رفتن به مطلب

فروش دسته حرفه ای Nacon Revolution Unlimited با قیمت عالی

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز
یک عدد کنترلر فوق حرفه ای Nacon Revolution Unlimited موجوده، اخرین نسخه از دسته های حرفه ای Nacon با قابلیت برنامه ریزی تا 4 پروفایل.
دسته اصلا هیچ مشکلی تو کارکردش نداره، همه دکمه ها به روونی کار میکنن، شوک ها دریفت ندارن، تعمیر نشده اصلا. باطری سالمه، قابلیت نورپردازی بسیار زیبا و قابل تنظیم با نسخه نرم افزاری دسته ( فقط تاچ پدش کار نمیکنه که اونم بخاطر کانکتورشه که درست چفت نشده رو برد)، کمی ظاهر دسته تمیز نیس.
با قابلیت تنظیم 4 پروفایل برای دسته، قابلیت اپدیت فریمور دسته (به اخرین نسخه اپدیت شده). دسته قابلیت اجرای بازی بر روی سونی 4 و کامپیوتر رو داره. کلید پشتی دسته رو بالا بزارین رو پی سی مج میشه و پایین رو پلی استیشن 4 مچ میشه. جک 3.55 میلیمتری با کیفیت بسیار بالایی داره، من خودم هم دسته ایکس باکس رو تست کردم هم این دسته رو که کیفیت صدایی این دسته خیلی بالاست.
تمامی دکمه های پشتی دسته هم کامل کار میکنن. قاب کشویی یکی از دستگیره های دسته افتاده.

دسته جعبه نداره، وزنه هاشو نداره، سرانالوگ هاش با سرانالوگ نو عوض شده.

قیمت 900 تومن.
هزینه ارسال با خریدار محترم هستش.

تست عملکرد کنترلر در برنامه Nacon

20220518_203238.jpg

20220518_203254.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...