رفتن به مطلب

راهنمای جهت انتخاب مانیتور 24 اینچ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

۶ ساعت قبل، invoker گفته است:

اینو اگه بتونی گیر بیاری می ارزه ...

https://www.amazon.ae/AOC-Gaming-24G2AE-Speakers-1920x1080/dp/B08KJ8GZXT/ref=sr_1_2?crid=3O58S2U7CNY9B&keywords=aoc+24g2&qid=1653742802&sprefix=aoc+24%2Caps%2C373&sr=8-2

( قدیما تعداد زیادی از این مدل خودم وارد کردم و هر کسی که ازم خرید واقعا" راضی بودش ... )

من جواب این سوال رو پیدا نکردم که چرا این دو مدل فرق قیمت دارند در توضیحات یکی که قیمت 8 میلیون داره گفته شده تا سه سال پیکسل سوخته ضمانت میشه درسته؟ برای اون یکی مدل چنین شرایطی قرار ندادند یعنی کیفت پایین تری دارد؟ 

Screenshot_۲۰۲۲-۰۵-۲۹-۰۰-۰۱-۱۳-۷۴۴_com.brave.browser.jpg

Screenshot_۲۰۲۲-۰۵-۲۹-۰۰-۰۱-۰۸-۸۰۲_com.brave.browser.jpg

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، ali m گفته است:

من جواب این سوال رو پیدا نکردم که چرا این دو مدل فرق قیمت دارند در توضیحات یکی که قیمت 8 میلیون داره گفته شده تا سه سال پیکسل سوخته ضمانت میشه درسته؟ برای اون یکی مدل چنین شرایطی قرار ندادند یعنی کیفت پایین تری دارد؟ 

یکیش به تولید و سفارش امارات هستش و از پنل مرغوب تری استفاده شده و اون یکی دیگه مدل عادی و ساخت چین هستش .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

( توضیح بالا تایید 100% نیس و فقط نظریه بنده اس ) ( بازار داخلی واسه خرید چنین اجناسی که چندین سری و مدل و پسوند دارن دیگه پیشنهاد نمیدم * )

نظرم اینه به کل از خرید این مانیتور گذارین و بفکر یه مدل دیگه باشین . اونی که تو بخش دست دوم لیون پیشنهاد دادم با کارکرد پایینش واقعا" ارزشمنده !

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، invoker گفته است:

یکیش به تولید و سفارش امارات هستش و از پنل مرغوب تری استفاده شده و اون یکی دیگه مدل عادی و ساخت چین هستش .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

( توضیح بالا تایید 100% نیس و فقط نظریه بنده اس ) ( بازار داخلی واسه خرید چنین اجناسی که چندین سری و مدل و پسوند دارن دیگه پیشنهاد نمیدم * )

نظرم اینه به کل از خرید این مانیتور گذارین و بفکر یه مدل دیگه باشین . اونی که تو بخش دست دوم لیون پیشنهاد دادم با کارکرد پایینش واقعا" ارزشمنده !

قیمت اون مدل در لیون با قیمت سایت ها فرق قیمتی ندارد اگه بگیرم نو می گیرم

لینک به دیدگاه

۱۵ ساعت قبل، ali m گفته است:

بزرگوار این دو تفاوت قیمت دارن چون دو مدل متفاوت هستن

یکی پنل IPS هست و صفحه تخت با سایز 23.8 اینچ .

اون یکی پنل VA با صفحه خمیده و سایز 23.6 اینچ .

تنها نقطه مشترکشون اینه که برند تولید کننده جفتشون AOC هست . وگرنه شباهت دیگه ای ندارن

لینک به دیدگاه

در ضمن به هیچ وجه خرید از این سایتی که اسکرین شاتش رو گذاشتید توصیه نمیشه 

توی همین فروم افراد مورد اعتماد داریم که بتونن از امارات قطعه وارد کنن . سایت معتبر هم الی ماشالله وجود داره . ولی این سایتی که اسکرینش رو گذاشتید به شخصه توصیه نمیکنم .

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، m.reza گفته است:

بزرگوار این دو تفاوت قیمت دارن چون دو مدل متفاوت هستن

یکی پنل IPS هست و صفحه تخت با سایز 23.8 اینچ .

اون یکی پنل VA با صفحه خمیده و سایز 23.6 اینچ .

تنها نقطه مشترکشون اینه که برند تولید کننده جفتشون AOC هست . وگرنه شباهت دیگه ای ندارن

سلام بردار هر دو پنل. ips هستند و هر دو پنل تخت دارند؟! هر دو از همه لحاظ یکی هستند تنها فرقی که دارند کنتراست دینامیک است

5 ساعت قبل، m.reza گفته است:

در ضمن به هیچ وجه خرید از این سایتی که اسکرین شاتش رو گذاشتید توصیه نمیشه 

توی همین فروم افراد مورد اعتماد داریم که بتونن از امارات قطعه وارد کنن . سایت معتبر هم الی ماشالله وجود داره . ولی این سایتی که اسکرینش رو گذاشتید به شخصه توصیه نمیکنم .

از همین سایت خردید کردند. لطف می کنید معرفی کنید که کی جنس وارد می کند

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، ali m گفته است:

سلام بردار هر دو پنل. ips هستند و هر دو پنل تخت دارند؟! هر دو از همه لحاظ یکی هستند تنها فرقی که دارند کنتراست دینامیک است

به سایت سازنده مراجعه کنید برای مشخصات نه به سایتی که از زمان راه اندازیش هنوز 6 ماه هم نگذشته .

لیون با لیون بودنش گاهی مشخصاتی که توی سایت وارد میکنه مغایرت داره با محصول . باقی سایت ها که دیگه جای خود دارن .

Monitor C24G2AE/BK        28345986_Screenshot(689).thumb.png.3b58d369583ae2c88c76e479a048c626.png71572209_Screenshot(690).thumb.png.6d6bf3233fb9051321b5cafd1bf1001d.png      Monitor 24G2/BK

1 ساعت قبل، ali m گفته است:

از همین سایت خردید کردند. لطف می کنید معرفی کنید که کی جنس وارد می کند

متوجه منظورتون نشدم !
در هر صورت اگر شما یا آشنایانتون  قبلا خرید داشتید از این سایت که هیچی 

ویرایش شده توسط EHSAN.K
حذف اطلاعات گمراه کننده
لینک به دیدگاه

۴۳ دقیقه قبل، m.reza گفته است:

سایت سازنده مراجعه کنید برای مشخصات نه به سایتی که از زمان راه اندازیش هنوز 6 ماه هم نگذشته

من اطلاعات که در پاسخ قبلی گفتم از سایت سازنده گفتم شما در سایت aoc 24g2 رو سرچ کن که هر دو ips هستند مدلی که شما سرچ زدی قبل از 24 حرفc دارد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۸ در 23:31، ali m گفته است:

من اطلاعات که در پاسخ قبلی گفتم از سایت سازنده گفتم شما در سایت aoc 24g2 رو سرچ کن که هر دو ips هستند مدلی که شما سرچ زدی قبل از 24 حرفc دارد

حق با شماست مدل دیگه ای رو بنده گفته بودم
سایت AOC :

The “AE” models are suitable for gamers looking for an affordable, no-frills version with tiltable stands

برای مدل 24G2 در مشخصات پایه با قابلیت تنظیم ارتفاع ذکر شده اما اسپیکر نداره

برای 24G2AE چیزی در مورد پایه ننوشته ، اما گفته که 2 تا اسپیکر داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...