رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید صندلی گیمینگ

Recommended Posts

سلام دوستان من یک صندلی گیمینگ میخوام ترجیحاً زیر هشت نه ملیون دو مدل پیدا کردم نظر اساتید چیه اگر صندلی بهتری هم سراغ دارین معرفی کنین وزن 60 قد 160 فقط صندلی باشه که بزرگ نباشه

هشت و دویست Razer Tarok Essentials 

هفت و چهار صد 2022  DXRACER P SERIES 

لینک به دیدگاه

بهتره هزینه رو رو خود سیستم بکنید و فقط وقتی این مبلغ رو برای صندلی هزینه کنید که تو جاهای دیگه کم نذاشتید

(قطعات کیس، ماوس، کیبورد و...)

صندلی های گیمینگ عموما راحت نیستند و تو استفاده های طولانی مدت به کمر فشار میاره

بهتره که صندلی اداری بگیرید که برای کمر بهتر هم هست و همینطور مبلغ کمتری میخواد

لینک به دیدگاه

dxracer دست کم تو ایران بهترین برند صندلی گیمینگ هست

و حتی یکی از بهترین صندلی های این برند که صندلی air mech هست با قیمت 15 تومن به نسبت قیمتش صندلی خوبی نیست

شخصن دیگه هیچ وقت نه سمت این برند بلکه سمت هیچ صندلی گیمینگی نمیرم

واقعن این لفظ گیمینگ صندلی رو داغون میکنه

لینک به دیدگاه

با اجازه از استارتر عزیز

دوستان صندلی که ارگونومی خوبی داشته باشه، ترجیحا پارچه ای میخوام، هم بخاطر عرق کردن هم بخاطر اینکه موندگاری پارچه از چرم بهتره ، چی پیشنهاد میدید تو حدود قیمت ۵ تومن اگه ارگونومی واقعا خوبی داشته باشه میتونم بیشتر هزینه کنم ، برای استفاده طولانی مدت در حد ۴ ۵ ساعت اذیت نکنه

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

صندلی های کوگار تو ایران موجود شده همین لیون هم داره 

هم قیمتش خیلی عالیه و هم کیفیت بهتری از dxracer داره

میتونین با ۷ تومن مدل های خوب این برند رو بگیرین

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

با اجازه از استارتر عزیز

دوستان صندلی که ارگونومی خوبی داشته باشه، ترجیحا پارچه ای میخوام، هم بخاطر عرق کردن هم بخاطر اینکه موندگاری پارچه از چرم بهتره ، چی پیشنهاد میدید تو حدود قیمت ۵ تومن اگه ارگونومی واقعا خوبی داشته باشه میتونم بیشتر هزینه کنم ، برای استفاده طولانی مدت در حد ۴ ۵ ساعت اذیت نکنه

درود

جنس چرم و پارچه برای جلوگیری از عرق کردن تفاوت زیادی با هم ندارند یجورایی قضیه بین بد و بدتر هست تنها راه حل اساسی استفاده از صندلی توری هست

از نظر کیفیت و زیبایی اولین گزینه پیشنهادیم اروند :

صندلی اروند 5516

توی قیمت کمتر می تونید نیلپر رو انتخاب کنید :

صندلی مدیریتی SM850 نیلپر ( در دومدل پایه فلزی و پایه pvc هست که برای استحکام و دوام طولانی مدت پایه فلزی توصیه میشه )

توجه داشته باشید مکانیزم صندلی ها با هم متفاوته توی گوگل در باره ی انواع مکانیزم مطالعه کنید

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

شخصن دیگه هیچ وقت نه سمت این برند بلکه سمت هیچ صندلی گیمینگی نمیرم

واقعن این لفظ گیمینگ صندلی رو داغون میکنه

شما از صندلی های ریزر و دی ایکس  اصل استفاده کردی یا از صندلی متفرقه چون صندلی های گیمینگ ساخته شدن که در طولانی مدت راحت باشن البته من خودم نداشتم فقط شنیدم

لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، Mahyar.safaee گفته است:

شما از صندلی های ریزر و دی ایکس  اصل استفاده کردی یا از صندلی متفرقه چون صندلی های گیمینگ ساخته شدن که در طولانی مدت راحت باشن البته من خودم نداشتم فقط شنیدم

این نظرم بعد از استفاده از صندلی Dxracer به مدت بیش از دو سال هست البته نه صرفن نظر شخصی خودم چون بعدش در یوتوب، فروم های مختلف خارجی و وبسایت های نقد و بررسی هم که بررسی کردم متوجه شدم این موضوع مشکل من نیست و اکثر افراد این اتفاق نظر رو دارند.

با جمله شما هم کاملن مخالفم صندلی های گیمینگ ابدن ساخته نشدن که در طولانی مدت راحت باشن حتی ساخته نشدن در کوتاه مدت هم راحت باشن بعید میدونم موقع ساخت به راحتی و ارگونومی اصلن فکر کرده باشن.

صندلی های گیمینگ اول ساخته میشن که خوشگل باشن، تنوع رنگی داشته باشن و در گام بعد امکانات داشته باشن. چیزی که هیچ اهمیتی براشون نداره راحتی هست.

اگر دنبال راحتی هستین باید سراغ صندلی های اداری ارگونومیک برین اگر دنبال ظاهر جذاب هستین صندلی گیمینگ گزینه خوبی براتون هست.

البته در نهایت اشاره کنم شما N هزار دلار هزینه کنی و بهترین و ارگونومیک ترین صندلی دنیا هم بخری باز هم بدن انسان برای نشستن طولانی مدت طراحی نشده و اگر فعالیت بدنی و ورزش نداشته باشین بدنتون در در سنین بالاتر دچار آسیب میشه.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

این نظرم بعد از استفاده از صندلی Dxracer به مدت بیش از دو سال هست البته نه صرفن نظر شخصی خودم چون بعدش در یوتوب، فروم های مختلف خارجی و وبسایت های نقد و بررسی هم که بررسی کردم متوجه شدم این موضوع مشکل من نیست و اکثر افراد این اتفاق نظر رو دارند.

با جمله شما هم کاملن مخالفم صندلی های گیمینگ ابدن ساخته نشدن که در طولانی مدت راحت باشن حتی ساخته نشدن در کوتاه مدت هم راحت باشن بعید میدونم موقع ساخت به راحتی و ارگونومی اصلن فکر کرده باشن.

صندلی های گیمینگ اول ساخته میشن که خوشگل باشن، تنوع رنگی داشته باشن و در گام بعد امکانات داشته باشن. چیزی که هیچ اهمیتی براشون نداره راحتی هست.

اگر دنبال راحتی هستین باید سراغ صندلی های اداری ارگونومیک برین اگر دنبال ظاهر جذاب هستین صندلی گیمینگ گزینه خوبی براتون هست.

البته در نهایت اشاره کنم شما N هزار دلار هزینه کنی و بهترین و ارگونومیک ترین صندلی دنیا هم بخری باز هم بدن انسان برای نشستن طولانی مدت طراحی نشده و اگر فعالیت بدنی و ورزش نداشته باشین بدنتون در در سنین بالاتر دچار آسیب میشه.

در نهایت فشار به استخون طوری که نتونتی روش هیچ صندلی بشینی......بعضی از این صندلی های اداری که بزرگتر و نرم تر به نظر میرسه از این به اصطلاح گیمینگ ها  بهتر نیستن ؟بعضی صندلی های گیمینگ آدم میبینه با خودش میگه این کجاش شبیه یه صندلیه نرمال ؟ یه لفظ گیمینگ میندازن وسط و تمومش میکنن

بعدشم بحث تعصب و برندُ اینطور مسائل هست

لینک به دیدگاه

من چند سال از این مدل استفاده کردم تا اینکه کلا نابود شد 

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/b3c0ae53b4c53c07c5587ef9c3bf778bfb14f572_1633287312.jpg

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، abidi گفته است:

درود

جنس چرم و پارچه برای جلوگیری از عرق کردن تفاوت زیادی با هم ندارند یجورایی قضیه بین بد و بدتر هست تنها راه حل اساسی استفاده از صندلی توری هست

از نظر کیفیت و زیبایی اولین گزینه پیشنهادیم اروند :

صندلی اروند 5516

ممنون

شما خودت بودی بین این مدل اروند و صندلی sharkoon elbros 1  که روکش پارچه ای داره کدومو انتخاب میکردی ، اشنا داریم بهش بگم از دبی این صندلی رو برام بیاره قیمتش به درهم حدود ۵ ، پنج و نیم با اوردنش پام در بیاد

موندگاریش خیلی برام مهمه زودی خراب نشه، ارگونموی هم برام مهمه ، با مساله عرق کردن و اینا مشکلی ندارم چون همیشه تو اتاق کولر روشنه 

e5dbbd975767e53b3ad93d5e2d2f642b-hi.thumb.jpg.029e7bf0348943b81cf551b7a5159aa1.jpg

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

۲۱ دقیقه قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

درود

بنده کلا با صندلی های گیمینگ و کیفیت ساختشون مشکل دارم ( تا وقتی پشتشون نشینید متوجه منظور من نمیشید ! ) و هیچ وقتم سمتشون توی هیچ برندی  نمیرم این مورد رو دیگه خودتون باید انتخاب کنید بحث سلیقه ، تفکر و انتظار میاد وسط برای صندلی شارکن مد نظرتون می تونید از نظرات خریداران توی کیفیت و عملکرد استفاده کنید بهتره برای این منظور هم سایتای فروش رو چک کنید هم توی گوگل سرچ کنید چون اول وقتی چیزی رو میخری همه ی محصولات عالین ولی توی طولانی مدته که معلوم نقاط ضعف و کیفیت در چه حد هست !

چون پرسیدید بخوام بگم به من یدونه ریسر گیمینگ کادو بدن مستقیم اهداش میکنم به خیریه دوزار صندلیای گیمینگو قبول ندارم ! 😁

دلیل : یه صندلی مدیریت توی محل کارمون هست برای دوران ژوراسیکه وقتی پشت سری تانک ریسر نشستم و مقایسه کردم درک نکردم هدف از ساخت چنین محصولی با لیبل گیمینگ با این قیمت تخیلی چیه !!!

ایناییم که میان به به و چه چه می کنن چون خریدن و برای توجیه کار درستشون میگن نه کیفیت خداست رک بخوام بگم همه ی این حرفا طرفداری کورکورانه ای بیش نیست که ما ایرانی ها توش تخصص داریم !

در رابطه با سری اروندم باید بگم طی تست به شخصه از ارگونومیش راضی بودم فقط به دلیل توری بدون ممکنه اون نرمی و انعطافی که صندلی های ابری بهتون میده رو به اون صورت نداشته باشه ترجیحا قبل از خرید صندلی بهتره تست بشه یجورایی مثل موس میمونه هرچیم عالی باشه وقتی توی دستای شما خوب جا نگیره و باهاش راحت نباشید فایده ای نداره !

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...