رفتن به مطلب

کمک به بیمار سرطانی

big VULTURE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ

سلام خدمت دوستان خوب لیونی .

امیدوارم که هرجا هستید در نهایت صحت و سلامت باشید و در کنار خانواده محترمتون آرامش داشته باشید .

غرض از مزاحمت و زدن این تاپیک جمع آوری کمک برای یک مادر مبتلا به سرطان هستش .

این مادر گرامی از هموطنان خوب خرمشهری هستند که به خاطر سرطان لوزالمعده مجبور به فروش خانه خودشون و مهاجرت و اجاره نشینی در اصفهان شده اند . پدر خانواده متاسفانه از کار افتاده هستند و همه بار خانواده بر عهده دختر جوانشون هست که موجب فشار بسیار زیادی به ایشون شده و با وجود تلاش زیاد مشکلاتشون هنوز هم بسیار زیاده . خوشبختانه تعدادی از کسانی که این خانواده رو شناختن به کمکشون اومدن که از جمله اونها خانواده دایی بنده هستند و بنده هم از طریق ایشون از ماجرا مطلع شده ام و خودم با این خانواده اصلا ملاقاتی نداشتم .

خب با توجه به روحیه و مرامی که از بچه های لیونی سراغ داشتم این تاپیک رو زدم تا با کمک شما عزیزان غم و غصه این خانواده رو کم کنیم . دوستان عزیزی که امکانش رو دارند میتونن در این کار خداپسندانه با بنده همکاری کنند . پیشاپیش از شما عزیزان نهایت سپاس گذاری رو دارم .

شماره کارت برای واریز وجه نقد : 6037998215287441 به نام وحید کریمی رامشه .

دوستان عزیز اگر مدرکی برای صحت صحبتهای بنده لازمه حتما بهم بگید تا درخواست کنم و در اختیار شما عزیزان قرار بدم . به امید این که گره از کار این خانواده و سایر خانواده های نیازمند باز بشه .

• لایک 12
  • ممنونم 3
  • قلبم گرفت 3
لینک به دیدگاه

خدا انشالله به همه سلامتی بده..

رفقا هر کجا هستید امیدوارم صحیح و سلامت باشید..

امیدوارم تو این اوضاع اقتصادی هیچ انسانی پاش به بیمارستان و دکتر باز نشه..

بی پولی یک درد هست و مریضی هم یک درد بزرگتر .. امان از روزی که هر 2 درد رو باهم داشته باشی..

خیلی سخته توی این شرایط .. واقعا دلم برای اون دختر جون میسوزه... از دید شخصی خودم، زن روحیه لطیفی داره نباید زیر بار همچین فشارهای بره اما......هییی

به اندازه ای که بتونم کمک میکنم تا بلکه قطره قطره جمع گردد وانگهی دلها شاد شود..

به امید سلامتی

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

سلام
مبلغ ناچیزی واریز شد بزرگوار
آقای محسن چاووشی روزانه توی کانال تلگرامیشون موارد اینچنینی معرفی میکنن و در زمان نسبتا کوتاهی مبلغ قابل توجهی توسط هوادارنشون برای کمک جمع آوری میشه .
فکر میکنم اگر از هر طریقی مثل توییتر یا اینستاگرام بتونید باهاشون ارتباط بگیرید و شرایط رو توضیح بدید و مدارک رو براشون ارسال کنید ، بتونن در این امر سهیم باشن .

به امید بهبودی هر چه سریعتر . 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

خدا انشالله به همه سلامتی بده..

رفقا هر کجا هستید امیدوارم صحیح و سلامت باشید..

امیدوارم تو این اوضاع اقتصادی هیچ انسانی پاش به بیمارستان و دکتر باز نشه..

بی پولی یک درد هست و مریضی هم یک درد بزرگتر .. امان از روزی که هر 2 درد رو باهم داشته باشی..

خیلی سخته توی این شرایط .. واقعا دلم برای اون دختر جون میسوزه... از دید شخصی خودم، زن روحیه لطیفی داره نباید زیر بار همچین فشارهای بره اما......هییی

به اندازه ای که بتونم کمک میکنم تا بلکه قطره قطره جمع گردد وانگهی دلها شاد شود..

به امید سلامتی

ممنون . واقعا مریضی درد بزرگی هستش و هم برای بیمار هم برای نزدیکانش سخته .

۱ ساعت قبل، m.reza گفته است:

سلام
مبلغ ناچیزی واریز شد بزرگوار
آقای محسن چاووشی روزانه توی کانال تلگرامیشون موارد اینچنینی معرفی میکنن و در زمان نسبتا کوتاهی مبلغ قابل توجهی توسط هوادارنشون برای کمک جمع آوری میشه .
فکر میکنم اگر از هر طریقی مثل توییتر یا اینستاگرام بتونید باهاشون ارتباط بگیرید و شرایط رو توضیح بدید و مدارک رو براشون ارسال کنید ، بتونن در این امر سهیم باشن .

به امید بهبودی هر چه سریعتر . 

ممنون عزیز .

دوستان اگر لینک کانال آقای چاووشی یا مدیرهاش رو دارند لطفا برام بفرستند . خیلی ممنون میشم .

خیلی خوشحالم که عضو خانواده خوب و محترم لیون هستم . عزیزان دعای خیرتون بهترین کمکه لطفا دریغ نکنید

1149394871_.jpeg.d7a7e95a409ad0085f86695050f76d24.jpeg

انشاء الله همه مریض ها از بستر بیماری بلند بشن .

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز بنده مقداری امتیاز فروم دارم که میشه در خرید از لیون کامپیوتر ازش استفاده کرد . اگر کسی از شما دوستان قصد خرید از لیون رو داه با بنده هماهنگ کنه تا بتونه از امتیازهای بنده استفاده کنه و در عوض پولش رو برای این کار استفاده کنیم .

مبلغ کمیه اما مقدار کمک مهم نیست و نیتش مهمتره .

ممنون از همه عزیزان .

لینک به دیدگاه

۸ دقیقه قبل، big VULTURE گفته است:

آپ

داداش درد رو از هر طرف که بخونی همون درده.

فقط فرقش اینه / واسه هر کسی کم و بیشی داره ...

ولی بدترین درد اینه که امید تو دلت بمیره.

حقیقتا" همه ماها دوست داریم تو این امر خیر شرکت کنیم .

ولی باور کن که ( تو اوضاع فعلی همه هشتشون گرو نه شون هست )

فقط خدا خودش هیچ کسی رو گرفتار درد بی علاج نکنه / و هیچ بنده ای رو نا امید *

( من خودم واسه یکی از اقوام هامون دنبال یه قرص بودم که جونش به اون وابسه اس اگه بدونی چه بدبختی های که نکشیدیم سرش )

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، invoker گفته است:

داداش درد رو از هر طرف که بخونی همون درده.

فقط فرقش اینه / واسه هر کسی کم و بیشی داره ...

ولی بدترین درد اینه که امید تو دلت بمیره.

حقیقتا" همه ماها دوست داریم تو این امر خیر شرکت کنیم .

ولی باور کن که ( تو اوضاع فعلی همه هشتشون گرو نه شون هست )

فقط خدا خودش هیچ کسی رو گرفتار درد بی علاج نکنه / و هیچ بنده ای رو نا امید *

( من خودم واسه یکی از اقوام هامون دنبال یه قرص بودم که جونش به اون وابسه اس اگه بدونی چه بدبختی های که نکشیدیم سرش )

سلام خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار

بله الان تقریبا همه گرفتار و نیازمند کمک هستند اما دقیقا به همین دلیل من خیلی مشتاقم که تعداد بیشتری کمک کنن چون میدونم گرفتاری و بی پولی دیگه درد مشترک اکثر ما هستش . این درک کردن ، موثر در کمک کردن هستش حتی اگر فقط هزار تومن باشه یا حتی اگر فقط یه دعای خیر باشه .

بنده هم مثل اکثر مردم ایران هشتم گرو نهمه و میتونم خیلی خوب حال این خانواده رو درک کنم وگرنه نه با من نسبتی دارند و نه حتی از نزدیک ملاقاتشون کردم .

امیدوارم که خدا شما دوست عزیز رو که ، هم تلاشتون رو برای اقوامتون کردید و هم اینجا با دعای خیرتون موثر بودید ، در دنیا و آخرت سربلند کنه .

در ۱۴۰۱/۳/۳ در 00:14، big VULTURE گفته است:

خیلی خوشحالم که عضو خانواده خوب و محترم لیون هستم . عزیزان دعای خیرتون بهترین کمکه لطفا دریغ نکنید

برای من قطعیه که خداوند اونچه صلاح این خانواده هست رو رقم میزنه ، وقتی کسانی که حتی من رو ندیدن حاضر میشن به بنده پولی رو بسپرن تا برسونم به دست کسی که من هم اون شخص رو ندیدم و این طور مهربونی می کنن قطعا خدا هم مهربونیش رو کامل می کنه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۳ در ۱۹:۱۹، big VULTURE گفته است:

دوستان عزیز بنده مقداری امتیاز فروم دارم که میشه در خرید از لیون کامپیوتر ازش استفاده کرد . اگر کسی از شما دوستان قصد خرید از لیون رو داه با بنده هماهنگ کنه تا بتونه از امتیازهای بنده استفاده کنه و در عوض پولش رو برای این کار استفاده کنیم .

مبلغ کمیه اما مقدار کمک مهم نیست و نیتش مهمتره .

ممنون از همه عزیزان .

آپ

لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، big VULTURE گفته است:

إِنَّا لِلَّٰهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

مات موندم نمیدونم چی بگم ...

فقط امیدوارم حالش اون دنیا / از این جایی که هستیم بهتر باشه .

ماکه نه زنده بودیم و نه زندگی کردیم ... خوشا به حال اونایی که رفتن و حال و روزمون رو نمیبینن ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...