رفتن به مطلب

معرفی یک سیستم برای گیم تا 1میلیون و 200!

Recommended Posts

با سلام یک کیس فقط برای گیم تا قیمت 1میلیون و 200 پیشنهاد بدید!؟؟ (فقط کیس!)

می دونم باید چی بگیرم دوستان ها ولی باز مشورت با دوستان یه چیزه دیگست!

منتظر جوابتون هستم ؟! بعد یه سوال برا گیم شما میگید 2 هسته ای یا 4 هسته ای!؟؟؟ و راستی یک مادربرد که یه خورده آینده دار باشه! من خودم مادر برد رو Asus P5e3 Premium پیشنهاد می کنم ! شما چطور؟ و پیشنهاد خودتون رو بگید! و یه سوال دیگه از دوستان با توجه به ساخت سوکت 1366 یعنی با ورود این نوع سوکت به ایران تمام سوکت های 775 می رود کنار ! یعنی در اصل همه ی این مینهای جدید p45 و x48 ! کنار می روند یا نه!؟؟ چون من می گم مین اینده دار برا همین بابت میگم و می شه یحو ما یه مین چیپ ط48 مثلآ بخریم ولی تمام برنامه ها یا گیم ها بعدآ بر مبنای سوکت 1366 وارد بازار شه!!! یا نه؟ فکر کنم منظورم رو فهمیدید اصلآ کلآ اصل سوال این مین با چیپ x48 تا چند سال دیگه میشه ارتقاش داد ؟ در اصل می خوام مین آینده داری باشه! من تمام این حرفا رو برای آینده داری ذکر کردم شرمنده اذیتتون کردم منتظرم!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

و دوستان بگم یه مین چیپ x48 می خواما ! متشکر از زحمات شما دوستان

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

یعنی چی اگه سوکت 1366 بیاد این مین ها میره کنار؟؟؟ یعنی من مین rampage extreme رو باید بندازم کنار؟؟؟؟

خواهشن راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

خوب اده دیگه میرن کنار البته هاcpu زندگی همینه دیگه

اگه یه سیستم اینده دار میخوای باید تا 3-4 ماه صبر کنی تازه ون موقع هم قیمتها بالاست(نوبره)

لینک به دیدگاه

دوستان دیگر منتظر جوابتون هستم مخصوصآ جناب حسینی و mr pc عزیز , امید جان 110!!!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

ين يك حقيقته.شما احتمالا سوكت 478 اينتل رو به خاطر داريد.سوكتي كه قبل از 775 بر مادر بردها حكمفرمايي ميكرد.چندان هم قديمي نيست.ولي ايا امروز اثري ازش تو بازار ميبينيد.اين طبيعت دنياي كامپيوتره.شما نهايت بازه زماني كه ميتونيد همپاي تكنولوژي روز باشيد 1 ماه است.همين داستان با سوكت 1366 هم تكرار خواهد شد.به تدريج سوكت 775 كنار خواهد رفت و اثري ازش باقي نميماند.فكر ميكنم اين اتفاق در طول 2 سال بيفته.يعني همون زماني كه براي سوكت 478 صرف شد.تازه از اون به بعد عمر سوكت هاي اينتل كمتر هم خواهد شد.چون اينتل هم كنترلر حافظه رو داخل پردازنده برده.پس در نتيجه با تغيير تكنولوژي حافظه سوكت هم بايد عوض شه.يعني همون اتفاقي اين چند ساله داره براي Amd روي ميده.پس بايد ما ديدگاهمون رو نسبت به اينده نگري عوض كنيم.اصلا انتظار نداشته باشيم كه سيستمي كه الان به عنوان يه سيستم غول ميگيريم حتي تا 1 سال ديگه هم همه چيزهاي جديد بهش بخورن

لینک به دیدگاه

سلام azby جان الان شما میگید چیکار کنم ؟؟؟ ببین برا خودم نمی خوام برا مشتری از اینایی هم هست که پول براش مهم نیست برا گیم می خواد شما میشه حالا یه نمونه سیستمی بدی که ما پیش این دوستمون شرمنده نشیم ای حرف شما درست ولی می خوام ضایع نباشه بذار راحت بهت بگم می خوام حداقل تا 2 سال دیگه ساپورتش کنه میدنم هروز چیز جدید تری میاد !!! ولی جریان اینه دیگه حالا قیمت رو بالاتر بگم یا همین خوبه !!! ؟؟؟

لینک به دیدگاه

یا شما میگید صبر کنم برا 1366 !!! آخه یه چیزی هست تازه گیها سر این جریان سوکت 1366 برا هر کی می خوام سیستم جمع کنم به 2 به شک افتادم که نکنه مثلآ من یه سوکت 775 برداشتیم 1 ماه دیگه نتونه طرف از هیچی استفاده کنه!!! منظورم رو متوجه شدی چی میگم !!! 2 به شک شدم اینگار همش می خوام به مشتری بگم وایسا تا سوکت 1366 بیاد!!! چیکار کنم؟؟؟

موفق و موید باشی

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

چون واقعآ برا مشتری دلسوز هستیم با توجه به حرف های بالا میگید چیکار کنم!؟؟؟؟

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

جناب حسینی شمام بیاید یه نظری در مورد این بحثهایی که من گفتم بگووید ! موندیم چیکار کنیم اگر لطف کنید با توجه به خواندن تمام مطالب گفته شده جواب این پست رو بدهید

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

دوستان هنوزم نیازمند یاری سبزتان هستیم بیاین و با توجه به مطالب بالا و بحث سوکت ها !!! و یه سیستم حداقل آینده 2 سال رو داشته باشه بگید! خدا بگم این سوکت 1366 رو چیکار کنه که همه با ورود این نوع سوکت گیج شدن و باز به فکر خرید یه مین 1366 میفتن!

موفق و موید باشید

لینک به دیدگاه

ببينيد.همه چي بستگي به مشتري داره.اگه هيچ اطلاعي از كامپيوتر نداره پس شما هم نبايد اونو درگير مسائل فني كني

قطعا پيشنهاد شما تا 2 سال ديگه جوابگو خواهد بود.پس به مشتريتون بگيد تا 2 سال ديگه هم اين سيستم سيستم توپي خواهد بود.همين براي مشتري كافي خواهد بود.هم شما حقيقت رو گفتيد هم بيخودي اونو در گير مسائل فني نخواهد شد.ولي اگر از علم كامپيوتر اگاهي داره همين مسائلي كه خودتون در مورد سوكت 1366 ميدونيد بهش بگيد و گوشزد كنيد كه بايد صبر كنه و در ضمن قيمت بالاي اين سوكت و ملزومات ديگه رو هم بهش بگيد.تاكيد ميكنم اگر اطلاعي از كامپيوتر نداره بيخود وارد مسائل اينچنيني نكنيدش

لینک به دیدگاه

حالا azby جان یه سیستم توپ میتونی با همین پول برا گیم پیشنهاد کنی یا قیمت رو یکم بالاتر بگم بهش!!! ؟؟؟

یه سیستم تا 1 میلیونو 300 می خوای شما پیشنهاد بده به من ! ببینید من منظورم این بود در اصل که مثلآ گیم یا برنامه ها به سوکت ربطی نداره ؟!!! و مین خوبی رو اگر میشه معرفی کنید متشکر که ddr3 هم ساپورت کنه!

موفق و موید باشید راستی اسم شما رو هم نمی دونم اگر میشه بگید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

دوستان من خلاصه میگم :

موقعی نگران سوکتهای جدید و قطعات جدید توی بازار باشید که حد اقل یکیش توی بازار موجود باشه . الان که موجود نیست پس حالا حالا ها فرصت هستش . تازه رم Ddr3 که چند ماهه توی ایران هستش هنوز جا نیافتاده و هنوز به قیمت اصلیش نیومده چه برسه کالاهایی که هنوز وارد بازار نشده . پس خاطرتون جمع فعلا بچسبید به چیزهایی که موجوده

لینک به دیدگاه

سعید جان متشکر پس یه سیستم گیم و همه کاره مخصوصآ گیم به ما لطف می کنی ارایه بدی با قیمت 1 میلیونو 300!!!؟؟؟

متشکر: رضا مقدم

فقط کیس ها ! 1 میلیونو 300!!!

, و یک چیزی بگم حسینی جان من همیشه در بحث سیستم جمع کردن شکاکم یعنی مثلآ با خودم فکر می کنم اگر چیپ p35 بردارم دیگه مثلآ قدیمی یا کارایی های جدید رو نداره!!! یعنی مثلآ طرف میگه 700 سیستم می خوام من حتما باید اقلآ سیستم نیمه حرفه ای بازار رو بردارم متوجه شدید منظورم چیه! ؟ یعنی بیش از حد پول طرف جمع می کنم یعنی قکر می کنم مثلآ مین چیپ p35 دیگه جدید نیست باید حتمآ p 45 بردارم!!! مثل جریان اون دفعه پرینتر امده بودم پیشتون یادتون سره پرینتر 2 به شک بودم همش ! آدم باید چیکار کنه که اینجوری نباشه ؟ 2 سیستم جدید یادتون نره! متشکر :

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

پیشنهاد شخصیه من که بر حثب تجربه میگم :

M.b ASUS rampag formulla or maximus II formula

CPU Q6600

RAM 2GB اگر لازم بود میشه ارتقاش داد

VGA 9800GTX+

HDD بستکی به حجم اطلاعات شما داره مثلا 500GB 32بافر

DVD RW samusng 22X sata or Pioneer SATA

case NZXT lexa black or tempest

power NZXT 800W SLI

modem dlink

این سیستم حدود 1250000 تومان در میاد و ما خودمون توی این چند روز چند تا از این سیستم رو سفارش داشیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام امید جان ایشون یه سیستم کامل می خواستن تا 1 میلیونو 500 ! یعنی مانیتور و همه چی!؟ شرمنده من امروز دوستان با دوستم صحبت کردم می دونید خوره گیم می خواد سیستم گیم بیشتر باشه!

موفق و موید باشید

منتظرم

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

امید جان سلام اقا شما دیگه با 1 میلیونو 300 به من سیستم گیم پیشنهاد بده! متشکرم منتظر شما دوستان هستم (سیستم گیم) کلآ مانیتورو اسپیکر و!!!! ولی بیشتر اگر میشه رو کیس مانور بدید کیس خوب!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...