رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید نوت بوک تا 2 تومن

Kamy4r
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ممنون میشم یه لپ تاپ خوب تا 2 تومن معرفی کنید!گرافیکش قوی باشه کار من هم 1-2 ساعت بازی و بقیه کارهای روزمره هست

لینک به دیدگاه

Msi GE620 DX PLUS مدل خوبیه.

Asus N55sf هم خوبه. هر دو مدل تقریبا 1,9 تا 2,0 تومنه.

Hp pavilion dv6-6c55 هم در حد دو مدل بالاست. http://www.yaslaptop.ir/index.php?productID=395

لینک به دیدگاه

ممنون dv6-c65 چطوره؟از اینها قویتر هست؟

hp برند خوبی هست؟عمر نوت بوک هاش خوبه؟خراب نشدن و عمر برام خیلی مهم هست

لینک به دیدگاه

6c65 بلوری داره که تقریبا میشه 2,100. Full hd و blulay داره. نسبت به 6c55 قوی تر نیست. کانفیگ یکسانی دارن و فقط تفاوت اونا fullhd و bluray هست.

اگه من بخوام بخرم hp 6c65 برمیدارم. چون گارانتی و کیفیت ساخت بهتری داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون dv6-c65 چطوره؟از اینها قویتر هست؟

hp برند خوبی هست؟عمر نوت بوک هاش خوبه؟خراب نشدن و عمر برام خیلی مهم هست

hp کیفیتش خوب نیست به نظر من در درجه اول asus , sony , apple و بعدا toshiba , lenovo , msi انتخاب های بهتریه.

لینک به دیدگاه

البته ناگفته نماند که گرافیک مدل msi تقریبا 4% از hp قدرت بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان نظرتون راجب این چیه؟http://www.digikala....Vaio-F23EFX#Tab

اول من نظرم روی hp هست ولی عمر دستگاه برام خیلی مهمه!عمر hp کمه یا جنس مثلا بدنش خوب نیست؟

ممنون میشم یه چند مدل هم از سونی و ایسوز پیشنهاد کنید البته به نظر من هردو پول مارکشون رو میگیرن ولی همونطور که گفتم...

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

hp کیفیتش خوب نیست به نظر من در درجه اول asus , sony , apple و بعدا toshiba , lenovo , msi انتخاب های بهتریه.

سونی درسته که کیفیت تصویر خوبی داره ولی داره پول مارکش رو میگیره. ایسوس هم تا مقداری همینطوره.

Hp یکی از بهترین مارک هاست مخصوصا در لپ تاپ. امریکاییه. بی نظر من هم از ایسوس و هم از سونی بهتره.

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان نظرتون راجب این چیه؟http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-Sony-Vaio-F23EFX#Tab

اول من نظرم روی hp هست ولی عمر دستگاه برام خیلی مهمه!عمر hp کمه یا جنس مثلا بدنش خوب نیست؟

ممنون میشم یه چند مدل هم از سونی و ایسوز پیشنهاد کنید

داداش جنس hp بهترینه. جنسش فلزه. الومینیوم.

عمر خوبی هم داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سونی درسته که کیفیت تصویر خوبی داره ولی داره پول مارکش رو میگیره. ایسوس هم تا مقداری همینطوره.

Hp یکی از بهترین مارک هاست مخصوصا در لپ تاپ. امریکاییه. بی نظر من هم از ایسوس و هم از سونی بهتره.

باتری و مانیتور hp خرابیش زیاده به خاطر همین قیمتش پایین تره.

لینک به دیدگاه

باتری و مانیتور hp خرابیش زیاده به خاطر همین قیمتش پایین تره.

والا خیلی از دوستام hp دارن تا حالا یه نفرشون هم شکایت نکردن. شما این امارتون رو از کجا میارین دوست عزیز?

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون میشم از ایسوز و سونی هم یه مدل معرفی کنید!اگر ممکنه گرافیکش در همین حد msi و hp باشه(برای اچ پی ddr5 هست) اصلا با 2 تومن میتونم از این دو مارک چیز قوی در حد همین 2 مدل پیدا کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا خیلی از دوستام hp دارن تا حالا یه نفرشون هم شکایت نکردن. شما این امارتون رو از کجا میارین دوست عزیز?

برعکس شما چند تا از دوستانم HP خریدن همه شون به مشکل برخوردن یه آمار رسمی هم 2-3 سال پیش یکی از مراکز اصلی تعمیر نوت بوک در آمریکا داده بود که در اون نشون میداد HP بیش ترین آمار خرابی رو داشته البته شاید HP از اون موقع تا حالا کیفیتش بهتر شده باشه. تا حالا چند بار هم به تعمیرگاه های نوت بوک رفتم مشاهده کردم بیش تر نوت بوک هایی که برای تعمیر میارن HP , DELL بودن.

لینک به دیدگاه

دوستان جنسای اصل چین همینه کلا شانسی هست ممکنه خیلی عالی دراد ممکن هم هست خیلی بد دراید

یکی از دوستان من از بانه یه hp خرید یک هفته ای کلا مشکل پیدا کرد ولی دیگری از ایران hp خرید هنوزم داره اخ نگفته

من که نفهمیدم خوب هست یا نه ؟حالا میشه معرفی کیند!من خودم از قیافه این دو مارک خیلی بیشتر خوشم میاد ولی به سخت افزار و عمر خیلی اهمیت میدم

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

ایسوس بهتون معرفی کرده بودم داداش. N55sf. ایسوس اگه خواستی بگیری سری N بگیر. بهترین سری ایسوس هست

لینک به دیدگاه

برعکس شما چند تا از دوستانم HP خریدن همه شون به مشکل برخوردن یه آمار رسمی هم 2-3 سال پیش یکی از مراکز اصلی تعمیر نوت بوک در آمریکا داده بود که در اون نشون میداد HP بیش ترین آمار خرابی رو داشته البته شاید HP از اون موقع تا حالا کیفیتش بهتر شده باشه. تا حالا چند بار هم به تعمیرگاه های نوت بوک رفتم مشاهده کردم بیش تر نوت بوک هایی که برای تعمیر میارن HP , DELL بودن.

Dell رو کاملا با شما موافقم.

لینک به دیدگاه

گرافیک n55 خیلی ضعیف هست 14درصد از hp و 18 درصد از msi ضعیفتر هست!اون سونی که خودم گفتم چطوره؟ببخشید یک سوال دیگه چرا کارت ddr5 hp از ddr3 msi ضعیف تر هست؟

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

گرافیک n55 خیلی ضعیف هست 14درصد از hp و 18 درصد از msi ضعیفتر هست!اون سونی که خودم گفتم چطوره؟

گرافیک سونی هم تقریبا با n55 یکیه.جفتشون 540 هستن

ویرایش شده توسط ahmad021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان جنسای اصل چین همینه کلا شانسی هست ممکنه خیلی عالی دراد ممکن هم هست خیلی بد دراید

یکی از دوستان من از بانه یه hp خرید یک هفته ای کلا مشکل پیدا کرد ولی دیگری از ایران hp خرید هنوزم داره اخ نگفته

من که نفهمیدم خوب هست یا نه ؟حالا میشه معرفی کیند!من خودم از قیافه این دو مارک خیلی بیشتر خوشم میاد ولی به سخت افزار و عمر خیلی اهمیت میدم

اگر بیش تر بتونی هزینه کنی من ASUS N56VZ رو پیشنهاد میدم در غیر این صورت با توجه بودجه تون گزینه های پیشنهادی من مدل های زیره :

ASUS N43SM , N55SF , A53SM

LENOVO Y470 , Y570

MSI GE620 DX PLUS

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Dell رو کاملا با شما موافقم.

خوب خدا رو شکر یه نقطه اشتراک پیدا شد :D

لینک به دیدگاه

اگر بیش تر بتونی هزینه کنی من ASUS N56VZ رو پیشنهاد میدم در غیر این صورت با توجه بودجه تون گزینه های پیشنهادی من مدل های زیره :

ASUS N43SM , N55SF , A53SM

LENOVO Y470 , Y570

MSI GE620 DX PLUS

ممنون این n56 چند هست؟میشه یک لینک بدین؟در سایت asus همچین مدلی نیست!

لینک به دیدگاه

بخشید یک سوال دیگه چرا کارت ddr5 hp از ddr3 msi ضعیف تر هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون این n56 چند هست؟میشه یک لینک بدین؟در سایت asus همچین مدلی نیست!

http://www.asus.com/Notebooks/Multimedia_Entertainment/N56VZ/#specifications

قیمتش هفته پیش 2400 بود قیمت روزش رو اگر بخواهید می تونم براتون بپرسم.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

منم HP رو توصیه نمی کنم. تو دفع حرارت یه مقدار ضعیفه که به مرور باعث خرابی اتصال گرافیک به Display یا بدتر از اون ذوب شدن لحیم چیپ می شه. من با چند مورد خرابی از این دست برخورد کردم. مشکل در دفع حرارت طبیعتا منجر به افزایش دما و کاهش عمر باتری هم می شه. در مورد سونی هم با دوستان موافقم، خیلی از پولی که می دی پوله مارکش هست. به نظرم با توجه به وضعیت فعلی بازار اول سراغ ایسوس برو بعد ایسر (سری ایوی بریج البته)،، N56 از ایسوس هم که سالاره.. فقط باید باقیمتش کنار بیای

موفق باشی

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان نظرتون راجب لنوو y580چی هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...