تمایل به خرید دارن میتونن تا 10 اردیبهشت سفارش خودشون رو در پیغام خصوصی بدن . برای سفارش هم باید 50 درصد مبلغ رو زحمت بکشید واریز کنید به عنوان پیش پرداخت . فعلا همون 180000 تومان به اضافه 10000 تومان مبنا هست .برای چای قلم هم 130000 تومان به اضافه 10000 تومان . اگر قیمت متفاوت شد ، طبق قیمت تمام شده محاسبه میشه . ضمنا به دلیل محدودیت در تولید چای با کیفیت ، ممکنه در صورت تقاضای زیاد ، نتونم همه رو انجام بدم . پس دوستانی که اول سفارش میدن اولویت دارن . دوستانی که بهشون چای نرسه ، پولشون برگشت داده میشه .

یک مورد رو فقط عرض کنم گه چون من چای رو سفارشی میگیرم و برداشت هر روز با روز دیگه کیفیتش متفاوته ، پس کمی منتظر میمونم تا بهترین کیفیت رو برام بذارن . ممکنه کمی زمان ببره . سال پیش اواخر اردیبهشت تحویل گرفتم چای رو .

• لایک 4
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...