رفتن به مطلب

شکایت از مخابرات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  

لطفا تاپیک رو برای یک روز انتقال ندید

خط من از نوع فیبر هست و الان از مخابرات سرویس دارم

همیشه یا قطع هست یا 30 درصد پکت لاس داره بعد از کلی پیگیری داخل 195 و بازرسی مخابرات گفتن تجهیزات مشکل داره  و امکان تعویض تجهیزات وجود نداره

بهشون گفتم انحصاری کردید خط رو جواب دادن انحصاری نیست شركتهاي ديگر سرويس دهنده اينترنت (pap) در صورت نصب تجهيزات در مركز مخابراتي مي توانند به مشتركين سرويس اينترنت ارائه دهند

با اسیاتک و چند شرکت دیگه تماس گرفتم اسیاتک گفت ما تجهیزات نصب کردیم داخل مرکز مخابراتی  ولی اجازه نمیدن سرویس ارایه بدیم کل فارس انحصار مخابراته 

من باید چیکار کنم راهی هست بتونم پیگیری کنم؟

یا اصلا یک خط مسی بگیرم؟

ویرایش شده توسط erfanvk
لینک به دیدگاه

تو منطقه بنده هم فیبر نوری تو انحصار مخابرات هست عملا با Adsl هیچ فرقی نداره ،تو گیم که همون پینگ adsl رو میده😑😐 فقط سرعت دانلود و آپلودش بالاست

ویرایش شده توسط EHSAN.K
حذف کلمه نامناسب
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Aminj گفته است:

تو منطقه بنده هم فیبر نوری تو انحصار مخابرات هست عملا با Adsl هیچ فرقی نداره ،تو گیم که همون پینگ adsl رو میده😑😐 فقط سرعت دانلود و آپلودش بالاست 

سرویس من adsl هست کاشکی فیبر نوری بود 

مشکل اصلی من باهاش سر پکت لاس %30 هست بخاطر تجهیزات خرابشون

لینک به دیدگاه

درود دوستان

مشکل پکت لاست و همه دارن / منی که 7 ساله نت ام مشکلی چه از بابت پینگ و پکت لاست و ... نداشتم ! از اول خرداد تا الان همش پکت لاست دارم *

احتمال میدم بخاطره محدود کردن دستوری پهنای باند کشوره که رو تمام isp ها تاثیر داره فرقی هم نمیکنه adsl داشته باشی یا فیر نوری *

هرچقد هم داد و بیداد کنی / بی تاثیره . و باید این دوران سپری بشه تا شاید صلاح دونستن . پهنای باند رو به حالت قبل برگردونن .

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، erfanvk گفته است:

سلام  

همیشه یا قطع هست یا 30 درصد پکت لاس داره بعد از کلی پیگیری داخل 195 و بازرسی مخابرات گفتن تجهیزات مشکل داره  و امکان تعویض تجهیزات وجود نداره

بهشون گفتم انحصاری کردید خط رو جواب دادن انحصاری نیست شركتهاي ديگر سرويس دهنده اينترنت (pap) در صورت نصب تجهيزات در مركز مخابراتي مي توانند به مشتركين سرويس اينترنت ارائه دهند

با اسیاتک و چند شرکت دیگه تماس گرفتم اسیاتک گفت ما تجهیزات نصب کردیم داخل مرکز مخابراتی  ولی اجازه نمیدن سرویس ارایه بدیم کل فارس انحصار مخابراته 

یا اصلا یک خط مسی بگیرم؟

بله متاسفانه مخابرات اجازه فعالیت بر بستر فیبر به بقیه شرکتها نمیده//اگه منطقتون فیبر هست فکر کنم اینترنت ADSl بخرید/مودم TD-LTE میتونه گزینه ی خوبی باشه براتون

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، erfanvk گفته است:

سلام  

یا اصلا یک خط مسی بگیرم؟

سلام
چرا سرویس ftth نمیگیرید ؟

۱ ساعت قبل، mohammadimm گفته است:

بله متاسفانه مخابرات اجازه فعالیت بر بستر فیبر به بقیه شرکتها نمیده//اگه منطقتون فیبر هست فکر کنم اینترنت ADSl بخرید/مودم TD-LTE میتونه گزینه ی خوبی باشه براتون

شما نمایندگی آسیاتک رو دارید ؟

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، invoker گفته است:

درود دوستان

مشکل پکت لاست و همه دارن / منی که 7 ساله نت ام مشکلی چه از بابت پینگ و پکت لاست و ... نداشتم ! از اول خرداد تا الان همش پکت لاست دارم *

احتمال میدم بخاطره محدود کردن دستوری پهنای باند کشوره که رو تمام isp ها تاثیر داره فرقی هم نمیکنه adsl داشته باشی یا فیر نوری *

هرچقد هم داد و بیداد کنی / بی تاثیره . و باید این دوران سپری بشه تا شاید صلاح دونستن . پهنای باند رو به حالت قبل برگردونن .

سلام برای دوره خاص نیست 5 ساله اینترنت مشکل 

تو شهر ما  این منطقه کلا مشکل داره بالا 500 تا مشترک

مامور مخابرات اومد گفت من بخوام تست از سر خط بگیرم و بررسی همش کشکه

باید مرکز مخابراتی جدا واسه منطقه تون بذارن

تجهیزاتی هم که نصب کردن همشون منصوخ هست

اولویتش روی تماس هست نه اینترنت

5 ساعت قبل، mohammadimm گفته است:

tdlte  هم امتحان کردم  پینگ اروپا 170 هست بدرد نمیخوره اصلا

اخه مامور منطقه جنوب میگه اجازه دارن  نمیشه از خودشون پیگیری کرد؟

4 ساعت قبل، m.reza گفته است:

سلام

سرویس ftth رفتم مرکز مخابرات گفتن تجهیزاتش نداریم و از این چیزا

داخل 195 هم شکایت کردم همینجور

گفتن 150 200 میلیون هزینه میشه اختصاصی وصل کنیم!

نمیدونم راه دیگه ای هست برا گرفتن یا نه

لینک به دیدگاه

عرفان کاکو کدوم شهرید؟و فاصله تون از مرکز مخابراتی منطقه تون چند کیلومتره؟

لینک به دیدگاه

۱۸ دقیقه قبل، Elderado گفته است:

عرفان کاکو کدوم شهرید؟و فاصله تون از مرکز مخابراتی منطقه تون چند کیلومتره؟

کاکو فسام      

حدودی 5 کیلومتر

لینک به دیدگاه

تهران هر جاییش نمیشه فیبر نوری گرفت شهرستان که بماند.......اینترنت سیمکارتیم که فعلا ر*دن توش بسته نامحدود هم مصرف منصفانه گذاشتن اصلا هیچی.....برگشتیم دوران Dial-up ...بزور 200 کیلوبایت سرعت میده 

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

تهران هر جاییش نمیشه فیبر نوری گرفت شهرستان که بماند.......اینترنت سیمکارتیم که فعلا ر*دن توش بسته نامحدود هم مصرف منصفانه گذاشتن اصلا هیچی.....برگشتیم دوران Dial-up ...بزور 200 کیلوبایت سرعت میده 

فیبرم ندادن مهم نیست حتی به اون adsl  هایی که  ساعت 10 تا 1 لگ دارن راضی هستم

ولی بقیه روز مشکل نداشته باشه الان من ساعت  4 صبح 5 درصد پکت دارم سرعتم تو idm   حدودی 1700 هست

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، erfanvk گفته است:

فیبرم ندادن مهم نیست حتی به اون adsl  هایی که  ساعت 10 تا 1 لگ دارن راضی هستم

ولی بقیه روز مشکل نداشته باشه الان من ساعت  4 صبح 5 درصد پکت دارم سرعتم تو idm   حدودی 1700 هست

از این TD LTE ها بگیر ، ایرانسل یا مبین نت

لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

از این TD LTE ها بگیر ، ایرانسل یا مبین نت

td  ایرانسل داشتم بدرد نمیخورد فقط سرعتش خوب بود پینگ اروپا 170 به بالا بود

مبین نت هم شهر ما td نیست 360هست رو دکل همراه اول اونم امتحان کردم این پینگ 190 میده

پیگیرم بتونم یک adsl درست بگیرم همین مخابرات پینگ 30 میدل 100 اروپا میده ولی پکت لاس اذیت میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱۱ ساعت قبل، erfanvk گفته است:

td  ایرانسل داشتم بدرد نمیخورد فقط سرعتش خوب بود پینگ اروپا 170 به بالا بود

مبین نت هم شهر ما td نیست 360هست رو دکل همراه اول اونم امتحان کردم این پینگ 190 میده

پیگیرم بتونم یک adsl درست بگیرم همین مخابرات پینگ 30 میدل 100 اروپا میده ولی پکت لاس اذیت میکنه

سیم کارت td به درد بازی نمیخوره سیم کارت معمولی ایرانسل و همراه اول تست کن

لینک به دیدگاه

۲۵ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

سیم کارت td به درد بازی نمیخوره سیم کارت معمولی ایرانسل و همراه اول تست کن

نت بی سیم هرچی بوده امتحان کردم p2p از دو تا شرکت داشتم اصلا بدرد نمیخورد

سیم کارت رایتل و اسیاتک و ایرانسل هم td  هم fd و همراه اول و مبین نت تست کردم هیچکدوم راضی کننده نیست

td ایرانسل از همه سیم کارت ها بهتر بود

برای همین دنبال نت سیمی 

ام

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، m.reza گفته است:

سلام

بله

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۳/۸ در 11:58، erfanvk گفته است:

سلام  

یا اصلا یک خط مسی بگیرم؟

شکایت از سامانه ۱۹۵ به کجا رسید ؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۸ در 11:58، erfanvk گفته است:

سلام  

یا اصلا یک خط مسی بگیرم؟

سلام

کدوم شهر هستید

اینجا که نت سنج+ مخابرات رو اول نشون میده در کیفیت، بنظر نت سنج هم پولکی شده وقتشه اسمشو تغییر بده به پول سنج+ هر کی سر کیسه رو شل کنه اول لیست میشه. 😂

بنده که فعلا صبانت هستم و بزودی کوچ میکنم. شب ها پکت لاست داره زنگ هم میزنم متخصصینشون میگن 60 تومن هم بده کارشناس تو محل بیاد مودم وصل کنه سر خط (یعنی شما دروغ میگی و حرفتو قبول نداریم)

میگم ریموت بزنید به سیستم خودتون ببینید چه کثافطی تحویل دادید همیشه ریموت می زنن برای این مورد زحمت نمی کشن 😁

شمشیر یزید تو صبانت دوستان 🤓

ویرایش شده توسط AloneStar
لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، ...ALI... گفته است:

شکایت از سامانه ۱۹۵ به کجا رسید ؟

سلام مشکل میشه گفت تقریبا رفع شده 

من اینقدر شکایت از هزار جا ثبت کردم دیگه خود رئیس مخابرت شهرمون بهم زنگ زد 

رئیس بخش شبکه رو فرستادن یک فرم پر کردیم گفت شاید مخابرات بودجه بده تجهیزات عوض کنیم( فکر کنم بالای 1000 مشترک شاکی داشتن)

بعد یک ماه به بخش شبکه زنگ زدم پیگیری کنم گفتن چند روز اینده درست میشه دیدم نشد  تا یک ماه بعد که اومدن درست کردن

تا جایی که من فهمیدم کابل برگردان کردن یک کافو دیگه

ولی هنوزم هیچ شرکت دیگه ای سرویس نمیتونه بده

سرعت 

image.thumb.png.0462d5a9ef39507a6656741fcf46ee9f.pngimage.thumb.png.96ba0e7af88bbd46781277939eb04d76.pngimage.png.666f982ea2813fa71092ba71b4e861a8.png

14 ساعت قبل، AloneStar گفته است:

سلام

کدوم شهر هستید

اینجا که نت سنج+ مخابرات رو اول نشون میده در کیفیت، بنظر نت سنج هم پولکی شده وقتشه اسمشو تغییر بده به پول سنج+ هر کی سر کیسه رو شل کنه اول لیست میشه. 😂

بنده که فعلا صبانت هستم و بزودی کوچ میکنم. شب ها پکت لاست داره زنگ هم میزنم متخصصینشون میگن 60 تومن هم بده کارشناس تو محل بیاد مودم وصل کنه سر خط (یعنی شما دروغ میگی و حرفتو قبول نداریم)

میگم ریموت بزنید به سیستم خودتون ببینید چه کثافطی تحویل دادید همیشه ریموت می زنن برای این مورد زحمت نمی کشن 😁

شمشیر یزید تو صبانت دوستان 🤓

فسا

نت سنج که هیچی اصلا بلاک کن ادرسش رو😂

صبانت من هیچکس ندیدم راضی باشه

متاسفانه  تو ایران همسایه کنارت یک شرکت نت عالی بهش میده ولی برای تو نه

باید تست کنی شرکت هارو مخابرات رو به نظرم گزینه 3 و 4 بزار اخر به یک طریقی اذیت میکنه

مثلا برای من پروفایل فست فقط روی 20دان 2 اپ دارن یا سرعتت رو زیر 6 مگ نمیتونن بزارن

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۶/۲۵ در 01:17، erfanvk گفته است:

سلام مشکل میشه گفت تقریبا رفع شده 

من اینقدر شکایت از هزار جا ثبت کردم دیگه خود رئیس مخابرت شهرمون بهم زنگ زد 

رئیس بخش شبکه رو فرستادن یک فرم پر کردیم گفت شاید مخابرات بودجه بده تجهیزات عوض کنیم( فکر کنم بالای 1000 مشترک شاکی داشتن)

بعد یک ماه به بخش شبکه زنگ زدم پیگیری کنم گفتن چند روز اینده درست میشه دیدم نشد  تا یک ماه بعد که اومدن درست کردن

تا جایی که من فهمیدم کابل برگردان کردن یک کافو دیگه

ولی هنوزم هیچ شرکت دیگه ای سرویس نمیتونه بده

سرعت 

image.thumb.png.0462d5a9ef39507a6656741fcf46ee9f.pngimage.thumb.png.96ba0e7af88bbd46781277939eb04d76.pngimage.png.666f982ea2813fa71092ba71b4e861a8.png

فسا

نت سنج که هیچی اصلا بلاک کن ادرسش رو😂

صبانت من هیچکس ندیدم راضی باشه

متاسفانه  تو ایران همسایه کنارت یک شرکت نت عالی بهش میده ولی برای تو نه

باید تست کنی شرکت هارو مخابرات رو به نظرم گزینه 3 و 4 بزار اخر به یک طریقی اذیت میکنه

مثلا برای من پروفایل فست فقط روی 20دان 2 اپ دارن یا سرعتت رو زیر 6 مگ نمیتونن بزار

باز خوبه این ۱۹۵ هست . دلیل اینکه تو این فاصله کم نویز خطط اینقدر زیاده چیه ؟ 

ضمنن وقتی به سامانه ۱۹۵ گفتی مخابرات اجازه ممیده شرکت دیگه ای اینترنت بده وی گفت ؟ 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ...ALI... گفته است:

دلیل اینکه تو این فاصله کم نویز خطط اینقدر زیاده چیه ؟

یه نگاه به data rate بنداز

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، m.reza گفته است:

یه نگاه به data rate بنداز

چرا درخواست vdsl نمیدی اینکه adsl هست . ۶۰ ۷۰ رو میگیری . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...