رفتن به مطلب

مشکل با کارت صدای مادربورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان,

من یه مشکلی با کارت صدای کامپیوتر پیدا کردم و عملا الان اصلا صدا ندارم و یه علامت ضربدر قرمز کنار بلندگو هست. کارت صدای جدا ندارم. مادربورد b450m-k Asus

دیشب توی لابی بازی بودم و داشتم موزیک هم گوش میدادم که یهو بوق ممتد توی هدفون زد و بلو اسکرین داد. بعد از ریست کامپیوتر و بالا اومدن ویندوز , یه ارور داد که میگفت باید log out کنی از microsoft account و یا همچین چیزی. روی yes که زدم دوباره ریست کرد. 

الان ویندوز هیچ کارت صدایی رو نمیشناسه. از troubleshoot هم استفاده کردم تاثیری نداشت. هی میگه ریست کن و مشکل حل نمیشه. سعی کردم راه حل های توی نت هم به کار بگیرم. هیچ کدوم جواب نداد. درایور رو disable enable کردم. زدم آپدیت هیچ اتفاقی نیافتاد.
هدست رو کندم دوباره وصل کردم کمکی نکرد.

یه چند تا اسکرین شات گرفتم که امیدوارم کمک کنه به پیدا شدن مشکل.

الان کارت صدای منو سوخته یا مشکل نرم افزای و ویندوزه؟ اگه سوخته تعمیرش به چه شکله؟ 

کارت صدای اکسترنالی هست که بشه با هزینه ی کم خرید و در حد کیفیت کارت صدای آنبورد باشه که جایگزین کنم؟ اگر هست لطفا معرفی کنید. 

پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارید. 🙏❤️

Screenshot_15.png

Screenshot_16.png

Screenshot_17.png

Screenshot_18.png

Screenshot_19.png

Screenshot_23.png

Screenshot_24.png

لینک به دیدگاه

دوستان به راهنمایی پشتیبانی فروشگاه لیون هم درایور کارت صدا رو با ccleaner پاک کردم و از خود سایت ایسوس گرفتم نصب کردم تاثیری نداشت.

میشه همینطوری کارت صدا بسوزه؟ 😞

هزینه و زمان تعمیر رو اگر کسی میدونه بگه لطفا یا اگر کارت صدای اکسترنال بگیرم و اینو تعمیر نکنم مشکلی ایجاد میکنه؟

لینک به دیدگاه

۱۳ دقیقه قبل، Lovely_killer گفته است:

دوستان به راهنمایی پشتیبانی فروشگاه لیون هم درایور کارت صدا رو با ccleaner پاک کردم و از خود سایت ایسوس گرفتم نصب کردم تاثیری نداشت.

میشه همینطوری کارت صدا بسوزه؟ 😞

هزینه و زمان تعمیر رو اگر کسی میدونه بگه لطفا یا اگر کارت صدای اکسترنال بگیرم و اینو تعمیر نکنم مشکلی ایجاد میکنه؟

مگه چجوری باید بسوزه😅
یبار بایوس رو اپدیت کنید و ویندوز رو مجدد نصب کنید ببینید درست میشه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۸ در ۲۲:۳۷، a.d oc گفته است:

مگه چجوری باید بسوزه😅
یبار بایوس رو اپدیت کنید و ویندوز رو مجدد نصب کنید ببینید درست میشه

سلام 

کارهایی که گفتین رو انجام دادم. بعد از نصب ویندوز جدید خدا رو شکر مشکل حل شد. خیلی ممنونم. 😍🌹

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...