رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید موس

Recommended Posts

۲ ساعت قبل، maysamsina گفته است:

دقتش بالا باشه بین 5000 تا 8000  و نرم باشه کلیدهای چپ راستش ...اسکرولش خراب نشه ...برای مصرف معمولی میخام مثل کشیدن خطوط و غیره .... 
برای بازی نمیخام ...lمصرف خونگی

death adder بگیر  

لاجیتک ارگونمی خوبی نداره دستت خسته میشه

لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، maysamsina گفته است:

منوظرتون این مدله ؟
 Logitech G102 Prodigy Wired Gaming

بنظر من اگه بتونید G203 (همون G102) نسخه لایت سینکش(Light Sync) رو پیدا کنید بجای Prodigy

نسخه پرودیجی یه ذره قدیمیتره ولی لایت سینک نسبت به اون جدید تره و rgb اش هم فرق داره یه سرچ بزنید عکساشو ببینید متوجه میشید

فرق خاص دیگه ای ندارن فرم بدنه و ارگونومیک و سنسورش و اینا همه یکیه ولی لایت سینک جدید تره من خودم دارم راضیم ازش

3 ساعت قبل، maysamsina گفته است:

دقتش بالا باشه بین 5000 تا 8000  و نرم باشه کلیدهای چپ راستش ...اسکرولش خراب نشه ...برای مصرف معمولی میخام مثل کشیدن خطوط و غیره .... 
برای بازی نمیخام ...lمصرف خونگی

لاجیتک G102 - G203 سنسور اپتیکال 8000 dpi داره

کلید هاش نرمه ولی صدا داره

اسکرولش رو نمیتونم خیلی نظر قطعی بدم ولی من حدود یک ساله دارم خودم تاحالا مشکلی برای اسکرولش رخ نداده

دکمه هاش همه قابل برنامه ریزیه

اندازه اش متوسطه وزنش هم 85 گرم نه خیلی سنگینه نه خیلی سبک

در کل موس خوبیه بنظرم

پ.ن : الان سرچ کردم چقد ارزون شده وقتی من خریدم پرودیجی 900 تومن بود لایت سینک هم 1100 ولی الان پرودیجی شده 600 تومن لایت سینگ 900 تومن!

عجیبه فک میکردم گرون تر شده باشن :| 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

بنظر من اگه بتونید G203 (همون G102) نسخه لایت سینکش(Light Sync) رو پیدا کنید بجای Prodigy

نسخه پرودیجی یه ذره قدیمیتره ولی لایت سینک نسبت به اون جدید تره و rgb اش هم فرق داره یه سرچ بزنید عکساشو ببینید متوجه میشید

فرق خاص دیگه ای ندارن فرم بدنه و ارگونومیک و سنسورش و اینا همه یکیه ولی لایت سینک جدید تره من خودم دارم راضیم ازش

لاجیتک G102 - G203 سنسور اپتیکال 8000 dpi داره

کلید هاش نرمه ولی صدا داره

اسکرولش رو نمیتونم خیلی نظر قطعی بدم ولی من حدود یک ساله دارم خودم تاحالا مشکلی برای اسکرولش رخ نداده

دکمه هاش همه قابل برنامه ریزیه

اندازه اش متوسطه وزنش هم 85 گرم نه خیلی سنگینه نه خیلی سبک

در کل موس خوبیه بنظرم

پ.ن : الان سرچ کردم چقد ارزون شده وقتی من خریدم پرودیجی 900 تومن بود لایت سینک هم 1100 ولی الان پرودیجی شده 600 تومن لایت سینگ 900 تومن!

عجیبه فک میکردم گرون تر شده باشن :| 

این G102 و G203 به نظر خیلی صاف میان  و انحنای کمی دارن در مقایسه با مثلا وایپر مینی یا بنکیو ها . موقع بازی مشکل خاصی نداری ؟

شما موس قبلیت چی بوده ؟ که بخوای یه مقایسه بینشون انجام بدی .

توی سایت RTINGS ، نمره ی Comfort of use رنج 7.5 گرفتن g102 و g203.  در صورتی که مثلا نمره وایپر یا اکثر بنکیو ها توی رنج 9 هست .

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، m.reza گفته است:

این G102 و G203 به نظر خیلی صاف میان  و انحنای کمی دارن در مقایسه با مثلا وایپر مینی یا بنکیو ها . موقع بازی مشکل خاصی نداری ؟

توی سایت RTINGS ، نمره ی Comfort of use رنج 7.5 گرفتن g102 و g203.  در صورتی که مثلا نمره وایپر یا اکثر بنکیو ها توی رنج 9 هست .

درود من تجربه کوتاه باهاش داشتم g102 رو که همون g203 هست در مناطق مختلف با این 2 اسم به فروش میرسه موس خوب و قابل احترامی هست برای fps بازا بله کمی کشیده هست و ارتفاعش هم کمتر هست  اگر ارگونومی واست مهمه قطعا light 100 بهتر هست در این رنج قیمت و موس با کیفیت تری هم محسوب میشه شما فقط سیم light 100 و ببینی پاراکورد هست میاد دستت چه قد سیم لاجیتک چیپ و ضعیف به نظر میاد

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

۲۸ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

درود من تجربه کوتاه باهاش داشتم g102 رو که همون g203 هست در مناطق مختلف با این 2 اسم به فروش میرسه موس خوب و قابل احترامی هست برای fps بازا بله کمی کشیده هست و ارتفاعش هم کمتر هست  اگر ارگونومی واست مهمه قطعا light 100 بهتر هست در این رنج قیمت و موس با کیفیت تری هم محسوب میشه شما فقط سیم light 100 و ببینی پاراکورد هست میاد دستت چه قد سیم لاجیتک چیپ و ضعیف به نظر میاد

سلام
در حال حاضر قصد خرید ندارم ، برای اطلاع خودم پرسیدم . الان از وایپر مینی استفاده میکنم .

نظرتون در مورد لایت 200 چی هست ؟ تجربه کار با موس هایی که بدنه لانه زنبوی و توخالی دارند رو نداشتم . حس بدی موقع کار کردن ایجاد نمیکنن ؟

لاجیتک که کلا از سیم درست حسابی استفاده نمیکنه . حتی کیبورد بالا رده ش که G910 باشه هم یه سیم پلاستیکی ساده و بافته نشده داره .

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، m.reza گفته است:

سلام
در حال حاضر قصد خرید ندارم ، برای اطلاع خودم پرسیدم . الان از وایپر مینی استفاده میکنم .

نظرتون در مورد لایت 200 چی هست ؟ تجربه کار با موس هایی که بدنه لانه زنبوی و توخالی دارند رو نداشتم . حس بدی موقع کار کردن ایجاد نمیکنن ؟

لاجیتک که کلا از سیم درست حسابی استفاده نمیکنه . حتی کیبورد بالا رده ش که G910 باشه هم یه سیم پلاستیکی ساده و بافته نشده داره .

عزیز بنده فک کنم از اولین نفراتی توی ایران باشم که لایت 200 رو خریدم لابد بررسی که بنده گذاشتم رو نخوندید بخونید اگر سوالی داشتید بپرسید در خدمتتون هستم 

لینک به دیدگاه

۱۳ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

عزیز بنده فک کنم از اولین نفراتی توی ایران باشم که لایت 200 رو خریدم لابد بررسی که بنده گذاشتم رو نخوندید بخونید اگر سوالی داشتید بپرسید در خدمتتون هستم 

نه اتفاقا خیلی وقت پیش دیده بودمش . فراموش کرده بودم . ممنون از یادآوری

الان که تقریبا یک ساله دارید استفاده میکنید از این موس ، بدنه حالت براق و پولیش خورده پیدا نکرده ؟

من هر موسی داشتم ، بخاطر عرق کردن دست بعد از یک سال براق شده بدنه ش . حس جالبی نداره لمس این نقاط و کنترل روی موس رو کم میکنه .

image.thumb.png.21146467274867fb8c9debd28de22203.png

لینک به دیدگاه

هم اکنون، m.reza گفته است:

نه اتفاقا خیلی وقت پیش دیده بودمش . فراموش کرده بودم . ممنون از یادآوری

الان که تقریبا یک ساله دارید استفاده میکنید از این موس ، بدنه حالت براق و پولیش خورده پیدا نکرده ؟

من هر موسی داشتم ، بخاطر عرق کردن دست بعد از یک سال براق شده بدنه ش . حس جالبی نداره لمس این نقاط و کنترل روی موس رو کم میکنه .

image.thumb.png.21146467274867fb8c9debd28de22203.png

خیر عین روز اولش هست حالا شاید بعدا یک revisit یا همون تجربه طولانی مدت در موردش نوشتم قول نمیدم ولی سعی می کنم هنوز بررسی کیبردی که از بهمن ماه خریدم مونده و دست و دلم به نوشتن نمیره تا ببینیم چی پیش میاد

لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، m.reza گفته است:

من تاحالا با ریزر کار نکردم کلا

بنظر من راحته ولی خب فرق داره برای هرکس

دست با دست فرق داره

برای من راحت بود اتفاقا منم موسی میخواستم که انحناش کم باشه و کوچیک باشه که این مدل بنظرم خیلی خوب بود

بهتره یه جایی برید که بازش رو داشته باشن توی دستتون تست کنید
کیفیت کابلش هم کمه بنظرم اگه بدنگه داری شه ممکنه پاره شه زود

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۱/۲/۱۸ در ۱۱:۰۳، maysamsina گفته است:

رنج قیمت تا 500 ت ... برای بازی نمیخام .... خرابیش کمتر باشه .....

یه نگاهی به موس sharkoon light 100  بنداز

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

دوستان تا محدوده 250 ماوس پیشنهادی دارین اسکرول نرم و خوب

استفاده معمولی دارم با سیم باشه. سایز و اسکرول برام الویته. ماوس فعلیم اینه ۱۲۴x۷۵x۴۰ میلی‌متر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...