رفتن به مطلب

تشکر ویژه از آقای شیفته از شهرستان لارستان

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

فروشگاه لیون کامپیوتر و تمام پرسنل این فروشگاه از جناب آقای شیفته از استان فارس شهرستان لارستان تشکر ویژه داریم از بابت کاری که جدیدا انجام دادن و نشون دادن که انسان بسیار شریفی هستن و به تمام همشهریهای عزیزشون تبریک میگیم که چنین فروشنده ای در شهرشون دارن کار میکنن و به همه این عزیزان پیشنهاد میکنیم که از ایشون خرید کنن . این هم شماره تلفن همراهشون هستش 09364372738

شرح داستان :

چند روز پیش متوجه شدیم که یکی از تبلتهای فروشگاه موجود نیست و تمام فروشگاه و انبار و زیر و رو کردیم ولی متاسفانه پیدا نشد . و بر طبق رسم دیرینه قیمت کلی این کالا به حساب جمیع همکاران وارد شد به طوری که همه با هم مسئولیت گم شدن این کالا رو بر عهده گرفته بودن . تا اینکه چند روز بعد جناب آقای شیفته تماس گرفتن و گفتن که یک تبلت برای من اضافه ارسال کردید !!!!!!!!!!!! و سریعا با پست پیشتاز برای ما ارسال نمودن . این کار ایشون واقعا قابل تحسین و ستایش هستش و خدای متعال را شاکریم که چنین انسانی از ما خرید میکنند و با ما در تماس هستند .

از طرف تمامی پرسنل لیون کامپیونر

لینک به دیدگاه

درورد بر انسانهای شریف.

درور بر جناب آقای شیفته .منم تشکر میکنم ازتون بخاطر این کارتون.

اقای حسینی موفق باشین.

لینک به دیدگاه

واقعا این حرکت آقای شیفته جای تقدیر و تشکر داره. :x خدا را شکر که هنوز هم افرادی هستند که به اصول اخلاقی کاملا پایبند هستند.

جدای از این قضیه ، نوشتن این مطلب توسط شما (جناب حسینی ) هم ، حرکت بسیار جالبی هست. نظر من این هست که انعکاس چنین مطالبی باعث میشه که چنین افرادیئ(جناب آقای شیفته) ، با جدیت بیشتری به راه وروش خودشون ادامه بدهند و به نوعی تشویق بشوند . نشر این مطالب باعث میشه افرادی که وجدان و شرافت در وجودشان هست، باز خورد و نتیجه عمل صحیح و درستشون رو در کوتاه ترین زمان ببیند و با انگیزه بیشتری به فعالیت ادامه بدهند.

به امید موفقیت همه آدمهای خوب @};-

لینک به دیدگاه

واقعا همچنین کارهای قابل احترام هست و به ادم یاداوری میکنه کنه که فقط انسان نباید فقط به فکر منافع خودش باشه.

شرمنده جناب حسینی من میخاستم لایک بدم اشتباهی دیسلایک شد :unsure:

sry :(

لینک به دیدگاه

منم بعنوان یه عضو کوچیک از خونواده ی بزرگ لیون از این دوست عزیزمون تشکر میکنم

زمانیکه داخل فروم های دیگه سوء استفاده هایی از فضای مجازی میشه که باعث رنجش

خاطر دوستان شده، این حرکات قشنگ میتونه یه دلگرمی باشه ... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا کار ایشون قابل تحسین است و من به ایشون و جناب اقای حسینی افتخار میکنم و از دور یک شاخه گل به جناب اقای شیفته و یک شاخه گل هم تقدیم میکنم به جناب اقای حسینی بابت راستی و درستسیشون ..... انشاالله همیشه سربلند و زنده باشین

لینک به دیدگاه

درود

توی این روزگاری که هر چی کلک تر و دو روتر باشه ادم ، زرنگ تر حساب میشه و مرام و اخلاقیات زیاد جایگاهی نداره ، اینجورانسانها خیلی خیلی کم پیدا میشند. قدر این مدل انسانها رو باید دونست چون اگر یک دهم جامعه ما هم اینجور بودن مسلما جامعه خیلی سالم تر و زندگی خیلی با برکت تری داشتیم.از خدای متعال میخام که سلامتی و شادی وتوفیق روزافزون به این دوست عزیز عنایت کنه.

لینک به دیدگاه

آقای شیفته با این حرکت شیفته شما شدیم

شما برادری ، فامیلی مشهد ندارید نمایندگی داشته باشه ما بریم با خیال راحت خرید کنیم : دی

ولی خدا وکیلی خیلی مردی @};-

لینک به دیدگاه

آقای حسینی این موارد نتیجه خوبی و صداقت خودتون هست و این شاخه گل تقدیم شما @};-

این شاخه گل هم تقدیم آقای شیفته @};-

لینک به دیدگاه

درود بر همه شما دوستان گلم که همیشه حامیه کارهای مثبت و خوب بودید و هستید

واقعیتش ما عادت به این داریم که مچ گیری کنیم و اشتباهات دیگران رو گوش زد کنیم . ولی فکر میکنم تشویق دیگران در مقابل کار مثبتی که میکنن واقعا جواب بهتری میده .

برای همتون ارزوی موفقیت میکنم

لینک به دیدگاه

تشکر بسیار ویژه از آقای شیفته عزیز

واقعا همچین انسانهایی شریفی دیگه کم پیدا میشه

لینک به دیدگاه

درود.

موفقیت به کسب درآمد بیشتر نیست ، آدم موفق آدمی هستش که وقتی شب می خواد سرش رو بگذاره روی بالش ، به این فکر نکنه که آیا کارش درست بوده یا غلط. ایشون مسلماً به این فکر نمی کنه کار کارش درست بوده یا غلط ، ایشون ایمان داره که کارش درست بوده و انسان موفقی هستش و در آینده بهترینها نصیبش خواهد شد.

شاید ارزش کار ایشون رو نشه توصیف کرد @};-

لینک به دیدگاه

واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم! شرافت و امانت داری شما اثبات کرد خون کوروش کبیر تو رگهاتون جریان داره! @};-

تقریبا 2 سال قبل در عرض یه ربع غفلت از ویترین محل کارم یه آچار همه کاره با یکی دوتا مموری کارت کش رفتن و جای تاسف داره چرا بخاطر 30 تومن به هم دیگه رحم نمیکنن :mellow:

از آقای شیفته تشکر میکنم :)

لینک به دیدگاه

دست ایشون درد نکنه کار خوبی انجام دادن

اما یه سوال؟

چرا روزگار به جائی رسیده که ما باید به خاطر کاری که وظیفه هر انسانی هست ( در روایط کاری اینجور مسائل زیاد پیش میاد) دنبال تشویق و ... باشیم

چرا نباید انسانها این رفتار رو وظیفه خودشون بدونن؟!!!!!

و هزاران چرای دیگه که نوشتن وخوندنش وقت گیر هست؟!!!!!!!!

ویرایش شده توسط ARF
لینک به دیدگاه

دست ایشون درد نکنه کار خوبی انجام دادن

اما یه سوال؟

چرا روزگار به جائی رسیده که ما باید به خاطر کاری که وظیفه هر انسانی هست ( در روایط کاری اینجور مسائل زیاد پیش میاد) دنبال تشویق و ... باشیم

چرا نباید انسانها این رفتار رو وظیفه خودشون بدونن؟!!!!!

و هزاران چرای دیگه که نوشتن وخوندنش وقت گیر هست؟!!!!!!!!

دوست من شاید این حرکت وظیفه ی هر انسانی باشه، ولی ما آدما یاد گرفتیم بقول معروف همیشه همرنگ جماعت بشیم، خواه خوب یا بد

دقیقا این تفاوت از دیگران و درستکاریه که قابل تحسنیه، همونطور که یکی دیگه از دوستان هم اشاره کردن، تو روزگاری که خوردن مال مردم اسمش زرنگیه

خلاف اون رو انجام دادن واقعا جای تحسین داره ( شاید یه تلنگری باشه به وجدان خواب رفته ی من نوعی ) ....

یا علی @};-

ویرایش شده توسط MAXIMUSs
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...