رفتن به مطلب

استفاده نا معلوم سیستم از حجم اینترنت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام این برای بار دوم هست که سیستمم اینجوری شده یکبار هم شده بود اینجوری و سیستم حدود 15 گیگ از اینترنت رو مصرف کرد این دفعه هم همینجوری شده و اصلا معلوم نیس چی داره دانلود میکنه حتی تو بخش آپدیت هم چیزی در حال دانلود نیس

کسی میدونه مشکل چیه؟

Capture.PNG

Capture1.PNG

Capture2.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱۸ دقیقه قبل، Navid_۷۵ گفته است:

سلام این برای بار دوم هست که سیستمم اینجوری شده یکبار هم شده بود اینجوری و سیستم حدود 15 گیگ از اینترنت رو مصرف کرد این دفعه هم همینجوری شده و اصلا معلوم نیس چی داره دانلود میکنه حتی تو بخش آپدیت هم چیزی در حال دانلود نیس

کسی میدونه مشکل چیه؟

موقع نصب ویندوز اون سرویس هایی که چندان کاربردی نیستن رو غیر فعال میکنید؟ آپدیت ویندوز چی؟ اونم غیر فعاله فول؟

چیزی که معلومه مصرف ماکروسافته. پس یا نسخه ویندوزتون قدیمیه یا قند شکنتون روشنه و استفاده نرم افزار های دیگه میخوره پای System

من کمتر از دو ساله که کوچ کردم به ویندوز 10 و از اول هم با آپدیت ویندوز و حجم مصرفی مشکلی نداشتم. البته مانیتور میکنم مصرفم رو ولی تا زمانی که زیر سر ماکروسافت باشه حساس نمیشم.

لینک به دیدگاه

۵ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

موقع نصب ویندوز اون سرویس هایی که چندان کاربردی نیستن رو غیر فعال میکنید؟ آپدیت ویندوز چی؟ اونم غیر فعاله فول؟

چیزی که معلومه مصرف ماکروسافته. پس یا نسخه ویندوزتون قدیمیه یا قند شکنتون روشنه و استفاده نرم افزار های دیگه میخوره پای System

من کمتر از دو ساله که کوچ کردم به ویندوز 10 و از اول هم با آپدیت ویندوز و حجم مصرفی مشکلی نداشتم. البته مانیتور میکنم مصرفم رو ولی تا زمانی که زیر سر ماکروسافت باشه حساس نمیشم.

اتفاقا من اپدیت ویندوزم تو حالت خودکار هست و همیشه بروزه و همچنین بیشتر سرویس ها و نرم افزار های غیر ضروری رو یا پاک کردم یا غیر فعال...در ضمن خود ویندوز کلش رو حساب کنی بیشتر از 5 گیگ نیس اون وقت این چه کوفتی هست که از صبح هست اینترنت مو اشکال کرده و تا الان یه چیزی حدود 15 گیگ دانلود کرده!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...