رفتن به مطلب

ثبت نبودن کد محصول در گارانتی الماس ایران

امیررضا7931
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه.امروز رفتم مادربورد ایسوس(b660tuf gaming)خریدم گارانتیشم برا الماس رایان ایران، بعد زمانی که میخوام استعلام گارنتیو بگیرم میگه کد محصول شما در بانک اطلاعاتی ثبت نیست!!!با اینکه روی جعبه نشون دهنده گارانتی همین شرکته

لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، امیررضا۷۹۳۱ گفته است:

سلام به همه.امروز رفتم مادربورد ایسوس(b660tuf gaming)خریدم گارانتیشم برا الماس رایان ایران، بعد زمانی که میخوام استعلام گارنتیو بگیرم میگه کد محصول شما در بانک اطلاعاتی ثبت نیست!!!با اینکه روی جعبه نشون دهنده گارانتی همین شرکته

تلفنی زنگ بزن بپرس.

لینک به دیدگاه

سلام ... پارسال برای من مشابه همچین اتفاقی پیش اومد ... کولر سی پی یو دیپکول خریدم از سایت فافا ... موقعی که دستم رسید دیدم برچسب الماس رایان روی جعبه بود ولی هیچ سریال نامبری رو جعبه نبود روی خود کولر هم نبود فقط پارت نامبر بود که اونم تو سایتشون چک کردم میگفت ثبت نشده ... به پشتیبانی الماس رایان تو تلگرام پیام دادم گفتم قضیه اینه و چطور جنسی که سریال نامبر نداره گارانتی شده ؟! جواب سر بالا بهم دادن و گفتن این برچسب ملاک گارانتی نیست ! و برو پیش فروشگاهی که ازش خریدی ... به پشتیبانی شهرفافا پیام دادم اونا هم جواب سربالا دادن ... تمامی چت ها هم موجوده ... درنهایت چون کولر سالم بود و کولر بادی معمولا خرابی نداره بیخیالش شدم

ویرایش شده توسط MR OXYGEN
لینک به دیدگاه

سلام 

مانیتور ایسوس خریداری کردم بعد چند ماه موقع فروش متوجه ثبت نبودن گارانتی شدم 

پیگیری کردم از طریق گارانتی برام ثبت کردن

شما هم پیگیری کنی انشالله مشکلت حل میشه البته یه مقدار شاید اذیتت کنن

گارانتی اسپیرو بود

لینک به دیدگاه

۴۸ دقیقه قبل، LaLa.Raja گفته است:

گارانتی اسپیرو بود

اسپیرو فوق العادس

الماس به هیچ وجه در حد و اندازه اسپیرو نیست

لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، m.reza گفته است:

اسپیرو فوق العادس

الماس به هیچ وجه در حد و اندازه اسپیرو نیست

بله ولی من هم یه موس با گارانتی اسپیرو خریدم همین مشکل دوستمون رو با گارانتی داشت
سریال جعبه با موس فرق داشت(که البته این طبیعیه) ولی هیچکدوم توی سایت ثبت نبودن :)

ولی چون مشکلی نداشت بیخیال شدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...